Ace high Underground

• EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Ace high Underground

Zdravim všechny, co mají chuť zavítat do mojí subkulturní stoky. Potom, co jsem se výškrabál z dvouměsíčního downswingu jsem se rozhodl skoncovat s původním blogem, jelikož to stálo za prd a je samozřejmě zapotřebí udržet správně nastavenou mysl a tudíž pěkně od znova.

Momentálně přebývám v Brně, kde jsem samozřejmě skončil na škole, která ale nedopadla. Jsem holt strašně tvrdohlavý a neohebný prut. Tudíž při pohledu na dnešní školství postavené na pruském modelu z dob průmyslové revoluce není nic pro mě. Nedokážu se jednoduše učit něco co vytvořil neschopný učitel před dvaceti lety, dodnes z toho žije a topí na tom s úsměvem studenty. Zas nějak mi titul nechybí. Nikdy jsem nebyl zastáncem klasického vystuduj aby sis našel dobrou práci. Když k tomu připočtu, že nejsem zrovna nadšený z poklonkování se šéfům v zaměstnání, tak už mi zbývá jen jediná cesta životem a to postavit se na vlastní nohy, vybudovat si svoje aktiva a žít si SVOBODNÝ život. To je nejpádnější důvod toho, proč jsem tady.

Takže po určité době pokerového plácání a rekreování, jsem se za pomoci průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity vzhůru, rozhodl vzít pěkně všechno do svých rukou a nastartovat nezadržitelný pokerový růst. Chci postupně dokončit cornie challange a nadále postupovat v pokerovém zlepšování. Těším se na rozběhnutí tradima, doufám, že to bude co nejdřív, jelikož mě to vcelku zajímá a je to potencionální zdroj příjmů.
  • 9 odpovědí
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Cílem do konce týdne je dohnat kus nějaké volume, jelikož jsem byl teď týden na Slovensku u drahé polovičky a na klikání nebyl zrovna moc čas. Takže doufám, že nějakých alespoň 5k hands stihnu.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      A dám si sem něco enrgického na potěšení :)
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Zdar
      Tak jsem dnes klikáním v PT3 přišel na celkem významný leak, který zjevně může za to, proč jsem neustále BE. Vidíte rozdíly?

• EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Zdar

Tak jsem za poslední týden proletěl něco málo přes dvacet liber, což mi stáhlo bankroll na nějakých 98,49 GBP.

Usoudil jsem, že je potřeba daleko důrazněji hledat leaky a tak jsem v excelu vytvořil sešit s jednotlivými předpokládanými neduhy a postupně projedu všechny handy za uplynulý týden a co mi nebude jasné, půjde rovnou do HJ.

No neni toho zrovna nejmíň, ale bez práce koláče nejsou a už mě nebaví neustále přešlapovat na místě.
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Ahoj, jsem moc rád, že článek, který překládáme má nějakou odezvu a přiměl někoho k založení blogu :) Pár poznámek
      1) Ty suited a offsuit handy jsou buď variace nebo nějakej tvůj psychickej problém :) Zatím bych to moc neřešil
      2)Nesleduj tak často stav BR a postovat každou chvíli stav rollu na blog není podle mě úplně ideální, může tě to pak zbytečně stresovat.
      GL
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Zdravím tě a děkuji za návštěvu, byl jsem pracovně mimo domov, tak jsem nemohl zareagovat dřív.

1) S těmi esy se to má asi tak, že offsuit hraji na netrefených boardech méně agresivně než suit a z toho zřejmě vznikl tento rozdíl.

2) Nemám v plánu postovat stav rollu neustále. V poslední době jsem stav konta na herně už přestal řešit. :f_biggrin:
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Tak jsem si dnes zkusil session po ránu. Vypadalo to krásně, ryby platily a pak jsem to zas v jedné handě spálil. Se ty overplaye neodnaučím a jsem na tom pořád bit. Třeba to z té hlavy vymlátit. Nevím proč jim s nut flush dorovnám, když je mi na 90% jasné, že takto může zahrát jen fullhouse :s_confused: .
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      No tak jsem dneska potěšen.

V noci na narozeninovém večírku mi začalo zvláštně tlouct srdce, jsem si říkal, že to do rána přejde. Hmm nepřešlo. Tak mi to nedalo a šel jsem před chvilou na pohotovost. Změřili mi vysoký tlak a extra stahy na srdci co tam nepatří. Dostal jsem jehlou do zadku a když to nepřejde, tak se půjdu nechat píchnout na komp. Jsem z toho nadšen. Pil jsem jen sporadicky, ale od teď už nepiju vůbec.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Zdravím všechny návštěvníky

Bohužel se mi za listopad nepovedlo nahrát dostatečné volume a můj status gold spadnul o stupínek níž. Je to dáno tím, že se ukázal nepříjemný zdravotní problém a nedokážu se na to soustředit, jelikož mi není nejlépe. Situace se sice pomaličku zlepšuje, nicméně momentálně se cítím jako kyborg, jelikož jsem zadrátovaný elektrodami na EKG holter, Zítra to jdu odevzdat a jsem docela dost "zvědavý" co mi řeknou. No snad se všechno dá do kupy a budu brzo zas v plné síle.

Gl všem