z 50 dolaru na 10 000 dolaru aneb jak se z fish Deadlina stal regular

• deadlin
      deadlin
      Bronz
      Registrace: 09.03.2009 Příspěvky: 1,128
      Zdravím všechny co si právě čtou můj blog "z 50 dolaru na 10 000 dolaru aneb jak se z fish Deadlina stal regular". Myslím si, že je to skvělá motivace pro všechny psát takový blog. Psát své myšlenky, pro a proti, analytické a citové rozpoložení. Chci dosáhnout 10k do 500k hand. Bude to obtížné, já vím. Ale pokerstrategy je skvělý portál a vím, že díky jejich pomoci, pomoci mých přátel a své píle to musím zvládnout.

A teď vzhůru do práce.
  • 254 odpovědí
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      začínám na herně party poker. Měl jsem 50 dolarů nabitých z titan pokeru, ale před časem jsme se rozhodli s mým coatchem nabít a grandit. Doufám že to nevadí. Nabil jsem 500 dolaru, ale ty stejně vrátím. Cíl je profit 10k dolarů
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Hodně štěstí u stolů :)
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      Počet týdnů ve výzvě : 1
      Začátek výzvy 21.11.2011
      Herna: PartyPoker
      Typ hry: NL10

Hand tento týden : 1666
      Profit tento týden : -10,68 $

Hand od začátku : 1666
      Profit od začátku : -10,68 $

Bankroll na začátku výzvy: 594,3 $
      Současný Bankroll: 583,65 $

a
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      ANO ANO, je to tady. Jsem FISH... Poměr prohraných hand, který jsem prohral tím, že jsem fish vs smůla je cca 90:10... Nalivám si čistého vína. Jsem FISH. Tak prvni krok v odvykací kůře je si přiznat, že máme problém. Druhý krok je ten, že s tím začneme něco dělat. Na nějakou dobu budu hrát max 2h/den a věnovat se mnohem více HJ foru, videim, vzdělávání se.

Děkuji Twinovi, že mě otevřel oči a děkuji lidem za zpětnou vazbu na Twinovým coatchingu.

Let´s dance

:spade:
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      ok tanec se zlepsuje, neni to perfektni ale dostal jsem cocku a ted uz jde neco videt

a

Počet týdnů ve výzvě : 2
      Začátek výzvy 21.11.2011

Hand tento týden : 4996
      Profit tento týden : +51,35 $

Hand od začátku : 8200
      Profit od začátku : +40,7 $

Současný Bankroll: 635 $
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      http://www.youtube.com/watch?v=2SLWzZoDmhg
    • deadlin
      deadlin
      Bronz

Ano zde jsem pracoval, uz zde nepracuji. Kazdy ma "svou fabriku" kde nechce pracovat a zivot ho dohnal tam pracovat. Prace me sice pomohla vydelat penize ale zato byla otresna.... Tohle je muj motor proc na sobe pracovat dale !!!!
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      mam poct ze se zlepsuji, sem tam se stane ze nedokazu zahodit AA or KK a spew ale i tak se snazim... stala se me vec s tiltem.. hrac mel stejnej obrazek jako moje bejvala na facebooku... uplna prkotina.. uvedomil jsem si to, ale rikal jsem si proste se nebudu divat na obrazek a budu v pohode hrat. Nevim proc ale dostal jsem se zbytecne na rage tilt. Takova pi*** .. Zacim hrat denne vic hodin. Skousim 5-6 stolu tight. Cekat, citimze s vice stoly jsem vic tight... drzte mi palce
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      K tomu obrázku, nechceš si je všechny vypnout ?

Předpokládám, že používáš Hem, nebo podobný soft. takže podle obrázků hráče nerozeznáváš.

Hodně štěstí, ať se daří :s_grin:
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      to jde? jj urcite.. prijit o 1-2 BI je blbost.. takova pravina, ale jsem jenom clovek, zatim :D
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      mam to .. to me nenapadlo...
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      Počet týdnů ve výzvě : 3
      Začátek výzvy 21.11.2011

Hand tento týden : 10020
      Profit tento týden : +227,3 $

Hand od začátku : 18220
      Profit od začátku : +268,7 $

Současný Bankroll: 862,3 $
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      mam radost, citil jsem ze budu v + ale nevedel jsem jak moc.

Fish vraci uder a po dlouhe dobre citim radost... Pristi tyden mam 10k hand +

• deadlin
      deadlin
      Bronz
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      cítím zlepšení, i když za některé spew bych si dal pár facek. Mám pocit, že už se netiltuju, věřím si. Extrémě mě poker baví
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      Zdravím všechny spolubojovníky.

Když jsem zakládal tento blog, bylo to trosku narychlo. Napadlo mě, že jsem se nikdy nepředstavil a tak to udělám teď.

Jmenuji se Jirka a bydlím v Šumperku, malé město ( kolem 27k lidí) na severu Moravy.

Poker jsem začal hrát asi před 2 lety, když jsme, ještě Twin byl fish, hráli kamarádi for fun u nás v pokojíčku. Měl jsem nějaký čas, když jsem studoval Vysokou školu IT v Brně ( protože jsem se rozhodl v pulce semestru pro leave). Hrál jsem spíš rekreačně poker.

Jojo etapa freeroly 50 dolaru a podobně na Titanu.

Pak pracák, práce, další Vysoká škola, tentokrát Podnikání.

Vždycky jsem měl sen a vždycky jsem věděl, že něco dokážu. Problém byl ten, že jsem nikdy nevěděl co :D . Jsem se naučil makat vždy na 120% a snažím se ulehčit to na co mám málo času.

Od prosince jsem si uvědomil, že jsem se opravdu zamiloval. Do pokeru :heart:

Doufám, že tuhle lásku dokážu proměnit v profit. Jsem rád, že se zlepšuji, jsem rád, že PS komunita je tak přátelská a jsem vděčný lidem, co mě pomáhají :s_biggrin:

Ať se Vám všem daří jak v pokrovém, tak i soukromém životě. Oboje je stejně důležité

• Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      A hele, šumperák :f_biggrin: Jak jsem viděl Epcos, už jsem se chtěl ptát. Aha a dokonce foto z jedničky, tak to je potom jasný.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Nazdar Šumperáku ;) , jsem z Rýmařova a moje přítelka pracuje v Rapotíně :D
      Vidím,že to po tom coachingu jak si dostal nasekáno ;) ti to jede pěkně nahoru :f_thumbsup: .
      Můžeš trochu popsat, co jsi udělal za změny ve své hře?
    • Marcus992
      Marcus992
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 99
      Nazdar ,

další Šumperáci na PS, to je už na nějakou gangsta secret live cashgame in Šumperk(o nějaké drobáky)

GL u stolů - ( hlavně všem Šumperákům :f_biggrin: :f_biggrin: )