BLOG: cG

• hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      Registrace: 14.08.2010 Příspěvky: 210
      Ahoj, tak jsem se konečně odhodlal k menšímu blogu. Důvod jeho sepsání je jasný. Chci se začít věnovat cg. Dosud jsem pouze pinkal turbo sng a občas mtt. Je mi 21 a klasicky chodím do práce, takže poker je pouze koníček. Startovním bodem bude pro mne nl2 (ft) plus k tomu zoom (ps), vše full ring. Pro změnu formátu jsem se rozhodl z důvodu toho, že cg jsem se nikdy nevěnoval a chci začít od uplného začátku. Listopad je ve své třetině, takže pouze skromné a obecné cíle pro tento měsíc :D
      - 5k hand zoom, 3k na klasických stolech (kvalita nad kvantitou :D )
      - přečíst co nejvíce článků a shlédnout pár videí
      - postovat handy
      - sepsat sumář na konci listopadu
      - odehrát něco z Micromillions a nejlépe minimálně jeden finaláč =)

Přeji všem mnoho štěstí u stolu.
  • 1 odpověď
    • hyhlajs
      hyhlajs
      Bronz
      Registrace: 14.08.2010 Příspěvky: 210
      Ahoj, můj úvodní blog asi moc nezaujal, ale i tak jsem tu se slíbeným sumářem končícího měsíce.
      Trochu jsem překopal své plány a začal se věnovat formátu Fifty50. Jako doplněk chci hrát dále full ring zoom pokru.
      Pro měsíc prosinec jsem si dal jasný cíl. Úroveň silverstar na PS a tím pádem i dokončení VIP stellar rewards. Znamená to, že se budu muset vybičovat k největšímu grindu ve svém životě. Pokud se mi to podaří tak konečně budu mít větší vzorek a budu díky obrovskému množství hand hledat chyby ve své hře.
      Souhrn listopadu:
      cash game: 2198 hands/11,69 profit
      fifty50: 30her/cca na nule
      (dříve jsem tento formát hrával a celkem profitově, proto se toho nebojím, shlédnul jsem znova některá videa plus studoval zajimavé ruky)
      V půlce prosince se ozvu jak to vypadá s moji mini challenge, tedy dosáhnout 750fpp.
      GL nejen u stolů!