[DoN] Sf

• realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Tohle porad nevim jak zahrat . Je to lepsi checknout ? Check si mi osobne nelibi vubec a ani s tim betem si nejsu jista. Vsadit vic ?

Party Poker No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 30/60 Blinds (10 handed) - Party-Poker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (SB) (t1713)
      MP1 (t1610)
      MP2 (t1660)
      BB (t1880)
      Button (t2070)
      UTG+1 (t2050)
      MP3 (t2020)
      CO (t1840)
      UTG+2 (t3020)
      UTG (t2137)

Hero's M: 19.03

Preflop: Hero is SB with J, Q
      7 folds, Button calls t60, Hero calls t30, BB checks

Flop: (t180) 7, 9, 10 (3 players)
      Hero bets t107, 1 fold, Button calls t107

Turn: (t394) K (2 players)
      Hero bets t107, 1 fold

Total pot: t501

Results:
      Hero had J, Q.
      Outcome: Hero won t501
  • 4 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Preflop a flop bych zahrál stejně. A turn...já bych to asi zahrál podobně. Ale i checknutí by nebylo špatně. Nezdá se my, že by jedno z těch řešení bylo vyloženě špatně.

Ale možná by stálo spíš za pokus checknout a "bát se barvy", záleží jestli to je proti nějakýmu jelitu.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      PF/flop asi celkom standard, ale na turne by som betol viac, ked sa nad tym zamyslis tak nema prilis zmysel tam trapovat lebo tvoj x/r alebo x/c a lead river bude vyzerat aj tak este silnejsie. Navyse villain moze mat dost okrem zopar Kx hand vo svojej range aj vela brodways ktore mu davaju par+ gutshot, pripadne nejake rozne semicomba s weak fd a pod. z ktorych ty chces dostat co najvacsiu value preto ten vacsi sizing ( ak ma Kx tak ti zaplati aj half pot, a neverim zeby tu random hrac foldoval top pair, to iste plati pre handy typu JT, QT atd), pripadne ak ma Kx+fd tak isto ti to callne aj za viac.

Ak checknes tak on tie Kx a semidraws ( midpair+ GS ) moze potcontrolovat a moze prist pre neho vela zlych rivrov na kt. uz nedostanes tolko co na turne.
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Kupodivu jsem uvazovala uplne stejne jako ty, jen si nebyla jista ( x/r , x/c a lead river). Jak dosahnout toho nevypadat silne :f_biggrin: . Proto jsem zkousela i ten turn bet nechat stejny jako na flopu. Asi to nebude nejlepsi cesta. Ale na ryby me tenhle sizing docela funguje. Povazuji to za slabost a snazi se to ublafovat na krev. Ale ve hre se mnou zustal docela kompetentni hrac a ten mi na to asi neskoci. Max by mi to po raisu a reraisu polozil.
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Souhlasím s Dackrou, zahrál bych to tak. Ale u podobných hitů si vždy říkám, proč to nepřišlo na vyšším levelu blindu.