[6max] Reraise za 20bb

• bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      Caues mam tu pro tebe nachystanej dalsi tezkej orisek akurat convertor to vzal zase naprd:D ja byl na BB raisor byl na BU ten sedi

Problem je v tom ze raisor to delal dost pravidelne a ja citil potrebu ho potrestat, predtim sem mu neudelal nikdy takovejto reraise. Je to vysocekompetentni hrac asi jeden z nejziskovejsich hracu na Partypokru. Moje otazka zni, je jeho call dobrej? Podle mne nikdy nemuze cekat ze bude lepsi(pokud mi nevidi do karet:D ), muze bejt jenom o vagon horsi nebo flipovat, je to od neho dobra hra? Jakej duvod mohl mit udelat tohle kdyz sem se predtim nejak nebranil?

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$100/$200 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BU:
      $3720.00
      BB:
      $1870.00
      MP3 (Hero):
      $4240.00
      CO:
      $2170.00

Preflop: Hero is MP3 with 2, T.
      CO folds, BU raises to $400.00, BB folds, Hero raises to $4,240.00(All-In), BU calls $3,320.00(All-In).

Flop: ($7960) A, J, 5 (2 players)

Turn: ($7960) J (2 players)

River: ($7960) 9 (2 players)

Final Pot: $7960.
      Results follow:

Hero shows a pair of jacks(2 T).
      BU shows two pairs, jacks and eights(8 8).

Hero wins with a pair of jacks(2 T).
      BU wins with two pairs, jacks and eights(8 8).
  • 6 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      No horší handu na takovouhle blbinu sis už vybrat nemohl. :D

Nenapadl tě třeba 3bet-fold? Myslíš že by tě 4betoval s širší range, než se kterou ti callne tvůj shove?

:diamond: :diamond: :diamond:

Jinak z jeho strany celkem standard proti spoustě regům, kteří jsou schopni restealovat Ax+, 22+
      Když z téhle range odebereš QQ,KK,AA, které se častěji raisnou bez allinu, tak mají jeho 88 pěkných 55,5%, což je ok, vzhledem k chipům na stole a faktu, že pak bude v perfektní pozici pro abusování bubble.

:diamond: :diamond: :diamond:

Podle mne nikdy nemuze cekat ze bude lepsi(pokud mi nevidi do karet ), muze bejt jenom o vagon horsi nebo flipovat, je to od neho dobra hra?

K tomuhle by mě zajímalo jediný, s jakou range tohle tedy běžně děláš?
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      samozrejme ide o to aky mu das raising range a calling range, mozno som niekde prestrelil

• bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Tohle bezne nedelam s 102s ale jak rikam udelal to asi 3 krat po sobe takze sem si potreboval udelat trosku respekt i za cenu -EV hry kdyz to bylo v barve tak to tam letelo:D standartne bych tu reraisoval (proti regum) asi Axs, 77+, K10s+,Q10s+,J10s+, 109s+, AJo+, ale taky monsters kvuli tomu co tady pises to hraju stejne abych nebyl citelnej. S timhle bych to delal standartne proti dobrym hracum ale tech je malo takze jinak o dost vic tight

Bobo: myslim ze celkom ok si to trafil len tu opening range by som mozno este trosku rozsiril

Ako osobne riesite hru z BU a z SB pri efektivnych stakoch cca 15-20BB?

PS: zase som si vsimol ze pisem cast odpovede v cestine a cast v slovencine prosim nevsimajte si to ono mi to tak ide automaticky z hlavy podla toho s kym pisem:(

Edit: jinak pro zajimavost byl to alkaatch ten hrac a napsal mi na to prakticky uplne stejnou odpoved jako ty ale mate zlej read poslal bych vam tam i esa:)

Dalsi edit: bobo este som si vsimol zlu vyplatnu strukturu ta by to mohla tiez este trocha ovplyvnit, na party je 60/40
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Jo a nizke pary vetsinou vynechavam pac kdyz uz sem dorovnan tak vetsinou uz sem v prdeli pak ale mozna bych to mohl rozsirit i o ty nizsi pary
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      bigrex666 původně napsal
      standartne bych tu reraisoval (proti regum) asi Axs, 77+, K10s+,Q10s+,J10s+, 109s+, AJo+, ale taky monsters kvuli tomu co tady pises to hraju stejne abych nebyl citelnej.
      ?( s 19bb ef stackem? ?(

Dalsi edit: bobo este som si vsimol zlu vyplatnu strukturu ta by to mohla tiez este trocha ovplyvnit, na party je 60/40

S tímhle jsem si hrál nedávno, a ona ta struktura ty range ovlivní jen malinko.
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      jj oni to prave fakt hodne otviraj a pak vetsina regu zahodi i osmicky, devitky v takovychto spotech proto je to dost efektivni. Kdyz si kouknes treba to z toho wizu co sem hodil Bobo tak to i hezky vychazi. Proti slabsim hracum a unknownum je to samozrejme o hodne uzsi