MTT Videa

• Ace094
      Ace094
      Stříbro
      Registrace: 08.06.2012 Příspěvky: 37
      Ahoj všem. :)
      Mám připomínku k videím. Poslední české MTT video bylo nahráno v červenci. Vím že v angličtině je videí spousta, ale není to ono. :f_biggrin: Určitě nejsem jediný kdo by ocenil alespoň jedno CZ/SK MTT video měsíčně. :)
  • 17 odpovědí
    • Hanzxx
      Hanzxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2011 Příspěvky: 269
      Zdravím, plně souhlasím s autorem vlákna.
      Přijde mi trochu škoda že většina MTT sérií videí jak od Vojtara tak od Deathaka zůstali nedodělané, což je velká škoda protože především Vojta je jeden z nejkvalitnějších MTT hráčů u nás, bude těžké ho nahradit ale i přesto tady opravdu nějaké nové série videí z MTT chybí :s_cry:
    • Ace094
      Ace094
      Stříbro
      Odpoví nějaký admin? Myslím si, že je to věc, která by se měla trochu řešit když už pro PS "rejkujeme". :f_biggrin:
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      pokial viem tak minuly tyzden sa na jednom videu malo zacat pracovat
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Ahoj, někdy v listopadu/prosinci má vyjít můj leakfinder, dělá to maikpp, tak se dočkáš novýho videa. Proč se ti nelíbí videa v angličtině? Ten jazyk je lehkej, jenom se toho nebát. Jonathan Little nuts
    • Ace094
      Ace094
      Stříbro
      Díky. :)
      Anglicky nějak extra neumím, nehledě na to, že někdo nemusí umět téměř vůbec (učil se celý život třeba rusky, německy..).
      A když mi má někdo vysvětlit nějakou teorii, princip, move je určitě vhodné, aby to bylo v rodném jazyce. :s_biggrin:
      A neregistroval sem se na cz/sk komunitu kvůli eng videím (nemyslím to špatně :) ).
    • nezocz
      nezocz
      Basic
      Registrace: 08.06.2012 Příspěvky: 22
      Čau havlisaku :)
      Prosím tě a z čeho bude ten leakfinder s 180tek a nebo čistě MTT. Ptám se protože vím,že hraješ na stárech 180ky.
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      nn, bude to myslím 11$ pomalej freezout
    • Ace094
      Ace094
      Stříbro
      Havlisak původně napsal
      nn, bude to myslím 11$ pomalej freezout
      Tak to je super. :)

Jo a nějaký nový článek k mtt sekci by taky klidně mohl být. :)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      JJ taky souhlasím, česká MTT sekce úplně zamrzla co se týče výukových videí...rád bych se zeptal, proč se nedodělal např. finálový stůl co hrála Mrs.Wendy nebo jak na 180tky od Deathaka 2 díl?
      Myslím, že materiálu se dá sehnat dost a pokud nemají, tak klidně a ochotně pošlu svojí history :D
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      a taktiez bohuzial chyba posledna cast "Průvodce MTT SNG od Vojta_R"
    • sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      Registrace: 12.07.2008 Příspěvky: 487
      +1
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      Ahojte,

slubil som Havlisakovi spominane video. Mal som to cele prejdene, ale bohuzial som z toho nestihol natocit zaznam, kedze mi do toho prislo kopec povinnosti v skole, ktore som odkladal. Urcite to ale vyjde, kedze to Havlisak dostal za jeho aktivitu v HJ sekci.

Ok a tedka uprimne moj osobny nazor. Prave v spominanej HJ sekci je aktivita bliziaca sa bodu mrazu. Ked nas education tym vymyslel sutaz o video, tak jediny kto sa o to zaujimal bol jedine Havlisak. Ked som sa pytal, co robime zle a preco nie je zo strany komunity zaujem tak mi nik neodpovedal. Momentalne je to moja chyba ze v novembri nevyslo ziadne MTT video. Ale predpokladam, ze by bol ovela vacsi tlak na videoproducerov, keby v HJ nebol priemer 1 prispevok na 2 dni. (cest vynimkam)
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj pánové,

máte úplnou pravdu. Situace s MTT sekcí není nic moc :( a mrzí mě to stejně jako vás a to tím spíš, že to není výsledek nečinnosti, ale činnosti, která se nedaří.

Na naší obhajobu snad jenom řeknu, že MTT hráči jsou trošku zvláštní tvorové :) , žijí ve světě trefených sunday milionů a dělat kreativní činnost se jim opravdu moc nechce.

Nicméně jako důkaz toho, že na tom intenzivně pracujeme, budete moci vidět ještě tento měsíc a pro MTT fanoušky budeme mít nejeden vánoční dárek.

Děkuji za pochopneí a strpení, nejrychlejší odpověď na jakékoliv vzdělávací téma dostanete ideálně přímo v mém threadu, kam prosím podobné otázky, pochvaly, ale i kritiku směle směřujte. Díky!

[COACH] Feedback LetMeTiltU

edit: A díky maikovi, který je momentálně náš hlavní MTT leader :) . I díky jeho aktivitě se situace začíná zlepšovat!
    • frisbald
      frisbald
      Bronz
      Registrace: 30.03.2009 Příspěvky: 241
      Pustil jsem se do MTTček, tak třeba časem se dostanu na level, kdy budou moje myšlenkový procesy někoho zajímat:f_biggrin: btw. zmiňovaný vidka od JonathanLittle jsou výborný a jeho "decision making" proces je hodně dobrej:heart: :)
    • 1zart1
      1zart1
      Bronz
      Registrace: 21.01.2007 Příspěvky: 129
      ...samozrejme sa pridavam k nazoru, ze MTT videa v cestine/slovencine by sa zisli ako sol ...., inac mate na svedomi moju pokrovu karieru .... :)
    • LHopper
      LHopper
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 118
      Ahoj vsem,
      taky se moc pridavam do rady zajemcu o videa v cj k MTT.
      Pokud by se treba zase povedlo dokopat Vojtu Ruzicku k nejakemu pocinu - to by bylo uzasne.
      Jako castecne reseni by mohly byt treba i ceske titulky ke kvalitnim videim jinych komunit. Nebo ne?
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      LHopper původně napsal
      Jako castecne reseni by mohly byt treba i ceske titulky ke kvalitnim videim jinych komunit. Nebo ne?
      na toto som sa uz pytal, ale velmi som nepochodil :) ale uz sme dvaja, snad sa k nam este niekto prida a ak bude velky zaujem tak sa mozno aj dockame :)