Chrome problém

• zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Registrace: 25.05.2012 Příspěvky: 178
      Zdravím nemohl by mi někdo poradit s Google Chrome ?Asi vždy po 30 minutách se mi začínají sekat stranky , video na tube se rovněž seká a také mi to hazí okno s nabídkou ukončit plugin a někdy i něco se skypem bohužel mne napadá jestli to není problém se skypem , který mám nainstalovaný v PC?

TOTO: skype click to call has crashed
  • 11 odpovědí
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      někde v nastavení skype se dá služba ''skype click to call'' zrušit a odinstalovat. je to hrozná hovadina...taky jsem s tím měl problémy.

ale poslední dobou mi chrome padá i bez toho, i kdyz nevím proč. chce to vždycky ukončit plugin a bývá to zejména pokud koukám na čt24 na netu
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      crashed ze,?
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      ktory plugin?

zive vysielanie na ct24 je vo flashi. kedze chrome ma v sebe uz flash vstavany, tak by som skusil pozriet, ci mate poslednu verziu. mne ukazuje poslednu verziu chrome: Version 23.0.1271.64 m
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      jojo, bude to ve flashi

Uploaded with ImageShack.us

zrovna teď mi to udělalo i u seriálu. ale chrome se aktualizuje automaticky, bez dotazování, myslim

EDIT: verzi mam stejnou jako ty
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      uz nejaku dobu mam s tym tiez problem... mne sa napriklad zobrazuje stale povodna stranka aj ked uz ma nacitane novu.. mrzne a ked kliknem na zalozku tak mi casto vyskoci ako nove okno.. aaaaaaaaach :f_mad:
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Mě se zase stává, že v CHROMU a to jen poslední dobou, grafy na SharkScope nemůžu nevím jak to říct.. Jezdit po grafu, aby mi ukázalo stav v tom daném dni po tom turbaji..Nevím jestli jsem to dobře vysvětlil :D
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      Přesně mě to hází toto skype click to call has crashed následně stranky i chrome zamrzne a mam na výběr z dvou možností buď počkat na odpověď serveru a nebo ukončit prohlížeč, takže nevím co s tím dělá mi to hodně často docela mě to sere , když mám zapnutých asi 7 oken a v každém mám v tu chvíli něco důležitého na rozpracování hold to asi smažu nebo nevím :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      a pouzivas vobec vytacanie cisiel cez browser? ak nie, tak jednoducho ten plugin zakaz v doplnkoch/rozsireniach (pouzivam anglicky chrome, neviem ako sa tomu nadava v nasich jazykoch). pripadne odinstaluj skype a pri naslednej instalacii nepovol instalovanie tohto pluginu.
    • zavojosef
      zavojosef
      Bronz
      toto je to co mě trápí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      A tohle ti dělá po tom, co si to zakázal/odinstaloval ?
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      nezakazal :) vpravo hore je aktivny plugin skypu (to velke modre S :f_eek: ). klik pravym a dat disable, pripadne remove from chrome (vypnut/odstranit z chromu).

ak ho pouzivas a potrebujes, tak jednoducho reinstal skypu. ak nepomoze, tak odinstalovat chrome, zmazat profil (%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome) a skusi nainstalovat znova. ak mas zapnutu synchronizaciu s google uctom, tak sa vsetky pluginy a nastavenia natahaju same spat.