Blog - ryba na pokusy...

• Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      Ahoj všichni,

před pár týdny mě zaháčkoval jeden rybář a namočil mě opět do hry. Takže jsem neváhal a včera depositnul něco malinko přes 50$ na P770 a rozjíždím od NL2.
      Cílem je zlepšovat hru,mít s ní dobrý pocit a využít nabídky rybáře na cvičení čelistí rybičky. :f_p:

Start se zatím celkem vydařil. Dnes to bylo na cashovce příjemných necelých 7 hodin zakončených v profitu a k tomu něco i s akce pokerstrategy. Ikdyž tam to mohlo být i veselejší, ale nějak jsem nedokázal zahodit. 3x bluff a teď to holt měl. K9 do AQs Q,Q,7 na flopu :/
      škoda, ale +20,5$ po dvou Pokerstrategy dárkách je fajn.
      Nebylo by špatný trefit stejnou pozici v depositoru. Body na účast už jsou v podstatě nasbírané. Takže si ještě musíme zvednout status i zde. Aby jsme se podívali na další články.
  • 124 odpovědí
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau Víťo,
      tak konečně máš blog :s_thumbsup:
      Určitě budu sledovat...jestli mě nepomlouváš :f_biggrin:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Poslouchejte svého couche,

i on může mít někdy pravdu. :D
      Včera jsem poslechl jeho hlubokých opileckých myšlenek a úspěch byl zaručen. "Nepřemýšlej na tomhle limitu a nesnaž se je pochopit, protože tam není co chápat.
      Tak jsem rozjel nobrain grind na svém maximu. 12stolečků NL2.
      Nu a obě v profitu. Proč? Rybička neměla čas vymýšlet blbosti, takže až na tři nesmyslné naběhnutí, kdy jsme nebyl schopen zahodit preflop evidentně proti esům své kingy(jednou dámičky). Jsem spokojen.

Do konce měsíce už je jen týden a začal jsem pozdě, ale zkusím zvládnout se posunout na VIP statusu. Bude to na hraně. Uvidíme. Zvlášť, když vím, že 29,30 se nebudu pouštět do žádných větších akcí. S posunem by přišel bonus na přilepšenou a rychlejší posun na NL4, tak doufám, že to klapne.

disciplíně zdar :f_grin:
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Čau,
      hned druhý post a už mě drbeš :f_biggrin:
      Jsem ale rád,že si z našich pivních porad něco odnášíš :s_thumbsup:
      Hned jak připravím nějaký plán pro první hodinu,tak se vrhneme na pre-flop play... :s_wink:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Od čtvrtka mám za sebou 4 sezení a jaké byli?

První byla surový horor o skoro 5 buyinech.
      Mezi nejzábavnější čísla z mé produkce bych zařadil na turnu stackoff TPTK do párovaného boardu a hotové Fdraw.
      Další výtečné číslo je call přetočení s JJ a následná refundace pro pána na každé ulici.
      A na závěr AJ call reraisu. A zaplacený do plna na flopu rainbow A,K,8.
      To vše jsem zvládl během hodinky. A pak si vesele odsedl.

Následval opětovný pátek večer zakončený v mírném mínusu po dvou hodinách.
      Tady to bylo z mé strany až nesmyslný dolarový call v pořádku.

Sobota a pondělí už bylo ve znamení pro mě masivního multitablingu a odrazilo se to, že jsem se nepouštěl do větších akcí. Ikdyž obě session začínali horší variací, tak skončili kladně a vyrovnali neúspěšný pátek.

Taže ve výsledku můžeme hlásit úvodní data za prvních 7 session po mém znovuzrození na P770.

7 session
      17 hodin
      8381 hand
      profit 6,5 BI

Závěrem je vidět, že pokud nemám čas vymýšlet blbosti, tak to jde lépe. Hraju více safe. Což mi přidává na herní pohodě. Teď je čas studovat jak to hrát postflop. Samozřejmě jsem natěšen na první session se svým couchem, který samozřejmě nekouří a nepije a v minulém postu to byly čiré pomluvy, za které se omlouvám. :f_cry:
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Něco pro první hodinu už mám připravené...informace jsou v naší skype skupině :s_wink:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Ahoj,

tak moje cesta za vyšším statusem pokračovala. JAk dopadla se dozvíte v dalších příspěvcích. Na začátku týdne mě potaklo pár špatných věcí, takže se to samozřejmě promítlo do mé hry.
      V úterý jsem hrál i přes to, že jsem toho odpůrcem, ale šlo to. Hrál jsem hodně zataženě a vyhýbal se problematickým spotům a body naskakovali bez ztrát na bankrollu. Něco jiného nastalo na "pravidelném" středečním dýchánku naživo, kdy jsem tuenajově zahrál více spotů špatně, protože z dynamiky jsem do obtížnějších spotů jíti musel.
      Ukázkově jsem ukázal jak nezahrát AKs.

7lidí
      utg bet 700(3,5BB), call, já call!!!, foldy, fold, sb 2700, bb fold
      utg call, fold a já opět call !!! (třetina stacku)
      Dál už je to nezajímavé.
      Následující cash game jsem hrál už trochu scary, ale bez výraznných chyb. A po prohraném buyinu jsem radši ukončil. Protože to bylo znát na hře a já jsem viděl, že nejedu optimální hru.

Poučení co jsem si vzal je takové, že to nemám v tomto stavu hrát. Na online se to na nižším limitu nebo limitu, který relativně dávám asi dá snést(pokud jsem schopen se držet EV+ s ohledem ke hře.( pokud vyhrávám na nesmyslecha jen dobrou variací, tak bych to dělat neměl). Pokud odměna je adekvátní. Naživo to nemá smysl žádný než jen odreagování na nějakém low buy turnaji.
      A dobré zjištění bylo, že jsem dokázal od té cash game vstát a odejít bez větších následků.

Nehrajte unavení a nasraní.
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Ahoj,

no dopadlo to nakonec dobře a status jsem zvládnul posunout včas. A měl jsem klidný pátek, takže to nebylo ani úplně na poslední chvíli. Takže radost a jde se pokračovat s tím, že by se dal posunout i při mém limitu bez nějakých výrazných potíží a časových stresů jako tomu bylo teď.

Velkou pomocí byla dlouhá session ještě s coachingem. Která mi hodně pomohla a změnila pohled na věc a změnila trochu můj game plan na příští měsíc.
      V rámci tohoto nastane zůžení session na 4 stoly a začneme používat více statistik. Pro zlepšení preflop fáze a nastavení game plánu v další hře.
      Bude to takové zvykání. První session už dnes proběhla a nebyla vůbec špatná.
      Grafy jsou kořením blogu. Takež hodlám na konci příštího týdne začít dávat pravidelné 14 denní stats na mé cestě.

poslouchejte svého coache :)
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Čau Víťo,
      to je paráda,že se ti to podařilo :s_thumbsup:
      Budu mít teď pauzu po třech prvních sessions měsíce,takže jestli chceš s něčím poradit,tak můžeme buď na skypu,nebo v poradně :f_biggrin:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Ahoj,

další sezení s dědou Drchlíkem máme za sebou. A nestačíme se divit. Nové obzory, spousta nových námětů k přemýšlení a spousta uvědomění jak jsem spousty věcí chápal naprosto, ale naprosto chybně.
      Takže díky za coaching.

Jinak jsme pokračovali v session na NL4 a cítímse v nich celkem komfortně. Dneska s jednou prohranou točkou, kterou jsem zpětně ocenil jako špatnou volbu. Jinak bez nějakých závažnějších chyb. Takže spokojenost. Něco málo přibylo. Cíle si velké nedávám, ael na nový rok si tu NL10 prostě pinkat budu :f_p:

poslouchejte svého coache a hlavně i nad tím přemýšlejte.
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      První grafík mého blogu po obnovení kariéry :)
      Tak doufám, že to zvládnu držet v tom správném směru.

• Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Pěkný...že bych měl až takový vliv :f_confused: :f_biggrin:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      no, buď jsem fish na hot runu nebo o tom možná něco víš a dokážeš to i předat. :D
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      To bych byl rád...já včera odpálil 3,5BI na nl50,takže už žádný porady před session :f_biggrin:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Ahoj všichni,
      no tak nás potkal menší pohyb směrem dolů, ale co to jsou 2-3BI? Horší je, že to bylo po špatné hře. Osobně to pociťuju jako overconfidence. Další sekce jsou shortstacky, s kterými točím o 106 a musím to ještě zkontrolovat, ale mám pocit, že spotově dobře, ale neumím to vytočit. Snažím se lézt večer na stoly, kde jich je co nejméně a mít je před sebou. Jinak mě dostávají do spotů, které moc nezvládám. Protože je 90% z nich naprosto random a přidávají mi do potů hráče, který tam nemají co dělat, ale povětšinou se mi bohužel trefí do svých nesmyslů. Což je samozřejmě z velké části má vina, protože bych měl upravit svoji Opening range a hlavně sizing preflop sázek a první akci na flopu. Zvlášť pokud jsem OOP, tka je to bída a spousta špatně zahrných hand, kde dávám karty za levno či dokonce zadarmo a trefy soupeřů na turnu a riveru pak zbytečně občas platím.

Pozitivní je, že v rámci promotion jsem dostal 1050 pointů na výhrách, takže pokud udržím tempo hraní, tak za týdne budu mít splněn jeden z cílů na tento měsíc. Zvýšit status na herně. Díky skvělému promu 10 str pointů za aktivitu to vidím, že se podíváme i na gold články a videa. Což se hodí. protože příští měsíc chci malinko zvýšit poměr studia / hra, ikdyž mě čeká v pondělí další live coaching, na který se velmi těším.

Nehrát nesmysly a wining by folding
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Ahoj,
      tak proběhl malý shot, ale moc se to nepovedlo. Ale bez stresu jedeme dál NL4 a spokojeně jim ukážeme. Plány jdou dobře a plním. Přidal jsem se do jednoho projektu, který mi může z hlediska plánování, disciplíny a mindsetu hodně pomoci. Tak doufám, že neopadne prvotní nadšení a plnění. A posunu se díky tomu i v plnění RL cílů.

Hraju teď více save a snažím se víc soustředit na hru a nové prvky, které dávám do hry. Včera jsem slyšel hodně zajíímavých konceptů kolem 3betů, takže je hodlám začít aplikovat.

Uzavřel jsem včera menší sidebet, tak se vrhám do plnění. Leden bez alkoholu by sice prospěl, ale přecejen jak říká Ozzák chodit do hospody a nepít to už chce odvahu. :f_biggrin:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Ahoj,

tak se mi podařilo využít vstupenku do pokkerstrategy a jdu do dalšího dne. Vzhledem k tomu, že po úvodní velké handě, kdy jsem prohrál 3ouťáka po turnovém allinu a rozchodil jsem 1,2k stack, tak to považuju za menší zázrak.
      A v podstatě jsem neyl nějak extra šťastnej. V podstatě za turnaj tři točky.
      Hned na začátku triples JT. Pak jsem si doplatil KJ OESD, dke jsem měl Ev+ dlouhodobě odds, ale ještě jsem měl žetony za sebou. A pak důležitá AK do JJ + short s nesmyslem T6o. Ale to už jsem měl zasebou stejně 2x stack toho s kým jsem točil. Jinak byli i další preflop allin, ael typu AAxAK, nuts postupka na flopu do dvou párů apod. V podstatě všechno 4 outy max.
      Stack něco nad avg. Pohoda klid a v tipně jsem zjistil, že dalšé pokerstrategista co vyhrál volnou vstupenku sedí po mé levici. Stalo se v posledním levelu, po losu posledních hand. :D

Není nic horšího než ryba na hotrunu. :f_cool:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Jde se na celebrity. :)

Tak doufám, že to nebude dnes poslední den. A ještě mě v tom vtipným počasí donutí sednout za volant. Nálada dobrá. A heslo dne je jasné.

Nebudeme se pouštět do projektů. Mám nápad... :f_cry:
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Ahoj,

tak jsem si užil celebrity. Dotáhl to na placená místa odnesli si necelých 5k to byla dobrá zpráva. S hrou jsem byl celkem spokojený až na jedno naběhnutí do es, které bylo úplně zbytečné. Zážitek pozitivní. Pozdější vítěz v podstatě celou dobu na stole. No nic příjemného. Obecně seating druhého dne, kde jsem dostal samé Bigstacky a před sebe a za sebe shorty byla k pláči.

Na online už to taková diskotéka nebyla. Zase přišli v RL životě nějaké ty "radosti". Což se bohužel podepsalo na hře. Byli sice nějaké vzepjetí, ale shot na NL10 se odkládá. Doufám, že pojedu v linii poslední session, která byla bez projektů. Protože jinak myslím, že to nějaký větší problém pro mě není. Chce to soustředěnost a klid. A výsledky se dostaví. A opět si připomenout moudra velkého učitele.
      "Nehledej tam nějakou logiku, ty lidi vůbec nevědí proč tak činí a neví co tam činí. Natož, aby věděli co tam děláš ty. Oni vidí svoje zamilovaný obrázky, kterých se prostě nevzdají."

Ještě dobrá zpráva je dobrý bonus, který sice nevyčistím celý, ale každá maličkost potěší. Darovanému koni...
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Čau,
      "velkého učitele" já se z tebe pos... :f_biggrin:
      Bez projektů a tight solid poker a ono to pojede :s_wink: