Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

STT KJo- 3bet spot?

• C1zk0
      C1zk0
      Bronz
      Registrace: 01.12.2008 Příspěvky: 117
      PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 75/150 Blinds (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

MP (t2753)
      CO (t787)
      Button (t1610)
      SB (t1460)
      Hero (BB) (t2940)
      UTG (t3950)

Hero's M: 13.07

Preflop: Hero is BB with Kc, Jh
      3 folds, Button bets t450, 2 folds

Total pot: t375

tu som asi missol krasny 3bet spot...avsak nejak si niesom isty situaciami ked otvaraju ryby 3bb...nejak neviem co si o tom mysliet a ako reagovat...
  • 12 odpovědí
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,335
      ako siroko otvara button?

readless to je bohuzial fold pretoze 3xbb su zvycajne silnejsie handy ako klasickych 2.3xbb.
      v tomto spote vsak mozme super profitabilne pushovat broadwaye a pp proti loose nekompetentnym hracom, ktorych je na micro stakes pozehnane, ale mali by sme byt schopny ich rozoznat od ostatnych regov.
      Tj. velmi player dependant spot, kde sa pri nestandardom sizingu rozhodujeme vyhradne podla readu.
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      Registrace: 06.02.2010 Příspěvky: 765
      ahoj.
      tu by som asi nikdy nesiel 3bet AI, pokial by som nemal nejaky naozaj overeny read. V tomto pripade vsadza 3x co je da sa povedat 1/4 jeho stacku, coz bude predstavovat defaultne silnejsiu ako slabsiu range.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      mattusko:

aka bude teda tvoja stacking off range proti 3x open a proti BTN push.
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      ak to je nejaky unknown na ktoreho nemam ziadny read tak cosi taketo:

ATo+,A9s+,77+, sem tam by som podla nalady este pridal KQs.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      uvedomujes si ze si proti 11bb stacku na BTN a branis blind iba v 8% pripadoch. Stracas obrovske mnozstvo chipov v longrune. BTN moze komfortne otvarat 100% ruk Cely stol ma z tvojho big blindu trhaci kalendar.. :)

tvoja readless defending range je extremne extremne zla.

you are welcome :)
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      player, uvedumejes si ze cely stol nie je readless?? ze sa bavime iba o tejto konkretnej situacii kde uknown fish otvori 3x? Lebo mam taky pocit ze podla vsetkeho asi nie.. a ze zvysok stola mi bude poslusne prenechavat vsetko, nehovorim o tom ze 2z5 tu dostanem walk?? nepotrebujem silou mocou s KJo tocit ked viem ze ma cakaju ine chipy ktore budu naozaj "zadarmo".

co ja viem ako hral cely cas predtym, to je tiez dost dolezite, ak mu tam mozem kradnut jeho limp (default fish),ktory spravi tak 2*z5 na btn, preco by som mal ist do nejakej tocky kde mozem byt easy dominovany.

dalej ak co ja viem napriklad ak doteraz hral len 2x, a nechaval si to kradnut, tak ked otvori 3x tak tam asi bude nieco inak. Ci zrazu zacal tu istu open-fold range otvarat 3x?

ci kludne povedz ak sa nejak strasne mylim. A nie zatial ti nedakujem, zatial nemam za co :) zatial si nenapisal nic co by mohlo byt aspon trosku smerodajne.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      ved som ti napisal ze tuto konkretnu situaciu hrajes strasne zle.. :D

nepotrebujem silou mocou s KJo tocit ked viem ze ma cakaju ine chipy ktore budu naozaj "zadarmo".

potrebujes :)

preco by som mal ist do nejakej tocky kde mozem byt easy dominovany.

aby si zarobil peniazky a kupil si jedlo :)

dalej ak co ja viem napriklad ak doteraz hral len 2x...

nevies. je to readless

zamalo :)
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      Ty sa na to neches pozret z ineho pohladu co?

potrebujes:)
      nie naozaj nepotrebujes, ked citis edge v inych spotoch, tak mozes podla mna kludne vynechat nieco co "taketo" a preto tam budem trosku viac tajt.

aby si zarobil peniazky a kupil si jedlo
      no ked tam budem 3*z5 dominovany tak si jedlo nekupim.

nevies. je to readless
      readless to je bohuzial fold pretoze 3xbb su zvycajne silnejsie handy ako klasickych 2.3xbb.
      tak je to readles ci nie? Ktore ine handy by si pridal do mojej default readless range?

Zatial stale neni zaco :heart:
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      wow, hand judge forum jako zlepšení nálady před učením opět nezklamalo :D
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Ktore ine handy by si pridal do mojej default readless range?

default readless range tu neexistuje.
      V tomto spote nehrajeme nikdy nic readless :)

ked citis edge v inych spotoch, tak mozes podla mna kludne vynechat nieco co "taketo" a preto tam budem trosku viac tajt.

to ako keby si povedal, ze ked citis, ze za dalsim rohom najdes na zemi 100euro, tak sa teraz nemusis zohnut na zem po 10 euro, ktore pred tebou lezia :) proste nezmysel.
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      default readless range tu neexistuje.
      V tomto spote nehrajeme nikdy nic readless
      takze mi davas za pravdu :)

to ako keby si povedal, ze ked citis, ze za dalsim rohom najdes na zemi 100euro, tak sa teraz nemusis zohnut na zem po 10 euro, ktore pred tebou lezia proste nezmysel.

podla mna to pekne vystihuje priklad:

a) mas 50% sancu ze sa zohnes po 10euro v tmavej ulicke a nedostanes palicou po hlave a preberes sa bez penazenky.

b) nevezmes zo zeme 10euro z tmavej ulicky ale pojdes dalej a zvdihnes zo zeme 10 euro na namesti kde ti nehrozi e dostanes palicou po hlave.

Tu si pre svoje bezpecie a pohodlie volim moznost b? ci ty risknes aj to a? (pocitaj s tym ze v penazenke mas 50e)

wow, hand judge forum jako zlepšení nálady před učením opět nezklamalo
      aspon ze mas co povedat k veci :)
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      no dobre ale teraz vazne player, napis range s akou by si to poslal do unknown hraca, do rega, a do fishe pls nech to aspon niekomu nieco da, potom napisem ja aby vsetci videli aka som nitka a ako sa to nema :)