Nl10

• MartinekB
      MartinekB
      Bronz
      Registrace: 02.02.2010 Příspěvky: 39
      Ahoj všichni,

tak jak moc nepíšu, tak jsem se přesto rozhodl, že se tady musím vybrečet :f_cry: .V pátek jsem přešel na PP na NL10 a byl jsem hodně rozčarován. Opravdu rozdíl mezi NL4 a NL10 je velký (NL4 je určitě obtížnější).

ale k jádru pudla :-) během pátku a soboty (asi 2x 4hodinové hraní) jsem úspěšně byl +60$ a už jsem se viděl jak do konce roku přejdu na další NL, ale pak přišla úplně snová neděle, kde jsem za 3 hodiny byl -50$. nedařilo se vůbec nic set jsem nedostal zaplacený ani jednou. ze 4 případů jsem 3x prohrál na nějaký ušmudlaný runner runner barvu. QQ do KK (AA jsem neviděl ani jednou :-) ) když mi něco došlo tak to po flopu všichni složili. a nejhorší bylo to, že jsem se přistihl v neskutečném tiltu např. pošle mě po flopu ALLin a já přesto, že vím že má top pár s lepší kickerem tak stejně jako ta největší ryba všech ryb to doplatím, ještě s dovětkem "tak mi to A ukaž". Jak jsem tohle udělal už po druhé, tak jsem si musel dát facku a okamžitě vypnout poker. Ještě, že už bylo pozdě večer, jinak bych tam snad seděl do rána a čekal, že se snad něco změní. :f_cool:

takže dneska začínám od znovu, tak kdo mě bude chtít dneska zkusit obrat tak od 18:00 budu na PP tak cca do 22:00

"ještě, že se z toho tiltu dá vyspat, dneska odpoledne tu hodím pár hand, ze včerejška, ať se dozvím, kde jsem popřípadě udělal chybičku"
  • 9 odpovědí