Blog: POKER SQUARED by AYuraoA

• AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      Registrace: 18.12.2010 Příspěvky: 317
      :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart:

VÍTEJTE NA BLOGU "POKER SQUARED" !!!!

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart:

Před časem jsem se objevil poprvé v české komunitě se svým videem a pár posty. Celkem rychle jsem pochopil, že byla možná trošku chyba se celou dobu zapojovat na ENG komunitě... Bylo to však hlavně proto, že tam byl traffic lidí okolo MSS strategie, kterou tady skoro nikdo nehraje. Navíc...obecně s komunitami tvořenými českou populací mám trochu rozporuplné zkušenosti. Holt jsme divný národ.

NICMÉNĚ!!!!

Poté co jsem se tady trochu rozkoukal jsem velice příjemně překvapen jak ochotná a rozumná CZ komunita je. No a proto jsem se rozhodl si zde vytvořit blog. Tento blog jsem nějakou dobu vedl na ENG komunitě. Ale tam to bylo takové prázdnější. Navíc zde v CZ se budu aktivně zapojovat (což už si jistě mnoho lidí všimlo).

Můj blog nebude koncipován jako klasické blogy. Očekávejte méně grafů a spíše více nějakého povídání a rozjímání. Doufám, že můj blog někoho k něčemu bude moci inspirovat a nebo že na něm najde něco co ho donutí se zamyslet nad vlastním názorem.

Nechápejte mne špatně - zase tolik filozofie zde nebude, ale doufám, že to bude pro vás příjemné čtení na pauzu například u kávy či dobrého čaje:)

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart:

Něco o MNĚ:

Tak možná bych mohl něco o sobě říct... Jsem z malého městečka v Beskydech, o poker se zajímám už pár let, ale svým přístupem jsem si zadělal na pěkný průšvih. Teda...ne že bych třeba bustoval rolly nebo tak něco. Spíše jsem si namlouval jak se strašně pokeru věnuju a přitom nic moc. Takže před časem jsem se rozhodl se na to všechno podívat jinak.

Bohužel nejsem hardcore grinder a nemohu hrát 6 hodin denně. Takže budu asi postupovat dost pomalu což může být frustrující. Na druhou stranu to je jen jedno kolečko v mechanizmu, který bych nazval "můj ideální život".

Ostatní kolečka jsou coaching, videa, projekty pro komunitu, být profík buď v pokeru a nebo věcech okolo pokeru.

Víte, cokoli jsem kdy většího v životě začal (jsem žonglér - dvě diabola, 2A yoyo, snad bude i 3A, koníčkem DJ, zajímám se burzu...............) jsem dělal s tím, že někdy bych chtěl všechny kolem sebe naučit jak jsem to udělal aby byli taky v něčem dobří a šťastní. Vždycky jsem chtěl tvořit skupiny, mít partnery v tom co dělám, protože navzájem se učit a motivovat je nejlepší. Většinou to však nefungovalo. Časem jsem si uvědomil, že všechny věci spojovala právě ta touha něco předávat dál.

Takže to bylo jasné - chci se stát pokerovým coachem. Samozřejmě zatím vás strategii učit ještě nemůžu, ale naskytla se mi příležitost učit právě mindset. Skrz celý život mě úvahy o mindsetu (nejen pokerovém) pronásledovaly. Skrze žonglování jsem se stal přesvědčen, že dokázat lze naprosto cokoli. Odsud byl jen krůček začít dávat dohromady plán jak na to. Formovat se to vše začalo až teď poslední dobou, ale na tom nezáleží. Důležitý je konstantní pohyb vpřed.

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart:

Takže co tady teda NAJDETE?

:club: Tak především zde budou linky na všechna videa, která pro PokerStrategy vydám. Navíc zde uvidíte i pár videí, na kterých hodlám pracovat předem. Takže můžete už předem spamovat co chcete vidět či slyšet o daném tématu.

:club: Dále zde naleznete moje "random thoughts" bloky, ve kterých popisuji co se v mém životě (především pokerovém či coachingovém) děje a co na mně má jaký vliv.

:club: Dále pak naleznete výčet a linky běžících a nebo budoucích projektů. Ne všechny jsem ochoten hned prozradit, takže některé budou zatím skryty otazníky:)

:club: Na ENG blogu jsem sem tam napsal článek ohledně nějakého aspektu mindsetu. Je velmi pravděpodobné, že budu dělat to samé i zde, případně přeložím to co už mám.

Moje PROJEKTY:

Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity vzhůru. (překlad z ENG fóra) - PROJEKT JIŽ BĚŽÍ

Privátní coaching zaměřený na produktivitu, motivaci a energii. PROJEKT BUDE BRZY ZAHÁJEN

Accountability groups. PROJEKT BUDE BRZY ZAHÁJEN

???? ????? ??????? BUDOUCÍ PROJEKT - jestli tohle vyjde - mohlo by to být dost zajímavé:)

Vytvoření série videí zabývajících se Mindsetem. PROJEKT JIŽ BĚŽÍ

Moje VIDEA:

Mindset v Pokeru - ONLINE - první video série, které vám vysvětlí proč vůbec potřebujete zabývat se něčím jako je váš Mindset.

Rage Tilt - vztek u pokeru - ONLINE - Proč nás poker tak neuvěřitelně štve. Jak se tomu postavit?

Pozitivní Tilt - když se daří tak se daří...nebo ne? - COMING SOON - Když jde všechno dobře, nemusíme ani postřehnout jak rozhazujeme peníze.

Tak to je zatím vše:) Enjoy;)
  • 26 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Stříbro
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,171
      Čau,

takže v ENG komunite končíš?

Tvoj blog bol vždy nuts, teším sa :f_thumbsup:
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      Čau Johne!

Jo jo. Nemá to pro mě cenu teď když se hodlám hodně zapojovat zde. bude to zajímavější a myslím, že i feedbacku bude takhle více.

Takže pokračovat budu pěkně v češtině:)
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 612
      Ahoj, začínám sledovat a těším se na další materiály!
      Věřím že ti ta energie vydrží :s_thumbsup:
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Tak to je super,já zrovna louskám Tvůj blog na Eng komunitě :D .Některé myšlenky jsou opravdu zajímavé, bohužel má angličtina není na vysoké úrovni :f_mad: ,takže za mě +1 :f_thumbsup:
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade:

POKER SQUARED BLOG POST: WEEKEND LOL "CHALLENGE"

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade:

Ahoj,

Na víkend jsem se rozhodl udělat si takový malý challenge. Prosím, berte mě s rezervou.:D Vím, že pro většinu z vás se jedná o standardní volume:) pro mě to tak ale není.

Chci nahrát 4-5k hands přes víkend, protože potřebuju nabrat nějaké handy na ZOOMu. Potřebuju vidět nějaký směr kam graf fičí, jestli navrch, dolů či BE. Pak chci proletět aspoň basic stats a mrknout po nějakých leacích.

Budu hrát maximálně 2 stoly ZOOMu a to pouze když se budu cítit top shape. Chci aby data byla důvěryhodná. nechci jen nahrát volume za každou cenu. Tak snad to vyjde....:D

NAHRÁNO: 1370

ZBÝVÁ: ( :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: X X X X X X X X X X X X X )

No tak challenge nic moc...pravda...pár věcí mi do toho vlezlo, ale mohl jsem určitě čas využít i lépe. Na druhou stranu jsem si prošel rozumnou část autoškoly a i nové video se posunulo celkem rapidně vpřed. Takže to neberu jako vyložený fail.

Rozhodně si odteď začínám hraní zase plánovat.
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau,
      na některé projekty se fakt těším :s_thumbsup:
      Ať se daří :s_thumbsup:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      AYuraoA: blog uz mam medzi oblubenymi, budem urcite sledovat a tesim sa na projekty.

Ako dopadla ta vikendova challenge?
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart:

POKER SQUARED BLOG POST: RANDOM THOUGHTS:)

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart:

Ahojte!

Tak challenge nedopadla zrovna podle mých představ. myslím si, že pokud odečtu víkendovou návštěvu tak bych se dostal max na 2500.

Vyplývá z toho pro mě, že je nutné si hraní začít zase lépe plánovat. jednou už se mi to osvědčilo.

Když už nic, alespoň jsem trefil v první polovině hodně pěkný hotrun a vyhral cca 5BI asi během 300 hand. Zbytek hand už jsem se držel rovně jako když střelí. Modrá se ani nehnula:) červená BE.

Celkem jsem zvědavý jak mi ZOOM obecně půjde. Hraju poměrně šílené staty 21/20 na full rignu a to NL2 v tuto chvíli. Nicméně zatím to funguje. Snažím se hrát vyloženě z pozice a co nejvíce se snažím přizpůsobit preflop poli které zrovna dostanu na stůl. Range se snažím číst, ale díky mému příteli Avarimu jsem zjistil, že mám ještě velké rezervy a vidím kde se je třeba zaměřovat. Taky jsem dost změnil taktiku cbetování. Cbety mimo pozici jsem zkusil poněkud omezit, protože mi přijde, že jsem našel možnost pro Cbet přííííliš často. Ve výsledku tudíž hraju celkem dost straight forward a to i přesto, že i na 6 maxovém stole už bych byl považovaný za poněkud LAG oponenta.

Opravdu jsem hodně zvědavý co budoucnost přinese. ZOOM plní hodně požadavků, které na pokerovou variantu kladu a myslím, že to bude to pravé. U MSS jsem byl dlouhodobě BE za pár desítek tisíc hand a přišlo mi, že tam toho nějak nemůžu dost hrát. Nicméně varianta to je skvělá a má poměrně dost výhod. Pojedu do 10k ZOOM a pak přijde definitivní rozhodnutí.Jak jsem zmiňoval ve videu - střídat - budiž, ale rychle poznat a FOCUS FOCUS FOCUS!!!

Tak se zatím mějte!

Yurao
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond:

POKER SQUARED BLOG POST: AAAAAAAW MAAAAAN:///

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond:

Čau všichni!

Mám nějaké rozporuplné pocity. Dlužím Vám další video. Myslím, že je na něj nejvyšší čas. Ale nějak si tím nejsem jistý. Scénář je jasný, ale jak se pořád hrabu v tom psaném skriptu tak pořád nějak nevím. Zdá se mi, že video bude tentokrát mnohem delší než moje 12min úvodní.

Očekávám +-20 minutek. Tilt je velice specifické téma a chtěl bych se vyvarovat situaci kdy se mi nepodaří splnit očekávání.

Na jednu stranu vím, že je jasné, že takové téma je těžko možné pokrýt ve 20ti minutách, ale když já prostě mám tendenci dělat věci prostě ... na maximum. Asi je hloupost takhle přemýšlet. Co "asi". URČITĚ! :D Jenže to právě strašně zpomaluje můj progres!!! De fakto se taky jedná o druh tiltu:) No krucifix....kam jsem se to zase dostal. To je to moje věčné žvanění.

No nic. Prostě to už měnit nebudu. Namluvím to, zesynchronizuju a bude to:)

Co se může stát nejhoršího? Dostanu negativní feedback a budu přesně vědět čemu se příště vyvarovat.

Co se stane nejlepšího? Video bude mít úspěch i přes moji nejistotu.

A v průměru se stane co? Ohlasy budou tak nějak pozitivní, ale video zapadne spíše do průměrných.

Myslím, že se všema věcma jsem ochotný se smířit.:) Když já prostě nedokážu akceptovat fakt, že bych někomu třeba nepomohl:) Ale to nejde. Holt se s tím musím smířit. Každému sedí něco.

No...neberte to zase jako by to byla nějaká katastrofa. Prostě to berte jako náhled do autorovy mysli:)

Mějte se fajnově!

Yurao
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Sem s ním ;)
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Registrace: 24.05.2012 Příspěvky: 464
      Zdravim, chcem sa opytat, ci hrajes na ZOOMe MSS (s 50bb) alebo normal BSS ?
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      Frostom původně napsal
      Zdravim, chcem sa opytat, ci hrajes na ZOOMe MSS (s 50bb) alebo normal BSS ?
      Já osobně hraju normal BSS, protože MSS by se měla hrát s 40BI. Takže i když by to mělo jít nějakým tweakem pořešit, tak jsem šel do BSS.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Super blog, ani jsem nevěděl, že si ho zakládal. Určitě nastavuju must follow a už se těším na další video.
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Super blog, ani jsem nevěděl, že si ho zakládal. Určitě nastavuju must follow a už se těším na další video.
      Jo jo, já jsem velice nenápadný:) Proplížil jsem se za Tvými zády naprosto neviděn:)
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club:

POKER SQUARED BLOG POST: NOVÉ VIDEO ONLINE

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club:

Ahoj!

Tak k dispozici je další moje video - je určeno všem hráčům, kteří chtějí lépe začít pracovat na tiltu.

Takže asi všem:)

Není to ultimátní vyřešení, ale věřím, že vám všem může nabídnout pomocnou ruku.

http://cs.pokerstrategy.com/video/26926/

Yurao
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024

Díky :f_thumbsup: . Jdu na to.
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      LOL !! :D

Tyhle Gify jsou prostě best....
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond:

POKER SQUARED BLOG POST: STARTUJEME NOVÝ PROJEKT!!!!!!

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond:

Ahoj!!

Rozjíždím nový projekt aby toho pro dnešek nebylo málo!!!

Pište názory, nápady, všechno chci slyšet!!!

A HLAVNĚ!! - Zvažte účast a pojďte nakopnout svoji pokerovou hru vpřed!!! Vítání jsou hráči všech stakes!

KLIK:)

ACCOUNTABILITY GROUPS - Přijměte ZODPOVĚDNOST za své cíle a naplňte je!!!

Yurao
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      cau, prave som dostal napad na mozne dalsie video, uz dlhsi cas to sledujem najma u zacinajucich hracov ( zopar znamych z mojho okolia zacalo hravat tak to s nimi neustale riesim) ide hlavne o result oriented pristup ludi k hre,to ze ich na zaciatku hrozne trapi ked jednoducho nevyhraju hru, turnaj a podobne, bez ohladu na to ci tu handu zahrali dobre alebo nie, a to automaticky ide ruka v ruke so zacinajucim tiltom kedze sa citia ukrivdeni ze tie fishe to znova vyhrali a pod. Na druhej strane oni nevidia ked suckouty rozdavaju, vtedy to nikomu nevadi :) Myslis ze by slo spravit nieco o tomto?
    • 1
    • 2