[DoN] AA raise or push ?

• realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Nejsem si jista, jestli je tohle zahrano spravne. Limpuje se big fish 42/9, tak z neho chci dostat co pujde a nevyhnat ho AI. Na BB reg 11/8, ten vi presne co delam. A ted ten luxusni SB. Staty 23/15 ale jen 120 hand na nej. Mohla jsem v nem vzbudit dojem, ze jsem to jeste schopna slozit ??? Musi byt prece jasne, ze jsem tam komitnuta a nemuzu to uz slozit. Nebo takhle ryba nedokaze uvazovat ? Co jineho muzu prisazovat 4betu s JQo, kdyz je souper potkomitet ?

Party Poker No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 100/200 Blinds (9 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP1 (t1890)
      Hero (Button) (t1930)
      MP2 (t1720)
      UTG+1 (t3420)
      BB (t4070)
      UTG (t1310)
      SB (t2770)
      CO (t1750)
      MP3 (t1140)

Hero's M: 6.43

Preflop: Hero is Button with A, A
      5 folds, CO calls t200, Hero bets t1000, SB raises to t2770 (All-In), 2 folds, Hero calls t930 (All-In)

Flop: (t5100) K, 10, 8 (2 players, 2 all-in)

Turn: (t5100) 5 (2 players, 2 all-in)

River: (t5100) 9 (2 players, 2 all-in)

Total pot: t5100

Results:
      Hero had A, A (one pair, Aces).
      SB had Q, J (straight, King high).
      Outcome: SB won t5100

Prisna riverova devitka :) . Ale rozumim, ze tohle nam ty ryby udrzuje v elanu s nami hrat dal :s_biggrin: . Budiz mu tentokrat prano.
  • 3 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      pri tomto sizingu je radsej lepsie shovnut, ja uz ked tak by som izoloval rybu s niecim ako 550-600, 1k mi pride strasne vela a aj opticky davas superom sancu na ovela vacsiu fold equity
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Mas pravdu, nedomyslim reakci toho SB s malou HH. Byt za mnou 2 regove tak je to vpoho. Ona ta ryba ( podle me drogovy dealer a konzument v jednom, co se nudi ) hraje denne na nekolika stolech, to je i sama zaklada jak je nedockava. S oblibou hraje speedy at ty prohry odsejpaj atd. Mam s ni docela velkou HH a ty hry jsou porad jak pres kopirak. Pokud dam raise 300 nebo 800 absolutne nerozlisuje, chce videt flop. Zaklad jeji hry je limp a bluffovani po flopu. Pokud prijde raise a ma 22-55 nebo ATC-AJo call, cokoliv lepsiho pretoci na AI. A tak to spolu hrajem co se zname. Ma dva poly, bud je za par minut venku ze sitka, nebo je neuveritelne nachipovana a porad v akci, tak je dobre mit v tu dobu uz nejake chipy a hlidat si ITM. Sou ty Dony pak takovy specificky s ni. Proto ten sizing, reg se mi tam nezaplete urco, ale vuci tomu unknownovi na SB je to chyba jak rikas.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Tak jestli je taktika obrat rybu o všechno, tak za takhle specifickž situaci to takhle klidně zahrát můžeš podle mě.

Proti normálnímu hráči samozřejmě ne.

A když se do tý hry zaplete někdo jinej, tak ti pak nezbyde, než poslat flop.