Listopadový Fix Limit - pokec pro všechny Fix Limiťáky

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895

Listopadový FL pokec pro všechny hráče FL

Listopadový FL je vlákno pro všechny FL hráče, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o FL v listopadu :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 45 odpovědí
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Takže borci - v listopadu dvě důležité věci!

10.11. - MOŠTOVAČKA hráčů fixed - limitu

Celý listopad - SOUTĚŽ za hand judge fórum!
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Také je stále aktivní diamantová promoakce, pokud by se někdo z naší skupiny na to již cítil :s_cool:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      V osobě budoucího prezidenta jsem striktně bez názoru, ale tohle mě pobavilo :f_biggrin:

• rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 171

http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=136082&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

thx to topolman :s_thumbsup:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Ahoj Máme nová videa

Chyby pokročilých hráčů - 2. část (nízký c/r F, vysoký c/r T)

Chyby pokročilých hráčů - 3. část (přehrávání)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Já teda chápu, že se stoly na Party trošku zhoršily, ale pokud jediné volné místo:

je mezi HighasUnited:

a Kobeyardem85:

tak je něco hodně špatně :s_mad:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Co dělaj na 2/4 herdek?
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      ono je to zaregovaný i na 0,5/1 (Žížel taky zná... :s_frown: )

ps.pokud dovolíte, pane profesore, tak tohle Vám určitě zvedne náladu a dodá chuť do dalších bojů na zelené herně :f_p:

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz

Ještě mi někdo někdy řekne, že to není o štěstí (že je to zanedbatelné)a nakopu ho tam, kde mu končí záda.

Kolik je podle vás relevantní vzorek na hráče a na jednotlivé stakes.

Neřeším tohohle blba, ale po kolika handách se dá říct podle vás, že ten vzorek už stačí.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      no nevim, ja mel vcera u stolu typka..klasicky mel staty cca 56/30 nebo tak neco, ale i podle PTR slusna ryba, na kteryho sem mel pozici..on behem cca 90 hand nepolozil ani jednou, obcas pro formu raisnul nebo 3betnul.. a hadej...vyhral v 90% pripadu. Ale co tim chci rict, stava, se ze ryba trefi snuru..on si taky udelal stack z nejakych 6 dolaru na tusim 21..ja uz pomalu mel penu u huby pac mi znemoznil parkrat vstoupit do hry kde bych trefil set a fullhaus, ale cert to vem..pointa byla ta, ze po urcite dobe se mu to zlomilo a z te jeho uzasne vyhry mel najednou zase asi 8 dolaru...proste vyhral par desitek her, az neuveritelne, neco sebral i me..a nakonec to tam ase nechal..jeho staty v te sessin se blizili temhle co ukazujes ty :)

na kazdou svini se vari voda ;)

tim nechci rict, ze me tihle typci nevadi..tiltuju z nich jak cip, ale aspon mi to vcera zas ukazalo, ze se to obrati proti nim, treba se nevysypou do me i kdyz maji moje chipy, ale od stolu si to neodnesou, nebo to tam nechaji dalsi den
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      irik83 původně napsal
      ... vcera zas ukazalo, ze se to obrati proti nim, treba se nevysypou do me i kdyz maji moje chipy, ale od stolu si to neodnesou, nebo to tam nechaji dalsi den
      :s_thumbsup: pravdu díš, man
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      irik83 původně napsal
      no za to bych ruku do ohně nedal, mám na hráče něco okolo 6k hand hraje 60/4 a je v PLUSU

A když sem se koukal na variance simulator, tak i já, přes to že sem více než půl roku jenom a pouze v mínusu, tak podle simulatoru bych mohl být až +2kBB a nebo taky -3,2kBB

Já vím, že to prohrajou, ale prostě už je to moc často a moc dlouho, tahle náhoda, že hráč je podle PTR -33BB/100 a já na něj mám 1k hand a +1BB,/100 na můj vkus trochu rozdíl
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      Btw: new Tilt video- to by nám také mohlo pomoci zvýšit winrate :s_p:
      http://cs.pokerstrategy.com/video/26926/

:s_thumbsup: "V pokeru NESMÏTE brát věci osobně " :s_thumbsup:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      zhlednuto.. :)
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Pepik:
      No ono to není jenom o winrate co člověk má. Já měl přes měsíc žumpu a celkovej propad ze hry přes 500 big betů a přes to ta reálná finanční ztráta není tak hrozná a stačil by více méně obrat na pár dní a byla by smazaná. Na varianci máš zbraně jako winrate, rakeback, různé bonusy a promoakce a to všechno dohromady vytváří značný tlak na to, abys finančně rostl. Dokonce si myslím, že jsem při součtu všech těchto zdrojů mohl zůstat finančně break even, pokud bych využil veškerý potenciál, co karty nabízely a nedělal zbytečné chyby. A to se bavíme jenom o tom, co je mi známo, kde jsem si jist, že jsem udělal chybu. Pokud by na mém místě měl sedět nějaký silnější hráč, našel by nejspíš další možnosti, co se ještě s těmi špatnými kartami dalo dělat.

Samozřejmě chyb se člověk nikdy úplně nevyvaruje, ale pak je to o chybách co udělal a nejde jenom nadávat na smůlu. Jde o to, že na to aby se člověk alespoň nějak nedržel za drápek poblíž hladiny, tak musí mít ty karty opravdu hodně mizerné a hodně dlouho. Pokud je má pouze podrůměrně (a možná i o dost hodně), tak se s tím při 100% nasazení ještě pořád dá nějak pracovat.
      Netvrdím tím samozřejmě, že třeba nemáš dlouhodobou super smůlu. Ona hranice omezená teoreticky vlastně není, protože pravděpodobnost je při každém novém rozdávání karet vždy stejná a generátor si nepamatuje, kolikrát před tím ti už rozdal špatné karty. Jde ale o to, že náhoda nemá tendence vytvářet extrémně dlouhé, jednostranné série. Vem si, kolikrát se ti stane v Člověče nezlob se, že ti padne 2x po sobě jednička. To se stává běžně. Ale kolikrát se ti stane, že by ti ta jednička padla třeba 5x po sobě. Taková série už je velice vzácná a četnost výskytu takového jevu extrémně klesá. A od určitého počtu opakování jednostranné vlny, už je ta série tak nepravděpodobná, že se s ní nesetkáš za celej život, nebo že by se dokonce třeba nevyskytla ani jednou za celou existenci vesmíru, pokud by po celou tu dobu někdo házel kostkou. Čím delší tu sérii máš, za tím většího smolaře se tedy můžeš považovat. Samozřejmě 100% se takovej smolda vyloučit nedá a čistě teoreticky vždycky existuje riziko, že bys mohl zbankrotovat na smůlu. Jenže to je prostě nesmírně nepravděpodobné a proti takové super sérii se navíc bráníš bankroll managementem, kdy se postupně stahuješ na nižší limity. Takže promiň Pepane, ale v tvém případě si prostě myslím, že
      A) Jsi největší smolař na téhle planetě..........0,000000001%
      B) Děláš nějaké kiksy, co způsobují, že neporážíš svůj limit: 99,99999999%
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      Let's get ready to rumble !!!
      - Josef, nic ve zlým- really, ale rady od Begginera ber jako zdravou kritiku a zároveň pomoc.
      Já sám bych mohl vyprávět nespočet historek o river kartě,missclicknutí, vyšším fullhousu, setu, postupky od soupeře atd. atd.
      Věř mi, nechci dělat moudrého, ale musíme se k tomu postavit zdravě- jak hrou , tak bankrollem- a ono se to ZLOMÏ
      Já sám měl na Party už takový myšlenky, že na to nemám, že jsem na tuto variantu houska- tak jako na všechny jiný--- ALE ono se to obrátí- REALLY !!!
      Ahoj :spade: :heart: :diamond: :club:
      a GL
      viz. my graf z PP (radši ani nechci počítat profit za ty hodiny strávené za monitorem................ :f_eek: )

Světu mír.
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 569
      Pepikv původně napsal
      irik83 původně napsal
      no za to bych ruku do ohně nedal, mám na hráče něco okolo 6k hand hraje 60/4 a je v PLUSU

A když sem se koukal na variance simulator, tak i já, přes to že sem více než půl roku jenom a pouze v mínusu, tak podle simulatoru bych mohl být až +2kBB a nebo taky -3,2kBB

Já vím, že to prohrajou, ale prostě už je to moc často a moc dlouho, tahle náhoda, že hráč je podle PTR -33BB/100 a já na něj mám 1k hand a +1BB,/100 na můj vkus trochu rozdíl
      Myslim, ze ta doba je uplne irelevantni. Kolik mas za ten pulrok nahranych hand?
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      něco ke zlepšení odpo nálady
      http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/the-micros-1-pilot
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      http://http://www.ceskatelevize.cz/sport/

Go for it!