STT dobry bubble push? a call od BB?

• mattusko
      mattusko
      Bronz
      Registrace: 06.02.2010 Příspěvky: 765
      Poker Stars, $6.55 Buy-in (300/600 blinds, 50 ante) No Limit Hold'em Tournament, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: 6,503 (10.8 bb)
      Hero (BTN): 2,111 (3.5 bb)
      SB: 1,469 (2.4 bb)
      BB: 3,417 (5.7 bb) - playerSVK :)

Preflop: Hero is BTN with A 2
      CO folds, Hero raises to 2,061 and is all-in, SB folds, BB calls 1,461

Flop: (4,622) J 9 A (2 players, 1 is all-in)
      Turn: (4,622) K (2 players, 1 is all-in)
      River: (4,622) 6 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      4,622 pot
      Final Board: J 9 A K 6
      Hero showed A 2 and won 4,622 (2,511 net)
      BB showed 5 Q and lost (-2,111 net)
  • 10 odpovědí
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      easy fold. push je katastrofa obv. :)

ale peknu handu si postol, musi sa uznat :s_thumbsup: :s_love:

call od BB je spravny. sice trosku -EV, ale s ohladom na to, ze Chipleader bude brutalne vyuzivat bublinu a tlacit na BB druhy naj. stack, tak je lepsie zobrat -EV spot a ukoncit bublinu. ak prehram, tak stale komfortny stack vs SB.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      + BB vie, ze BTN nieje kompetentny hrac na bubline a nebude tak tight ako by mal byt :P
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      ale peknu handu si postol, musi sa uznat
      som vedel ze sa ti bude pacit ;P

easy fold. push je katastrofa obv.

nie naopak?:D

ok, konzultoval som s nashom a tem mi radi push 31.5%, 22+ Ax+ K5s+ K9o+ Q9s+ QTo+ J9s+ JTo T8s+ 98s :f_love:

a tebe radi call : 19.8%, 22+ A2s+ A8o+ K9s+ KTo+ QTs+ JTs :s_love:

najvecsi joke bol na tom to ze ty si snad to sitko nakoniec cele vyhral, respektive ja som skoncil 3ti vo flipe s tebou :D a hlavne ten short na SB to docela tazko niesol podla chatu, tusim si ho suckol na tej bubble :D
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      + toto berem ako kompliment :heart:

+ BB vie, ze BTN nieje kompetentny hrac na bubline a nebude tak tight ako by mal byt
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      player, uz sa k tomu nemas ako vyjadrit?
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      all in aj s trenkami
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      player, uz sa k tomu nemas ako vyjadrit?

s tym nashom si to zabil. uz neviem co k tomu povedat. :(
      a srsly, napisal som ti ze to bolo zle, ale ocividne mi neveris, tak nema zmysel komentovat a radit.
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      tym nashom si to zabil. uz neviem co k tomu povedat
      -normalne daj nejaky vypocet ako ty zvyknes alebo analyzu preco to bol zly push?
      -alebo povedz preco som zabil s nashom.

a srsly, napisal som ti ze to bolo zle, ale ocividne mi neveris, tak nema zmysel komentovat a radit.
      -co napises ty to je sveta pravda?
      -no zatial ani nemam dovod ti verit, kedze to tvoje odovodnenie je do oci bijuca somarina a ty sa nedokazes preniest cez to svoje super obrovske ego a tym padom si neveis priznat chybu (ak to chyba bola). Coz podla vsetkeho bola, lebo som tu ruku nerozoberal len s tebou ale aj s par dalsimi hracmi lepsimi od teba. Tak mi ukaz ze sa mylim, ze sa aj ostatny mylia., este som nenarazil na nikoho kto by ten push ohodnotil ako zly ;)

anyway, napriklad by ma tu zaujmal aj nazor duncana, kludne by voviho, ved preco nie, alebo ju mozeme skusit na anglickom HJ fore, ze co na to povedia tam.

ci myslis ze by povedali presne to co ty ze to bolz mojej srrany zlly push, a z tvojej dobry call?
    • Vovino16
      Vovino16
      Bronz
      Registrace: 20.09.2010 Příspěvky: 460
      najprv som si povedal ze nenapisem ale neda mi to, ked vidim ako utocite na playera nezmyselne... za prve ak sa chcete hadat kto dalej dosti robte to za stolom... za druhe player ti matusko nebude odpovedat na tvoje utocne poznamky (nepotrebuje ti dokazovat ze je dobry hrac) chce pomoct ak s jeho nazorom nesuhlasite ok staci povedat nezda sa mi to... za tretie nebudte hlupaci a hodte si to do wizu ta situacia ma -0.50 az -1.60 Diff... FOLD je spravny... ak sa vam to nezda tak proste selsky rozum vravi ze ak je v pote 1000 chipov tak sb bude pushovat any two a vzhladom na neskutocne pot odds player never fold ...cize situacia je jasne matusko fold a necha povinne pushujuceho a povinne foldujuceho hraca nech tocia ... komu sa tato situacia nepozdava tak nech pushuje :) rad si tie peniaze zdarma vezmem:)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Vovino16 původně napsal
      najprv som si povedal ze nenapisem ale neda mi to, ked vidim ako utocite na playera nezmyselne... za prve ak sa chcete hadat kto dalej dosti robte to za stolom... za druhe player ti matusko nebude odpovedat na tvoje utocne poznamky (nepotrebuje ti dokazovat ze je dobry hrac) chce pomoct ak s jeho nazorom nesuhlasite ok staci povedat nezda sa mi to... za tretie nebudte hlupaci a hodte si to do wizu ta situacia ma -0.50 az -1.60 Diff... FOLD je spravny... ak sa vam to nezda tak proste selsky rozum vravi ze ak je v pote 1000 chipov tak sb bude pushovat any two a vzhladom na neskutocne pot odds player never fold ...cize situacia je jasne matusko fold a necha povinne pushujuceho a povinne foldujuceho hraca nech tocia ... komu sa tato situacia nepozdava tak nech pushuje :) rad si tie peniaze zdarma vezmem:)
      +1

Jinak s tím egem super dobrá poznámka :D :D
      Jsi jak malé děcko :D