STT push range

• 4 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      nowys původně napsal
      podle nashe ?
      Ne - Nash je sice vždy neexploitovatelný, ale zároveň pokud soupeři nehrají Nashe, tak se od něj můžeš taky odchýlit a získat tím výhodu (pokud se odchýlíš správně ofc). Tj. záleží na soupeřích. Nějaké staty k nim?
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      CO 35/17 40hand
      BTN 9/5 250h
      SB 26/18 90h
      BB 7/2 100h

obecně me budou nejvíce zajímat staty BB, protože má lepší odds a malej stack, a potom btn kvůlu stacku ne ? right ?
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      najlepsie ako zistit spravnu pushing range je otvorit si sng wizard alebo sngegt - jednoducho nejaku kalkulacku do ktorej rucne zadas ake calling range ocakavas ze budu mat protihraci a ono ti to da "presnu" pushing range

"presna" je v uvodzovkach, pretoze vysledok bude len tak presny ako spravne dokazes odhanut calling range, co je vzdy velmi nahodna vec, ked mas malu vzorku ruk / malo skusenosti.

Ja som 3,50$ turnajov non-ko odohral presne 0 a preto neviem dokonale odhadnut calling ranges. Nemam v databaze relevantnu vzorku.

odhadom mozem povedat, ze A8o bude spravny push :)

ono, povedat ci mas pushovat A7o+ alebo A8o+ je ako odhadovat ci 10eurova bankovka je siroka 12.3cm alebo 12.4cm.
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      handu jsem si dal nejdříve do wizu, a když jsem pořádně nedokázal určit calling ranges soupeřů tak jsem se obrátil na nash.