Zdravím.
Se softem na online poker jsem absolutní začátečník takže se omlouvám pokud je má otázka hloupá nebo jsem někde jen něco přehlédl.

Z toho co jsem pochopil tak se mi různé softy budou hodit především na ukládání a analýzu hand které hraju... tak jsem jako svůj první pokus nainstaloval program Sidekick.

Přihlásil jsem se a dostal první Achiv... říkám si dobře vše je jak má být spusím poker (konkrétně William Hill poker) a jdu hrát... po pár desítkách hraných vyhraných i prohraných hand jsem odsedl od stolu abych omrknul jak muj Sidekick pracuje a zjistil nepříjemnou věc a sice, že se nic neuložilo... žádná handa... ani achiv typu "zahrej jednu handu" etc. Při jednoduchém kliku na ikonu Sidekicku ve spuštěných programech jsem zjistil jen jediné... Pokerové herny: William Hill poker (což je v pořádku) Import souboru: "None found" což asi nebude uplně v pořádku?

zkoušel jsem hledat jestli nemám někde něco nastavit např. cestu do složky odkud se má historie hand importovat či jestli nemám vypnuté ukládání historie hand... v Topicu o Sidekicku jsem se dozvěděl jen jediné a to, že herny síte iPoker mají ukládání historie přednastavené a nejde to měnit, tudíš jsem trochu ve slepé uličce a nevím co mám kde změnit či jestli se jedná o nějákou jinou chybu nebo jestli potřebuji ještě jiný program na ukládání historie hand?
U Poker 770 je to stejné, u Party Poker prozatím netestováno.

hmm dobrý tak už jsem to nakonec našel sám :s_evil: