prestup na nl10

• Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,737
      Mam takovy dotaz ohledne prestupu nl4 na nl10
      uz jsem provedl 4ty shoty vzdy 250$ .. a pokazde je to uplne stejne a koncim na 200$:(
      sotva co zacnu hrat tak me vsechno beatuje dneska trebas 4krat KK do AA a jednou set Q typek floatuje a dojde mu na river nuts .. hodina hrani a muzu se jit zpet kopat na nl4 ..
      meli jste to nekdo tez tak ? takovy problemovy prestup ? opravdu uz nevim co delat:D na nl4 vsechno vpohode a jakmile prijdu na nl10 tak koncim (snad to nemam proklety )

na nl10 mam uz - 200 dolaru a celkem me to dost stresuje :s_mad:
  • 8 odpovědí
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      chce to pevné nervy ... měl jsi na NL4 někdy USD20 swing? Je to 5 BI. Na NL10 je pětibajinovej sešup za pade ... je to dražší. Proto jsou lidi při přechodu náchylnější na prohry. Buď rád, že jsi hru zahrál dobře, příště to dopadne jak má. Dodržuj BRM a uvidíš, že tě to nebude řezat navždy.

GL!
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      vim o cem mluvis :D mam to uplne jako ty.Ale co me nezabije,to me posili.
      Ja uz mel asi 4 nebo 5 shotu na nl10 a dopadlo to vzdy stejne.Chce to proste vydrzet a zachovat si klidnou mysl.Ja dnes jdu na dalsi shot a uvidime =)
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      mel jsem i vic cca 50 dolarovy sesup na nl4 ale to bylo vpohode to mi tak moc nevadilo :) ) protoze jsem ten limit v longrunu crushoval

ale na nl10 fakt nevim jak si stojim :D ..
      no tak ja doufam ze me to nebude rezat vzdycky taky bych rad zazil ten 5BI run nahoru :) )
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      spis ted uz uvazuju ze si na nl4 vydelam zhruba 300 dolaru at mam vic komfortu a at si to nl10 taky zahraju trosku dyl nez jen par hodin :s_confused:
    • plague44
      plague44
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 321
      Tak koukám, že opravdu nejsem jedinej :D .. svůj 3. shot plánuju rači už s $300. Btw stejně jako tebe i mě tyhle shoty stály už 200$ :D

Můj problém je asi v tom, že na NL4 je takový množstí VPIP50+ ryb, že se moje hra stává jen tupě přímočarou a je v podstatě jen o huntu fishek ... vzhledem k tomu, že to na ně funguje a není problém dělat 2 až 3 BI za session, tak člověk ani nemá moc potřebu na tom něco měnit :x

Bohužel NL10 je úplně jiná vesnice.
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      kohout2912 původně napsal
      vim o cem mluvis :D mam to uplne jako ty.Ale co me nezabije,to me posili.
      Ja uz mel asi 4 nebo 5 shotu na nl10 a dopadlo to vzdy stejne.Chce to proste vydrzet a zachovat si klidnou mysl.Ja dnes jdu na dalsi shot a uvidime =)
      Tak to ti preji hodne stesti :) ) :s_cool:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      Dekaedr původně napsal
      spis ted uz uvazuju ze si na nl4 vydelam zhruba 300 dolaru at mam vic komfortu
      THIS :s_cool:
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      jo to nl4 je fakt nadhera :) ) na nl10 tech ryb ubylo ale porad to nemuzu posoudit hru na nl10 nemam tam dostatek nahranych hand a vetsina je stejne jen low set vs flopat a river nuts .. plus klasicke allin preflop :D
      a hlavne se mi zda ze s KK jsem si vybral hry proti AA uz tak do pristich vanoc :D