STT Bubble SB pushing range vs BS

• Fajer
      Fajer
      Bronz
      Registrace: 08.10.2008 Příspěvky: 85
      Poker Stars $27.40+$2.60 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 4 players - View hand 1979329
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (SB): t2428 12.14 BBs
      paulifax (BB): t8265 41.33 BBs
      chester347 (CO): t1219 6.09 BBs
      Sibirn (BTN): t1588 7.94 BBs

2 Folds to Hero, Hero??

Jsou to všichni regoši, tady mě zajímá, jestli se prostě držíte nashe, který tady doporučuje pushovat 21%- 44+ A2s+ A7o+ K9s+ KTo+ Q9s+ QJo J9s+ T9s při BB callu 10%- 55+ A8s+ ATo+. Kdyby si totiž ten BB myslel, že budeme pushovat alespoň 30%, pak už nám může callovat 44+,A6s+,A8o+,KJs+, kdybychom věděli, že tohle nám jako BS standartně callne, můžeme už hrát jen šílených (8.3%) 88+,A9s+,ATo+.

Je tohle dobrá úvaha, jak se s tím vypořádat? Na paulifaxe mám jen 200hand a navíc má locklé staty, takže kdoví, co od něj můžu čekat za calling range resp. jestli je to reg, který bude vědět, že bych tady měl hrát takhle málo resp. jestli si o mě bude myslet, že jsem natolik kvalitní :D , že si to taky uvědomím, což podle mého sharku nevím, nevím :D
  • 2 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Tak vzhledem k tomu, že jsi 2. stack, tak tu budeš muset být hodně tight a jakákoliv odchylka BB k loose straně ti zvýší % kolize a i % kdy vypadneš.
      Zvlášť pokud nevíš jistě, co za typ rega to je.
      Třeba to může být no-brain nit nebo naopak reg s nějakými agro sklony, kt. se podívá an svůj stack, uvidí, že má 4x víc jak ty a handu jako KTs, mrkne na tvé staty(taky hodně důležité) a pak se rozhodne pro call.

Osobně bych tu byl velmi tight, proti regovi, kde si nejsem jistý, co vyvede bych si vzal nějakou rezervu.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      pushuj this: (8.3%) 88+,A9s+,ATo+.
      a tvojim cielom v buducnosti bude ziskat na neho lepsi read, aby si sa vedel spravne adjustovat.
      Opytaj sa ostatnych regov co si o nom myslia, zisti ako reaguje na bubline v roznych situaciach a potom rozsiruj range a abusuj ak ma slabu calling range.