BLOG: Pinny1990 Challenge - Bankroll rebuilding --> Aiming for NL100/200

• Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,446
      CHALLENGE: Z $50 na $10.000

Ahoj, řekl jsem si, že bych si také mohl založit blog jako reakci na Cornieho (jím již splněnou) výzvu a pokusit se dosáhnout nějakých výsledků. Cornieho výzva sama o sobě byla pro mě podnětem zkusit hrát poker aspoň trošku vážně.

Mé představení zde

Důvod: Je jich asi víc. Primárně to bude proto, abych si tím psaním a analýzou svých her více opakoval to, co jsem udělal špatně, či dobře. Pak beru takový začátečnický blog jako super věc, až se třeba za čas podívám, jak jsem začínal. No a v neposlední řadě budu taky vděčnej za jakýkoliv reakce, připomínky a vlastně cokoliv k tomu, co sem napíšu, či zkopíruju.

Začal jsem hrát na PartyPokeru CashGames - NL 0,01/0,02 a vybírám si pouze 9-místné stoly, které musí být plně obsazeny. Zatím hraji pravidelně tři stoly, což vcelku bez problému stíhám. K lepšímu odhadu soupeřů jsem začal pomalu používat PokerTracker a do note přímo ve hře si je značím některým ze symbolů, pro které jsem si přiřadil určitý herní styl. Z většiny to opravdu sedělo a dovolil jsem si občas hrát i věci mimo tabulku a to zatím profitabilně. Zejména to byly krádeže blindů a to občas dokonce i z poslední middle pozice. Nalevo totiž byli jen hodně tight hráči a opravdu většinou všichni zahodili. Více stolů začnu hrát možná až pokud se dostanu na vyšší limity a zjistím, že to s pokerem opravdu myslím vážně natolik, že investuju do monitoru, který je opravdu potřeba. S mým 15,4 notebookem je to opravdu tragické.

Vložil jsem si na úvod bankroll: $50

Začal jsem hned po rychlém přečtení basic článků hrát a zkoušet, ale plně se projevoval můj absolutní fish potenciál a křivka "zisků" vypadala nějak takto. Ani rychlý průchod bronze článků nepomohl.

Tyhle výsledky mě vedly k tomu, že jsem napsal z frustrace tenhle topic

Ale vesměs mi tam bylo řečeno studuj/hraj dál. Tak jsem si dal od hraní pár dní pokoj a věnoval jsem se jen studiu. Po návratu ke stolům se ta křivka maličko zlepšila.

Ten jeden větší propad někdy okolo handy č. 1050 byl preflop all-in s K :spade: K :club: v ruce, kdy mě porazil týpek s J :spade: J :heart: tím, že mu na stůl přišly 4 srdce. Ostatně s KK/AA jsem ještě ani jednou nevyhrál showdown, pokud se dobře pamatuju.

Trošku jsem včera navíc "podváděl", protože jsem si chtěl vsadit na sport a v tu chvíli nebyla jiná možnost, než si vsadit právě na PartyPokeru. Takže jsem si vsadil.

Kvůli tomuto podvodu si tedy odečítám čistou výhru z bankrollu, respektive budu brát jako svůj počáteční bankroll: $67,85

Poprvé jsem hrál 1. 11. 2012, tím dnem tedy začínám výzvu.

Období 1. 11. 2012 - 8. 11. 2012
      Bankroll počáteční: $67,85
      Bankroll konečný: $56,44
      Profit: - $11,44

Plány na víkend a příští týden jsou takové, že budu znovu pročítat bronzové články a asi poprvé proletím i ty stříbrné, protože jich je strašně moc. Nadále se pokusím hrát současným stylem a budu doufat, že křivka půjde polehoučku nahoru.
  • 1065 odpovědí
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Čus. Budu tvůj postup výzvou určitě sledovat. A jestli ti mohu na začátek poradit, úplně zapomeň na stříbrné články. Na NL2 nepotřebuješ nic víc než čistou value abc hru z bronzových článků. Ty strategie ze stříbrných článků jsou už pokročilejší a musíš mít něco odehráno a mít ty bronzové opravdu v malíku, aby jsi se jimi mohl začít řídit. Doporučuju přečíst článek bronz., potom se podívat na video k němu a při tom videu si dělat výpisky. Takhle si udělat výpisky ke všem třem článků o hře po flopu a to mít při hře u sebe. Je to super :s_love:

Tak ať se daří :)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      To Dandiiik: Díky za reakci, radu se stříbrem si beru k srdci a zatím to teda nebudu řešit. Jinak na tvůj blog koukám taky a musím říct, že mi často přijde, jako kdyby si psal ty příspěvky za mě. :f_biggrin: Obzvlášť teda ty v downswingu a když se nedaří.

Pinny1990's journal, November 9, 2012 - Day 9

Ráno bylo ještě velmi mladé, když jsem zasednul za hrací stoly. Tentokrát jsem si jich otevřel rovnou 5 a kupodivu jsem vše vcelku v pohodě stíhal. Odehrál jsem asi 900 hand s tím, že zhruba uprostřed jsem si udělal 10 minut pauzu na rozdýchání. Důvod je zřejmý z následujícího grafu.

Ehm, i takhle se vyhrává soupeřův stack.

PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $1.82
      SB: $3.92
      Hero (BB): $5.57
      UTG: $2.00

SB posts SB $0.01, Hero posts BB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A:heart: K:heart:

fold, BTN raises to $0.08, fold, Hero raises to $0.24, BTN raises to $0.40, Hero raises to $1.20, BTN raises to $1.82 and is all-in, Hero calls $0.62

Flop: ($3.65, 2 players) 2:heart: 7:heart: 3:diamond:

Turn: ($3.65, 2 players) 9:spade:

River: ($3.65, 2 players) 4:diamond:

Hero shows A:heart: K:heart: (High Card, Ace) (Pre 75%, Flop 94%, Turn 95%)
      BTN mucks J:club: K:spade: (High Card, King) (Pre 25%, Flop 6%, Turn 5%)
      Hero wins $3.47

Ale taky třeba takhle.
      PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 8 players

CO: $1.81
      BTN: $2.16
      SB: $0.78
      BB: $2.12
      Hero (UTG): $3.44
      UTG+1: $2.05
      MP: $1.89
      MP+1: $2.02

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has 9:club: 9:heart:

Hero calls $0.02, fold, fold, fold, fold, fold, fold, BB checks

Flop: ($0.05, 2 players) 3:heart: 9:diamond: 5:spade:
      BB bets $0.03, Hero raises to $0.08, BB calls $0.05

Turn: ($0.21, 2 players) 5:club:
      BB bets $0.20, Hero raises to $0.80, BB calls $0.60

River: ($1.81, 2 players) 7:spade:
      BB checks, Hero bets $2.54 and is all-in, BB calls $1.22 and is all-in

BB shows 4:club: 9:spade: (Two Pair, Nines and Fives) (Pre 7%, Flop 5%, Turn 0%)
      Hero shows 9:club: 9:heart: (Full House, Nines full of Fives) (Pre 93%, Flop 95%, Turn 100%)
      Hero wins $0.00
      Hero wins $4.04

Tohohle týpka mi bylo i trošku líto.
      PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 9 players

UTG+1: $0.78
      UTG+2: $3.50
      Hero (MP): $1.54
      MP+1: $0.52
      CO: $1.27
      BTN: $0.63
      SB: $0.86
      BB: $4.00
      UTG: $1.92

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has K:club: K:diamond:

UTG calls $0.02, fold, fold, Hero raises to $0.08, fold, fold, fold, fold, fold, UTG calls $0.06

Flop: ($0.19, 2 players) 9:club: 5:heart: 7:heart:
      UTG checks, Hero bets $0.19, UTG raises to $0.38, Hero raises to $1.46 and is all-in, UTG calls $1.08

Turn: ($3.11, 2 players) K:heart:

River: ($3.11, 2 players) J:spade:

UTG shows K:spade: 9:spade: (Two Pair, Kings and Nines) (Pre 13%, Flop 9%, Turn 0%)
      Hero shows K:club: K:diamond: (Three of a Kind, Kings) (Pre 87%, Flop 91%, Turn 100%)
      Hero wins $2.96

Ale teď už se dostáváme k vrcholu dnešního "večera" a ukážeme si, co zapříčinilo můj propad během pár handů.
      PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 7 players

UTG+1: $2.00
      MP: $3.75
      Hero (CO): $2.92
      BTN: $2.06
      SB: $0.58
      BB: $3.92
      UTG: $0.99

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has J:heart: A:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.08, fold, fold, BB raises to $0.28, Hero calls $0.20

Flop: ($0.57, 2 players) K:diamond: 6:diamond: J:diamond:
      BB checks, Hero bets $0.14, BB raises to $0.72, Hero raises to $2.64 and is all-in, BB calls $1.92

Turn: ($5.85, 2 players) 5:heart:

River: ($5.85, 2 players) 5:club:

BB shows A:diamond: K:heart: (Two Pair, Kings and Fives) (Pre 71%, Flop 93%, Turn 95%)
      Hero mucks J:heart: A:heart: (Two Pair, Jacks and Fives) (Pre 29%, Flop 7%, Turn 5%)
      BB wins $5.56

A o deset minut později ...

SB: $0.59
      BB: $2.16
      UTG: $0.77
      UTG+1: $0.57
      MP: $2.06
      MP+1: $2.03
      CO: $2.54
      Hero (BTN): $2.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has 4:club: T:heart:

fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.08, fold, BB calls $0.06

Flop: ($0.17, 2 players) 3:spade: A:heart: 5:diamond:
      BB checks, Hero bets $0.14, BB calls $0.14

Turn: ($0.45, 2 players) 9:spade:
      BB checks, Hero bets $1.80 and is all-in, BB calls $1.80

River: ($4.05, 2 players) 5:heart:

BB shows A:diamond: Q:heart: (Two Pair, Aces and Fives) (Pre 68%, Flop 80%, Turn 91%)
      Hero mucks 4:club: T:heart: (One Pair, Fives) (Pre 32%, Flop 20%, Turn 9%)
      BB wins $3.85

Jste někdo schopen mi vysvětlit, co se mi při těchto dvou hrách honilo hlavou? Moje teorie je tohle.

Finální výsledek není tak tragickej, ale mohl být daleko lepší, kdybych nedělal nesmysly.

9. 11. 2012
      Bankroll na začátku session: $56,44
      Bankroll na konci session: $58,57
      Profit za tuto session: + $2,13
      Profit od počátku výzvy: - $9,31
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Jen jeden rychlý update za dnešní ráno.

Věnoval jsem ho především studiu, takže jsem si k tomu čtení bronzových článků otevřel jen jeden stůl, abych si zároveň i zkoušel hrát co jsem se "znovunaučil". Odehrál jsem jen nějakých 130 hand, ale byl to pořádnej výlov a našlo se dost bankroll sponzorů. Nutno říct, že i ty karty mi nechodily úplně špatně. Jedinej showdown co jsem prohrál byl tento.

MP: $2.58
      MP+1: $1.76
      CO: $0.83
      BTN: $3.74
      Hero (SB): $6.55
      BB: $2.14
      UTG: $0.77
      UTG+1: $2.46

Hero posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has K:club: A:diamond:

fold, fold, fold, MP+1 calls $0.02, CO raises to $0.12, fold, Hero raises to $0.36, fold, fold, CO raises to $0.83 and is all-in, Hero calls $0.47

Flop: ($1.70, 2 players) 7:heart: T:club: 4:club:

Turn: ($1.70, 2 players) 4:spade:

River: ($1.70, 2 players) Q:spade:

Hero shows K:club: A:diamond: (One Pair, Fours) (Pre 43%, Flop 28%, Turn 14%)
      CO shows Q:heart: Q:club: (Full House, Queens full of Fours) (Pre 57%, Flop 72%, Turn 86%)
      CO wins $1.62

Ostatně AK prohrávám prakticky pořád a nějak se mi s tím nedaří :f_cry:

A tady jedna z nejlepších situací, jak ukrást soupeřův stack. Díky bohu za takový flop. :)

BTN: $2.60
      SB: $0.78
      BB: $1.62
      UTG: $3.71
      Hero (UTG+1): $5.57
      UTG+2: $2.05
      MP: $0.70
      MP+1: $1.01
      CO: $2.41

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has T:spade: T:club:

fold, Hero raises to $0.08, UTG+2 raises to $0.20, fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.12

Flop: ($0.43, 2 players) A:club: 7:club: T:heart:
      Hero bets $0.14, UTG+2 raises to $0.36, Hero raises to $5.37 and is all-in, UTG+2 calls $1.49 and is all-in

Turn: ($4.13, 2 players) 9:club:

River: ($4.13, 2 players) Q:heart:

UTG+2 shows K:heart: A:heart: (One Pair, Aces) (Pre 46%, Flop 7%, Turn 0%)
      Hero shows T:spade: T:club: (Three of a Kind, Tens) (Pre 54%, Flop 93%, Turn 100%)
      Hero wins $0.00
      Hero wins $3.93

Křivka dnešní ranní session tedy vypadá takhle.

A celková od počátku výzvy je zde

10. 11. 2012
      Bankroll na začátku session: $58,67
      Bankroll na konci session: $63,29
      Profit za tuto session: + $4,62
      Profit od počátku výzvy: - $4,56

Zatím samozřejmě odehráno strašně málo hand, ale dělá mi radost, že pomalu ten svůj úvodní fail začínám stahovat a blížit se počátečnímu bankrollu. :f_love:
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Registrace: 22.11.2011 Příspěvky: 394
      :club: Ahoj, je super že je další člověk ve výzvě. Držim palce!
      Je paráda, že se z toho prvotního sešupu (600 hand) dostáváš a zelená křivka zas leze nahoru.
      Jak psal Dandiiik..na NL2 uplně stačí tabulka + bronzové články a taky trpělivost, protože občas co tam lidi otáčí a co jim přijde třeba na riveru to je mašli :D

Blog budu taky sledovat

Ohledně AK, tak pokud jsi neviděl, tak určitě zkoukni tyhle videa ;)

Cornieho challenge - 4. část (strategie hry s AK)
      Cornieho challenge - 5. část (rozbor hand AK)
      + samozřejmně první tři části taky(AA,KK,QQ) :)
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Na to AK si dávej bacha, stejně jako QQ je pro začátečníka hodně těžký s tím nakládat, protože to vypadá jako supr handa, ale zas tak super to není. Podle mě je zbytečný to točit před flopem, pokud proti tobě nestojí maniak. Koukni na ty Cornieho videa, jak doporučuje Gordias. Pak se s těmito zrádnými kartami naučíš hrát. Třeba pocket páry nebo suited connetory se možná hrajou lépe, než AK nebo QQ. Zhlédni videa a uvidíš :s_cool:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Díky za reakce, vše zkouknu tak za dvě hoďky, teď jsou nějaký povinnosti. :)

A ponaučení: Radši nehrát vůbec nic proti maniakovi, kterej je na vítězné vlně. Ke stolu sedl úplnej magor a během asi deseti minut vyhrál 8 dolarů. Ode mě konkrétně tři. Vše co potřeboval mu přišlo na riveru, případně mu neustále chodily do ruky karty jako KK, JJ, QQ s tím, že na flopu samozřejmě okamžitě trefoval trojici. Jinak klasika, postupka na riveru a podobně. :f_confused:
      Dorovnával naprosto vše a i když občas prohrál celej BI, tak ho během chvíle měl zpět a to třeba dvojnásobně. Stůl plnej ryb a jeden magor mi to dokáže takhle pokazit a vyžrat úplně vše. Radši jsem si ani neříkal, že to z něj dostanu zpět a od stolu jsem odešel.

Plán:
      Odpoledne si hodím tak dvě hodinky u 4 stolů a napíšu zase report.
      Pročtu Vaše reakce a kouknu i na zmíněná videa, hlavně to o AK.
      A pak už se budu muset věnovat škole. :f_cry:

Tak jen to editnu.

Zahrál jsem si chvilku ty 4 stoly, ale smůla si na mě dneska dosedla. U jednoho stolu mě 3x očesala jedna absolutně absolutní ryba, která pak moje peníze rozdávala všude okolo, jen mně nic nedala a naopak mi sebrala ještě víc. Prohrál jsem s ním 3 buy-iny. Jednou jsem měl po flopu trojici, ale samozřejmě na stůl přišly 4 listy a on dal na riveru flush. Podruhé jsem ho neporazil ani full-housem, protože on měl full-house taky, ovšem vyšší. No a potřetí jsem prohrál s flush Q-high, protože on měl samozřejmě K-high. :f_biggrin: (Já tu flush na riveru ani nepotřeboval, stačilo, aby přišlo cokoliv jinýho, jen ne srdce.) AA mi dnes soupeři jako klasicky složili vždy dřív, než jsem vůbec mohl betnout. Dám si chvilku pauzu a ještě to tak hodinku zkusím.

Zatím tedy pro dnešek -$4,76

A ještě odpověď na Dandiiika: Mně přijde, že AK/QQ se hraje skvěle. Pokud teda není v mých rukách. :f_biggrin: Protože soupeř mě s tím porazí prakticky vždy. Ale já s tím nevyhraju nikdy. Jak mám AK, na stůl přijde po flopu Q. Jak mám QQ, na stůl přijde flop ve stylu AK5. Už se to ale každopádně snažím hrát víc pasivně a neletím all-in ještě preflop.

A jdu při té pauze kouknout na videa.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      No, měl jsem toho asi opravdu nechat. Dnešní výsledek ukončen někde na -$8.

Opět jsem dvakrát prohrál s QQ. A dokonce i s flop straight. Pánovi totiž přišla na turnu trojice a na riveru full house. :f_confused: Kdykoliv zahodím, na stůl přijde minimálně pětice kombinovaná s royal flush :f_biggrin: , ale kdykoliv hraju, tak nepřijde vůbec nic. Čas to dnes zabalit. Zkusím ještě bankroll booster a PS daily freeroll. A jde se spát. :)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Tak jsem si dal den pauzu a jen se vzdělával. Dnes si zahraju a večer snad udělám nějakej report.
      Asi v osmé hře mi přišly opět moje milované QQ a řekl jsem si, že zkusím, zda mi dnes přeje štěstí už od začátku. Ostatně to až takovej risk nebyl, protože SB je tak trošku maniak a mohl mít úplně cokoliv. Čekal jsem od něj tak 53o :D

Hero (CO): $2.00
      BTN: $2.00
      SB: $1.31
      BB: $1.96
      UTG: $2.21
      UTG+1: $2.17
      MP: $2.00
      MP+1: $3.50

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has Q:heart: Q:club:

fold, UTG+1 calls $0.02, fold, MP+1 raises to $0.08, Hero raises to $0.24, fold, SB raises to $1.31 and is all-in, fold, fold, fold, Hero calls $1.07

Flop: ($2.74, 2 players) K:heart: 4:spade: 2:club:

Turn: ($2.74, 2 players) Q:spade:

River: ($2.74, 2 players) T:heart:

Hero shows Q:heart: Q:club: (Three of a Kind, Queens) (Pre 68%, Flop 81%, Turn 77%)
      SB shows A:spade: J:spade: (Straight, Ace High) (Pre 32%, Flop 19%, Turn 23%)
      SB wins $2.61

Tak kašlu na report, není moc co reportovat. Nějakej watersky13 mi asi 4x sebral stack tím, že mu na riveru něco přišlo. Chodil proti mně s úplnýma nesmyslama, ale vždy na riveru kartu dostal tak jak potřeboval. Když jsem měl cokoliv v ruce, tak všechny stoly skládaly. I když jsem dával malej bet, případně jsem hrál slowplay, všichni složili, či jen checkovali. Nikdo mi ani jednou nepřihodil do potu něco navíc.

Downswing podpořenej tiltem je na světě a současnej bankroll = $42,83
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Aahoj,
      dnes jsem se konečně po trošku delší době dostal k pár hrám, tak udělám menší report.

Tady můj úžasný graf od počátku výzvy.

Dnes jsem odehrál jen nějakých 493 hand, kdy většina toho co jsem prohrával byla po mojích blbostech, netrpělivosti a nechuti zahodit. Dokud se nenaučím foldovat, graf moc nahoru nepoletí. Už jsem chvíli po začátku dnešní session začal zase upadat do zvláštního tiltu, kdy jsem hrál jako idiot. Naštěstí se pak proti mě do all-inu vrhli dva týpci a poctivě mi odevzali své stacky.

Hero (SB): $2.19
      BB: $1.22
      UTG: $2.00
      UTG+1: $2.18
      MP: $0.60
      MP+1: $0.81
      CO: $2.33
      BTN: $2.12

Hero posts SB $0.01, BB posts BB $0.02, UTG posts DB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.05) Hero has 8:spade: 8:diamond:

UTG checks, fold, fold, MP+1 calls $0.02, fold, BTN calls $0.02, Hero raises to $0.06, fold, UTG calls $0.04, MP+1 calls $0.04, BTN calls $0.04

Flop: ($0.26, 4 players) 8:heart: 9:club: J:diamond:
      Hero bets $0.14, UTG calls $0.14, fold, BTN raises to $0.60, Hero raises to $2.13 and is all-in, UTG calls $1.80 and is all-in, BTN calls $1.46 and is all-in

Turn: ($6.32, 3 players) J:spade:

River: ($6.32, 3 players) A:club:

BTN shows Q:diamond: T:heart: (Straight, Queen High) (Pre 41%, Flop 64%, Turn 0%)
      Hero shows 8:spade: 8:diamond: (Full House, Eights full of Jacks) (Pre 41%, Flop 36%, Turn 100%)
      UTG mucks 6:spade: 7:spade: (One Pair, Jacks) (Pre 18%, Flop 0%, Turn 0%)
      Hero wins $0.00
      Hero wins $0.23
      Hero wins $5.78

Sice mi bylo jasný, že mají nejspíš oba postupku nebo aspoň OESD, ale pokusil jsem štěstí na full-house či čtveřici a vyplatilo se. Je mi jasný, že jsem do toho jít nejspíš neměl, ale ono už to muselo vyjít :f_biggrin:

Tady jedna z proher, kdy jsem zkusil zabluffovat. Soupeř byl zřejmě stejně retardovanej jako já, když mi to dorovnal, ale co už :f_biggrin:

PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 7 players

CO: $2.23
      Hero (BTN): $2.03
      SB: $1.12
      BB: $2.00
      UTG: $2.40
      UTG+1: $3.14
      MP: $1.67

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has 5:heart: 5:diamond:

fold, fold, fold, CO raises to $0.06, Hero calls $0.06, fold, fold

Flop: ($0.15, 2 players) 2:club: Q:club: T:heart:
      CO bets $0.06, Hero calls $0.06

Turn: ($0.27, 2 players) 9:club:
      CO bets $0.10, Hero raises to $0.42, CO calls $0.32

River: ($1.11, 2 players) 6:club:
      CO checks, Hero bets $1.49 and is all-in, CO calls $1.49

CO shows 2:diamond: 2:heart: (Three of a Kind, Twos) (Pre 18%, Flop 91%, Turn 95%)
      Hero mucks 5:heart: 5:diamond: (One Pair, Fives) (Pre 82%, Flop 9%, Turn 5%)
      CO wins $3.89

Tady jeden z mých evergreenů poslední doby, aneb kdykoliv trefím full-house.

UTG+1: $2.75
      UTG+2: $2.75
      Hero (MP): $2.02
      MP+1: $2.00
      CO: $2.00
      BTN: $1.74
      SB: $2.03
      BB: $2.31
      UTG: $2.08

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02, CO posts DB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.05) Hero has 7:club: 7:heart:

fold, fold, fold, Hero calls $0.02, fold, CO checks, BTN raises to $0.08, fold, fold, Hero calls $0.06, CO calls $0.06

Flop: ($0.27, 3 players) 7:spade: 8:club: 2:club:
      Hero bets $0.08, CO raises to $0.20, fold, Hero raises to $0.34, CO raises to $1.28, Hero calls $0.94

Turn: ($2.83, 2 players) 9:club:
      Hero bets $0.66 and is all-in, CO calls $0.64 and is all-in

River: ($4.11, 2 players) 9:heart:

Hero shows 7:club: 7:heart: (Full House, Sevens full of Nines) (Pre 19%, Flop 9%, Turn 23%)
      CO shows 8:diamond: 8:spade: (Full House, Eights full of Nines) (Pre 81%, Flop 91%, Turn 77%)
      Hero wins $0.00
      CO wins $3.91

Jinak AA jsem dostal 3x a vydělal jsem na nich $0,73 (dvakrát jsem trefil na flopu trojici a jednou jsem byl na BB a celý stůl složil...)
      AK jsem dostal 6x a přinesl mi $0,72
      KK byl jen dvakrát, ale přinesl $1,52
      JJ dvakrát - ztráta -$1,76 aneb neumíme zahodit při netrefeným flopu a nepoznáme, když soupeř na turnu dokončil postupku.

Poučení tedy je zahodit, zahodit, zahodit. Kdybych uměl zahazovat již viditelně ztracený hry, nemusel by být můj profit od počátku výzvy - $23 :f_mad:

Víkend bude zřejmě celkem nabitej, takže budu spíš ve volných chvílích jen studovat a znovu pročítat články a koukat na videa. A snad si konečně pořádně zahraju (aspoň těch 1000 hand denně) někdy od úterý.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      AAhoj, začnu "vesele".

Ach to je radost potkat člověka, co má VPIP/PRF 80/61 a během 42 hand rozdá po stole 13 dolarů :f_biggrin: Jen smůla, že když jsem proti němu jedinkrát měl aspoň nějaký karty, tak mu přišla na turnu a riveru barva. Obě karty trefil a porazil mě s nějakým 83s v ruce. Si asi hodím mašli ... Jinej týpek si tam na něm naškubal asi 9 dolarů a já o 3 přišel. :f_cry:

Podruhé jsem se s ním do hry dostal zde. Normálně bych takhle vůbec nehrál, ale tady jsem musel jako pořádnej žralok škubnou i svůj kousek. A dopadlo to tak napůl :f_confused:

BTN: $2.00
      SB: $2.42
      BB: $2.10
      Hero (UTG): $2.63
      UTG+1: $7.13
      MP: $3.41
      MP+1: $9.33
      CO: $2.00

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has Q:spade: K:heart:

Hero calls $0.02, UTG+1 raises to $0.12, MP calls $0.12, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.10

Flop: ($0.39, 3 players) 7:heart: T:heart: J:diamond:
      Hero checks, UTG+1 bets $0.38, MP calls $0.38, Hero raises to $2.51 and is all-in, UTG+1 calls $2.13, MP calls $2.13

Turn: ($7.92, 3 players) 9:spade:
      UTG+1 bets $0.88, MP calls $0.78 and is all-in

River: ($9.48, 3 players) 6:club:

UTG+1 shows K:spade: Q:diamond: (Straight, King High) (Pre 36%, Flop 19%, Turn 49%)
      MP mucks T:club: K:diamond: (One Pair, Tens) (Pre 27%, Flop 57%, Turn 2%)
      Hero shows Q:spade: K:heart: (Straight, King High) (Pre 36%, Flop 24%, Turn 49%)
      UTG+1 wins $0.00
      UTG+1 wins $1.48
      Hero wins $3.77
      UTG+1 wins $3.76

Poprvé jsem toho týpka viděl v ruce s něčím aspoň trošku hratelným a hned musel mít to stejný co já, k nasrání

No a potom pro jistotu na PartyPokeru jaksi vypadl connection u všech stolů (We have scheduled maintenance between 11/21/2012 22:30 and 11/22/2012 04:05 ET. We apologize for any inconvenience caused.) a ryba byla pryč. Takovejch peněz se válelo po stole a mně prostě nic nedal :f_mad:

Kvůli té blbé prohře jedné handy tedy za dnešních 719 hand profit jen $4,05. Včera jsem měl profit něco přes 2 dolary.

Počáteční bankroll jsem upravil tak, aby byl přesně $50.
      Současný bankroll: $35
      Celkový profit: -$15

Už bych měl jít spát, takže nějaké analýzy, zajímavé handy a handy do judge fóra nechám na "zítra".
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Ahoj, to znám, když někdo "rozdává" na všechny strany, na mě se nedostane a ještě mi pak něco sebere a rozdá to zas dál, to bych si vytrhal vlasy z půl hlavy :D nebo spíš jemu? :f_biggrin:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Já bych je trhal tomu kdo ho nejvíc oškubal :f_biggrin: . Celá levá strana stolu se na něj vrhla jak hejno piraní, pravá strana stolu přihlížela opodál, jak kdyby se jich to netýkalo. A já uprostřed byl asi rozhodčí nebo co :f_biggrin:

Jo a objevil jsem jednoho týpka, kterýmu se ani nedá říkat rock. Zasloužil by si zvláštní pojmenování, protože to jakým způsobem jednou zahrál slowplay AA, to bylo na metál. :f_biggrin: Má v ruce AA, na flop přijde eso, vše dojde až na showdown a chlapec z toho vyždímal celých $0,05 svou ohromnou sázkou $0,02 na riveru. :D Seděl se mnou u stolu asi 100 her a tohle byla jediná hra, kterou dotáhl na showdown. Ve zbytku prostě jen foldoval preflop, případně po jakékoliv sázce od někoho.
    • gordias
      gordias
      Bronz
      :D :D :D

Tak toho jsem pred par tydny potkal taky a udelal mi to same(nebo ze by takovych bylo vic?:)
      Chtel jsem to dat jako zajimavost na blog ale zapomnel jsem na to..diky ze si mi to pripomnel...az budu doma musim tu handu najit
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Ciao! :f_grin:
      V noci snad ještě napíšu nějakej report, teď jsem se jen chtěl pochlubit ohromnou výhrou v BankrollBoosteru na PartyPokeru, vyhrál jsem celý 3 dolary za nějaký 350. místo z asi 10500 hráčů. Bohužel jsem párkrát zahrál blbě a přestaly absolutně chodit hratelný karty, takže mě blindy a ante užíralo, až jsem musel jít all-in s A5s a na stůl samozřejmě nepřišlo nic, takže jsem prohrál proti AKo.
      Při včerejší session u šesti a postupně u čtyř stolů (přes noc lidí ubývalo) jsem byl necelý 3 dolary v plusu.

Celkový bankroll je tedy $40,83
      Profit od počátku výzvy: - $9,27

A abych nezapomínal - na staty jsem používal PokerTracker, ale každou chvíli vyprší trial, tudíž jsem přešel na HeM trial. Proto nebudu mít zřejmě funkční grafy, protože za boha nemůžu najít, zda a případně kde mám uloženou historii hand z PokerTrackeru, abych ji nějak uploadnul do HeM. Ale asi netřeba řešit, ještě měsíc budu mít trial HeM a pak budu muset jedno z toho vybrat. Nějaký doporučení do budoucna?
      Co se týká hud, vyhovuje mi víc HeM, ale PokerTracker mi přijde takovej jednodušší a uživatelský přívětivější. Navíc nějak nechápu, jak v HeM nastavit, aby se mi ukazovaly před chvílí odehraný handy. V PokerTrackeru to bylo vše hned na místě, přehledný, graf krásnej. V HeM se moc nevyznám ... Nemůžu ani posoudit to, jakej je rozdíl mezi plnou a trial verzí u obou programů. U PT mě sral ten červenej nápis TRIAL a z nějakýho důvodu se mi hud zobrazoval jen na jednom stole, tudíž jsem musel na staty koukat vždy přímo v programu. :)

Edit: 250 hand, prohráno 7 dolarů, protože největší imbecil s VPIP 80 PFR 40 z toho all-in tak 90% prohrává s každým, jen mě oškube jednou s 56o a jednou se 75o ... A dokonce nejsem sám, ten idiot má 15 dolarů už :s_confused:

A když mi konečně přijde do ruky AA, tak ten kripl sit outne?????? :f_mad: :f_o:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      No, nakonec jsem z toho všeho naštěstí moc nevytiltoval a dostal jsem se zpět do hry...

Zde je graf za noční session, je to nádhernej Grand canyon i s řekou.

Dneska večer si na některý odehraný handy musím kouknout a tu pro mě nejtěžší jsem hodil do judge fóra zde.

Cíle na tento týden, jelikož mám celkem čas.
      :diamond: Odehrát co možná nejvíc hand a snažit se hrát ve dne, kdy je z čeho vybírat.
      :diamond: Vyclearovat prvních 5 dolarů bonusu. (momentálně 93%)
      :diamond: Vydrápat se konečně nad úvodní bankroll, nejlépe někam k $60.
      :diamond: Ale hlavně - hrát poctivou, netiltovanou a klidnou A-game.
      :diamond: Hlavně netiltovat a nehrát kraviny.
      :diamond: A nedělat kraviny, když u stolu sedí obří ryba. Počkat si na svou šanci.
      :diamond: A abych nezapomněl - netiltovat!

:heart: Takovej sub-cíl bude mrknout už na nějaký stříbrný články + zajímavý videa.
      :heart: Možná si i něco depositnu, abych si kromě bankroll boosteru mohl dát tento týden i depositor freeroll.

Současný bankroll: $43,02
      Profit za dnešní session: $2,19
      Profit od počátku výzvy: -$6,98
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Jen menší update - vyclearoval jsem teda první $5 bonus a dal jsem si v dnešní session nějakých 600 hand při otevřených šesti stolech. Ještě si nejspíš něco dám v noci. Vcelku se dařilo.

Současný bankroll: $56,41
      Profit za dnešní session: $6,91
      Profit od počátku výzvy: $6,41
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Taková menší review dnešní session, nebudu convertovat všechny handy, vypíšu jen něco ručně.

Největší prohry: (ty co mě stály minimálně celej BI)

Na flopu trefenej set 666. Na turnu soupeř dostal Q a vykouzlil trojici taky.

AKs vs. Q8 ... Na board přišlo 8 8 něco něco Q. Na turnu jsem samozřejmě zkompletoval flush, ale i to je málo.

Další bylo tuším AKs vs. 55, kdy na flop přišlo AK5 (Dneska obecně štěstí na hitování setu, ale jen u soupeřů teda)

Dále QQ vs. 33, opět trefenej set.

Pak se karta obrátila, aneb já 33 vs. QQ, trefil jsem set, ale na riveru přišla Q.

Pak jsem měl pro změnu zase QQ, trefil jsem na flopu Q. Na riveru přišel samozřejmě K a villain s KK se mi vysmál.

------------------------------

Největší výhry

Tahle byla nejziskovější.
      Party Poker $2 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2021801
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: $0.91
      BB: $3.24
      UTG: $1.45
      UTG+1: $2.08
      MP1: $2.35
      Hero (MP2): $3.35
      CO: $1.96
      BTN: $2.06

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP2 with T :club: A :club:
      3 folds, Hero raises to $0.08, CO calls $0.08, BTN calls $0.08, 1 fold, BB calls $0.06

Flop: ($0.33) 8 :heart: A :heart: 2 :diamond: (4 players)
      BB checks, Hero bets $0.24, CO calls $0.24, BTN calls $0.24, BB calls $0.24

Turn: ($1.29) T :diamond: (4 players)
      BB checks, Hero bets $1.23, CO folds, BTN raises to $1.74 all in, BB raises to $2.92 all in, Hero calls $1.69

River: ($8.87) 8 :spade: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $8.87
      BB mucks T :heart: 2 :heart: (two pairs, Tens and Eights)
      Hero shows T :club: A :club: (two pairs, Aces and Tens)
      BTN mucks 9 :diamond: A :diamond: (two pairs, Aces and Eights)
      Hero wins $2.24
      Hero wins $6.19
      (Rake: $0.44)

AT mi pak vyhrálo stack ještě jednou. Pak jednou AA, jednou KK a ještě AQ. Zbytek byl buď vs. shortstack nebo mi to soupeři položili.

Dal jsem si dokonce svůj rekord v počtu odehraných hand, konkrétně 1351. Jo a vyhrál jsem ohromných $0,07 v $50 freerollu. :f_biggrin:

No a celkově to dopadlo takto:

Profit za tuto session: $3,50
      Současný bankroll: $63,45
      Profit od počátku výzvy: $13,45

Se svojí hrou jsem spokojen nebyl ani trošku, byl jsem až moc loose, chtělo se mi moc hrát a hraju daleko líp, když mám zapnutých aspoň 6 stolů. Takhle to je prostě špatný. Zbytek víkendu už asi moc hrát nebudu, spíš budu studovat jak do školy, tak třeba stříbrný články. Asi si zopáknu i bronzový.
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Gratulace k pěkné trefě ve freerollu :s_biggrin:

Jinak se netrap tím, že si prohrál set do nějakýho dementa, co udělal FH. AK v Q8, jsou to pořád jen dvě karty proti dvěma kartám.

A líbí se mi, že si začal vykazovat profit konečně. Jen tak dál a nervy stranou :s_love:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Jůů, já ani nečekal, že to tu někdo ještě čte :s_evil:

Na nervy jsem objevil úžásné místo.

Hned jsem si tam zanadával a bylo po případným Tiltu. Přítelkyně pro moje nadávky nemá moc pochopení a místo aby mě podpořila, tak mi vynadá, ať to nehraju, když se pak vztekám. Tak jsem rád, že se aspoň někde veřejně můžu vybrečet. Tady v Blogu se už tvářím celkem profi, jakože mě to netrápí. :f_biggrin:

Ale deep down inside :s_frown: :s_mad: :s_cry: :s_o: