BLOG: CHaLLeNGe oN !

• Lietavka
      Lietavka
      Bronz
      Registrace: 13.03.2009 Příspěvky: 8
      Ahojte vsetci !

volam sa Jana, mam 26 rokov a s pokrom som sa zoznamila pred xy rokmi. Po niekolkych micro uspechoch/cashoutoch/prestavkach som si o5 nasla cestu k pokru.

Blog by mal sluzit ako nastroj k zlepseniu skillu. Vsetok svoj volny cas, by som chcela vyuzit na grind a studium, tak uvidime.

:spade: KRATKODOBE CIELE

- mesacny volume: 40K
      - postupne prejst vsetky clanky na PS, kde mam pristup
      - beatovat NL10

Grind mode [x] ON :f_love:
  • 7 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj Jano,

vítám tě u nás.... :s_thumbsup:

nechceš se nám trochu představit a pak se zapojit do Učíme se vyhrávat??? je to jednoduché a můžeš vyhrát $100 nebo lístky na živé turnaje ;) ....Představte se a pozdravte s ostatními!

jinak přesunul jsem ti blog do sekce NL Cash Game, doufám že u nás budeš pilně studovat a budeš nás informovat o svém stoupání po limitech....;)

GL :P
    • Lietavka
      Lietavka
      Bronz
      Dnes a vcera som si pinkala NL5 zoom, ale nedopadlo to podla predpokladov, kedze zauradoval tilt... Citila som, ze hram velmi zle, ale nedokazala som to vypnut. :( Toto je jedna z veci, kt. potrebujem odstranit z mojej hry... Poradi mi niekto ?

Ako domacu ulohu si davam na dnes 2 x clanky + 1 video :)

• B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      Ahoj,

mozem ti ospodurcit tento clanok
      http://cs.pokerstrategy.com/strategy/psychology/1333/1/.

a taktiez ked sa chces zlepsovat vo svojej hre neprehliadni nase HJ forum. ;)
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      ahoj,

můžu tě uklidnit, že je spousty hráčů, kteří mají s tiltem problém.

Zrovna včera se mi stalo něco podobného. (tilt) Měl jsem na stole maniaka, který posílal každou handu AI. Proti nim se hraje fajn, stačí si počkat na handu. Avšak zrovna když jsem měl KK, on našel AA. Když přišli JJ, našel QT (Q na flopu byla smrtící),..nakonec mě to tak vytočilo, že jsem to poslal proti němu s A8s, bohužel našel pocket 44 a žádná pomoc. Takto jsem mu hezky nechal 3bi.

Ono je sice hezké, mít to všechno nastudované avšak nenechat se ovlivnit emocemi chce trénink a trochu i toho umění...

Momentálně vzniká jakýsi projekt od Ayuroa věnující se této problematice. Tak snad se o tom brzy dozvíme více :f_p:
    • Lietavka
      Lietavka
      Bronz
      Dik za postrehy. Urcite si musim nastavit limit straty, kedze sa menim na nepoznanie po par bad beatoch. :/

@B0st0n musim prv zistit, ze ako sa sem vkladaju ruky :f_confused:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      poslal som ti ziadost o priatelstvo a ked chces mozem ti s tym pomoct cez PM. ;)
    • Lietavka
      Lietavka
      Bronz
      Kedze mam toho v praci viac nez dost, mame high season a som top vytazena, dokonca mi nedaju pokoj ani po praci, tak na poker vobec nemam chut a ani cas. Odzrkadlilo sa to aj na mojich vyledkoch, takze som spravila urcite opatrenia.

Cashoutla som si $ a nechala si 112$, kt. sa dufam budu pomalicky rozmnozovat :) Hrala som NL5 a prevazne NL10, ale vobec som nemala pocit, ze tieto limity porazam, kedze som bola po cca 100k handach v podstate BE. :f_confused: Nad vodou ma drzali jedine bonusy.

Plan na nasledujuce tyzdne je hrat NL2 a mozno pozdejsie NL5, ked bude nato BR. Cornieho blog z 50$ na 10k$ vyzera celkom zaujimavo, takze sa budem snazit napodobnit jeho cestu, tak uvidime. :s_biggrin:

Priebezne budem urcite informovat, ze ako sa veci vyvijaju. Najvacsi problem mi robi asi rozmyslat nad spotmi, kdeze sa vzdy prichytim ako hram autopilota 12 - 15 stolov a vobec nerozmyslam, ze co moze mat super, co naznacuju jeho ciny a vidim iba svoje dve karty. :f_confused: Znizenie stolov od NL10 a vacsi focus, by mohla byt asi spravna cesta. Na NL2 v tom nevidim zmysel stoly redukovat...

Od zajtra planujem oprasit english a deutsch knihy, aby som napredovala aj v RL. Tieto jazyky ovladam na slusnej urovni, ale vzdy je co zdokonalovat a mam pocit, ze som dlhu dobu na BE urovni. Btw. tieto jazyky vyuzivam kazdodenne pri komunikacii v praci, takze to je urcite EV+, kedze firma sa neustale rozrasta a otvaraju sa vzdy nove a nove pozicie a je treba byt krok vpred pred konkurenciou.

PLANY DO BUDUCNA
      :diamond: clanky, clanky, clanky
      :diamond: videa, videa, videa
      :diamond: nezapinat stoly, ked som unavena, resp. znechutena z prace

GL vsetkym !

Do skakavenia :D