STT KO TPTK vs donkbet

• 5 odpovědí
    • mattusko
      mattusko
      Bronz
      Registrace: 06.02.2010 Příspěvky: 765
      na tento donk by som siel reis All IN.

Podla mna tu bude mat velmi malokedy(nikdy) nejaky overpair,. ten by urcite posielal preflop. podla mna si callol s bb nejaky conector a but ma draw alebo midle/top pair s bad kicker, pripadne nejaku draw. Teba ma podla mna na dvoch vecsich kartach (povedzme brodwaykach) a neche vidiet J/Q/K na turne tak dufa ze mu to nezaplatis.

Pripadne tu moze byt uplne netrafeny aj on a chce ta "donk blufnut".

tolko za mna ;)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Pot je 1300 a on má za čarou ještě 3.2k-400 = 2.8k

Když se podívám na stůl, tak vidím dva ultra shorty, jediný stack, kt. ti může ublížit a výrazně tě ohrozit v turnaji, je pasivní fish na BB, kt. právě donknul.
      Nečekám od něj overpár, to by měl pushovat pf, ale zase je pasivní a už nesčetněkrát jsem se takhle odsypal do overpáru (můžu být tedy trošku result-orineted :) )
      Jeho bet se mi zdá:
      a) chce kontrolovat pot - nechce abys ho navýšil
      b) chce tě trapnout

Když dáme AI, tak nevím, jestli nás dorovná někdy horší handa...snad jen K7s, Q7s nebo nějaká kombinace pair+draw. Pak tam na nás budou čekat i nějaké ty 88.

Zdá se mi to, že když bych to teď poslal, tak riskuju zbytečně moc, na zisk 1.3k potu vyšlu celý svůj stack, svou komfortní pozici v turnaji tak můžu výrazně ohrozit.
      A zase když to jen raisnu na 1k a přijde AI, tak pak mám celkem dobré odds, ale zase si myslím, že i když budou tak dobré, nebudou stačit na jeho kombinaci - on tam koneckonců klidně může dokovat své sety, ptž. nechtěl pushovat 44,66,77 anebo pair 55 + OSD, ptž. nechtěl pushovat pf a teď ví, že takový flop netrefuje tvoji range a ty budeš checkovat back a třeba se nějak nepochopitelně zalekl a nechce vidět turn kartu aniž by bylo vsazeno.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      hAnziCZech původně napsal

Když dáme AI, tak nevím, jestli nás dorovná někdy horší handa..
      Poker Stars $2.56+$0.64+$0.30
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      BOBOsvk původně napsal
      hAnziCZech původně napsal

Když dáme AI, tak nevím, jestli nás dorovná někdy horší handa..
      Poker Stars $2.56+$0.64+$0.30
      jj je to pravda...asi jsem zase zbytečně moc přemýšlel :)
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,335
      spravny raise preflop.

na flope uvazujeme medzi push a raise 3xjeho bet.

tj. ef. stack je na flope: 2850
      v pote je: 900
      SPR = 3,1
      protihrac betuje 400, behind mu ostava 2450

alternativna 1: raise na 1200, ak da call v pote bude 3300, a behind ostane iba 1620. tj. obaja ste commited = not very good

alternativa 2: raise allin. tj. protihrac calluje 2450 na zisk 6600, tj staci mu 37% equity na call a teda mohol by sa do nas vysypat so svojim gutshotom a tretim parom :)

= push flop.

(ak by nebol tak pasivny 21/6 tak by sme mohli uvazovat o nejakom 880 raise na indukovanie light reraisu, ale proti tomuto hracovy bude lepsie dat mu na vyber iba call/fold)