Prace jako bankovni poradce

• Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Čau,

jelikož jdu zítra na druhé kolo pohovoru na práci bankovního poradce u společnosti ING tak mě napadlo jestli nějaký pokerstrategista nemá s tou prací nějaké zkušenosti aby mě případně odradil(pokud tedy projdu až do finále). Přiznávám že zkušenost ve financích nemám žádnou krom jednoho pohovoru u OVB kdy se mě slečna snažila zlanařit na životko takže představu o čem ta práce je mám..Láká mě zkusit úplně nový obor a uplatnit se v něm protože moje současná branže elektrotechnika už moc nefrčí a ani mě to v longrunu nějak neláká :(
      Takže dík pokud máte nějaké rady a tipy :)
  • 8 odpovědí
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Tak jsem zjistil že odměnování u ING je založeno na systému statusů naprosto stejných jako na pokerstrategy.com..co si o tom mam myslet? :D
      Každopádně mě asi stejně nevemou páč jsem játro..zájezd jsem sice prododal ale to hlavní že jsem se měl ptát na to jsem zapoměl :D
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

je tam nějaký fixní plat, nebo je to jako u OBV/Partners? Jestli je to stejné, tak se nebojím, že by tě nevzali :s_ugly:
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      No, prostě letadlo :D . Člověk by se měl živit nějak poctivě.

(ještě že jsem starý, zapšklý a plný předsudků)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Fix je tam prvni měsíce 15 tisíc pro nováčky postupně se snižuje ale jinak za celý rok je to 120 000 .Když člověk vydrží rok tak podle toho kolik nasbíral bodů dostane status a od toho se pak vyvíjí fix v novém roce..tak uvidim no jinak OVB/Partners je to samé s tim že OVB jde jenom o provize a co jsem četl tak partners mají dobré recenze..
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Tehle druh práce taky nemám rád(OVB a Partners) ale nevidim na tom zase nic nepoctivého. Je jen na člověku jak dobře bude dělat tu práci a bude se hrnout za rychlím ziskem a nebo si bude klientelu poctivě budovat a která se bude vracet a doporučovat ostatním za kvalitní služby.

Na tohle by ti mohl říct něco Aharron nebo jak byl jeho nickname ten myslim že dělal něco v tomto smyslu :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      jinak pokud to nekdo nevite tak na tutu profersi musite mit od statu licenci(zkousky) co pry stoji 10 000 a ING z toho pry hradi 8000 .. zajimavy ze znamy zrovna na takovem jednom skoleni byl ale rozhodne neplatil takovy ranec..
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Zdenekbside původně napsal
      Fix je tam prvni měsíce 15 tisíc pro nováčky postupně se snižuje ale jinak za celý rok je to 120 000 .Když člověk vydrží rok tak podle toho kolik nasbíral bodů dostane status a od toho se pak vyvíjí fix v novém roce..tak uvidim no jinak OVB/Partners je to samé s tim že OVB jde jenom o provize a co jsem četl tak partners mají dobré recenze..

U Partners je dobré to, že mají pevný zisk na všechny produkty pro všechny banky. Hypotéka nebo půjčka za vše poradce dostane stejnou provizi. Zatimco u OVB provize zavisí na produktu atd. Proto se často OVB poradci nesnaží dát co nejlepší produkt pro klienta ale pro sebe :)

Aspoň mam takové zkušenosti a informace.
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Diametroz původně napsal
      Tehle druh práce taky nemám rád(OVB a Partners) ale nevidim na tom zase nic nepoctivého. Je jen na člověku jak dobře bude dělat tu práci a bude se hrnout za rychlím ziskem a nebo si bude klientelu poctivě budovat a která se bude vracet a doporučovat ostatním za kvalitní služby.

Na tohle by ti mohl říct něco Aharron nebo jak byl jeho nickname ten myslim že dělal něco v tomto smyslu :)
      přesně tak jak píšeš můžeš to dělat jenom s cílem vytáhnout z lidí peníze abys měl provize a dál tě nezajímají nebo to dělat poctivě a opravdui se snažit pomoct :) dík za tip kdyžtak ho kontaktuju :)