Blog: ondracu

• ondracu
      ondracu
      Bronz
      Registrace: 28.12.2011 Příspěvky: 202
      Ahoj.
      Jmenuji se Ondra, můj nick čti ondraču a hraji CG na párty. Občas zajdeme i na živáče v Praze.

Zanedlouho to bude rok co jsem na PS a už je načase začít brát poker trochu vážně a hrát lépe a lépe ;)

Prošel jsem limity od NL2 do NL50 s nevalnými úspěchy. Tak jsem se rozhodl vrátit na NL10 a začít prakticky od začátku, protože moje hra není dobrá a mám se ještě co učit. Pozoruji na sobě spoustu pokerových nedostatků, které potřebuji odstranit.
      Proto jsem se rozhodl psát si blog, abych to měl na očích a třeba mi i někdo poradí jak se zlepšovat :)

Leaků k odstranění je strašně moc :tongue:
      příklad:
      :diamond: Hrát TAG- hraju moc losse a na tiltu jak fisch
      :diamond: Dodržovat délku session- absolutně nedodržuju
      :diamond: Tilt- tohle je šílenost, musím s tím začít něco dělat, nebo mě klepne :tongue:
      :diamond: Hm2- Pořád tam během session čumím
      :diamond: Bonusy- Nehrát na bonusy, ale na winrate
      :club: Je toho samozřejmě víc, ale musím někde začít...

Takže čím začnu?
      :diamond: Dodržovat disciplínu a délku session.
      :diamond: Projít znova videa od Twinna a hlavně podrobně(dělat si poznámky atd.)
      :diamond: Pročíst si blogy od Mosamba, kokos99sd a johny c 1337 (ty mi přijdou dost zajímavé) a projít strategické diskuze CG.
      Myslím, že to pro začátek stačí :)

:heart: Ještě bych se chtěl zapojit do výzvy, alespoň mě to bude nutit hrát opatrně :) Současný stack k 17.11. 2012 je 406$
  • 3 odpovědí