[HU] Tt

• mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

SB (t440)
      Hero (BB) (t560)

Hero's M: 18.67

Preflop: Hero is BB with 10, 10
      SB bets t40, Hero raises to t95, SB calls t55

Flop: (t190) 5, 4, J (2 players)
      Hero bets t70, SB raises to t345 (All-In), Hero ?

Průměrný hráč... v celku normální staty... Docela calloval 3bety , ale mozna by byl lepsi 3b Push.
  • 4 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      http://cs.pokerstrategy.com/software/10/

;)

Dej vědět, na co jsi přišel. Mně to vychází na ...

nene, žádný ovoce zadarmo :P ... zkus udělat odhad range, vypočítej si kolik potřebuješ equity na call a já ti pak ukážu svůj odhad :)
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      To počítám něják blbě :D v čem dělám chybu ?

Dal jsem mu tuto range: TT+,ATs+,KTs+,QTs+,JTs,ATo+,KTo+,QTo+,JTo
      na flopu mi vyšlo že má 54,5% equity a já 45,5%.

TT+ jsem dal proto pokud by to jen callnul s tim že počítá že soupeř má silnou handu a chce to slowplayovat a ostatní handy mi přijdou dobrý na call a i jediný co by podle mého mohl mít. Opravit prosím pokud se pletu a proč děkuji.

Do kalkulačky jsem zadal celkový pot 605 a vydělil jsem to častkou pokud bych callnul 395 a vyšlo mi 1,531... Teď nevím v čem dělám chybu :D a jsem zase za retarda :f_biggrin: ;(
    • crazym12
      crazym12
      Bronz
      Registrace: 08.12.2009 Příspěvky: 399
      máš chybu jak ve výpočtech, tak ta range, si rozhodně nemyslím že vypadá takhle. Výpočet kolik % potřebuješ na call podle pot odds máš: P(%)= C/(P+C)*100, kde C je call size a P je pot size před callem.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      A tu range by jsi dal jakou tedy ? myslíš že to mám moc loose nebo tight ?:)

A výpočet mi ted vyšel 65% jsem to počítal dobře jen jsem udělal chybu v tom že jsem pot dělil callem a ne call potem jestli jsem to dobře pochopil z toho tvého příkladu :)