TILT BREAKER soft Please HELP ME!

• microhyd
      microhyd
      Bronz
      Registrace: 12.06.2012 Příspěvky: 234
      Ahojte!

Pocujte, ma niekto skusenost s TILTBREAKEROM?
      Poviem vam moj pribeh, bude kratky a z neho bude vyplyvat aj moj problem.
      Ked som skusal trial verzie HM2, WIZARD atd... Skusil som aj TILTBREKER.
      Hned na zaciatku ma vytocil, no to bolo nic oproti tomu, aky amok mam z neho uz druhy den.
      Asi pred mesiacom som ho nainstaloval.... Hned na to som ho aj odinstaloval (pomocou CCLEANER)...
      Z instalaciek zmizol, ale SOFT ostal, ako to je mozne?
      Ked som ho potom chcel dodatocne manualne vymazat, vyhlasovalo mi toto:
      Akciu nemozno dokoncit, pretoze subor je otvoreny v programe Rundll32

Takze , odinstalovany sice je, ale stale šlape niekde na pozadi...
      Ikona vpravo o tom svedci, kedze tam stale je.

A ono mi to az tak nevadilo, ale asi dva dni dozadu pustili novy update a od vtedy mam nervy v kuse...
      Stale pri spusteni cohokolvek (wizard,hm2,akakolvek poker herna) mi to zacne stahovat update... Uz som z toho na prasky.
      dnes mi to skusil bracho odstranit trochu inym sposobom, obisiel to, vypol proces v ktorom pracuje a vymazali sme to... Vsetko bolo OK, az kym som neprisiel na to, ze mi vsetko ide ako ma, ale ani JEDINA pokerherna mi nechcela ist...
      Skusal som ich instalovat na novo, rozne veci, proste NIC, vypisovalo to nieco v zmysle: subor sa neda najst a pri tom PC dobre vedelo, kde to ma hladat.
      Tak som to na koniec vratil s5 a som na zaciatku... Takze mam problem, pretoze TILT breaker je s5 so vsetkymi datami od vcerajsieho datumu...

Nevie mi niekto poradit, ako sa tato ...**... da odstranit legalne a bez nalsedkou?

Bol by som velmi vdacny za kazdy napad, pretoze mne uz dochadza inspiracia :)

Dakujem
  • 12 odpovědí
    • microhyd
      microhyd
      Bronz
      A este detail...
      Kym som ho mal tych par minut odstraneny(tiltbreaker), do HM2 mi update stiahlo v pohode a mal som nove vecicky v HM2...Teda mierne vynovene :D

Ked mam ten TB zase nazad v PC, zacne stahovat update, ale po restarte HM2 sa nic nezmeni a ponuka na update HM2 je tam znova...

Ja jsem z toho vůl...
    • frisbald
      frisbald
      Bronz
      Registrace: 30.03.2009 Příspěvky: 238
      pri spousteni pc si zapni windows v nouzovem rezimu.v nem zmen datum o hodne zpatky,zkus 2-3 roky.potom (porad v nouzovym r.) TB vymaz CCleanerem. mne to fungovalo,snad ti to pujde ;)
    • microhyd
      microhyd
      Bronz
      No nieco podobne robil moj bracho, ale asi nie presne to iste, takze to urcite zajtra doma skusim :)
      Neblbli ti potom herne?

Uvidime, dam to ako pises a dam vediet, ako som pochodil.

Dakujem ti velmi pekne. :)
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,182
      tro vyzera skor na tilt starter ako breaker :s_o:
    • microhyd
      microhyd
      Bronz
      Presne s tymito slovami som to komentoval po stiahnuti :D
      Hned mi na hodinu zakazal sadat k stolom a nedalo sa nic robit... Z dobrej nalady sa vtedy za 5 minut stal tilt a to som ozaj ani nehral :D

Zaujimavy soft, uz viem presne, co nechcem... tiltbreaker :D
    • mrvit3
      mrvit3
      Bronz
      Registrace: 24.08.2012 Příspěvky: 97
      russo777 původně napsal
      tro vyzera skor na tilt starter ako breaker :s_o:

ted jsem se fakt dost nasmál.. diky :-)

však on mě ten smích přejde - včera jsem si to totiž nainstaloval taky :)
    • microhyd
      microhyd
      Bronz

mrvit3
      však on mě ten smích přejde - včera jsem si to totiž nainstaloval taky

Tak a teraz som sa zasmial velmi dobre ja :D Aspon potom budes vediet, ako na to, pripadne na koho sa obratit :)
    • microhyd
      microhyd
      Bronz

frisbald

pri spousteni pc si zapni windows v nouzovem rezimu.v nem zmen datum o hodne zpatky,zkus 2-3 roky.potom (porad v nouzovym r.) TB vymaz CCleanerem. mne to fungovalo,snad ti to pujde

JA(prvy prispevok)

Asi pred mesiacom som ho nainstaloval.... Hned na to som ho aj odinstaloval (pomocou CCLEANER)..

On je vlastne odinstalovany od zaciatku...
      Proste nieje nikde k zmazaniu, len pracuje niekde skryty ...

Nic to, skusim ho zajtra (teda dnes)nainstalovat, prepisem stare subory uplne novymi a potom skusim postup, ktory si mi poradil :)
    • microhyd
      microhyd
      Bronz
      Aaaa Je to hotové! Hurááá!!! :D

Takze, ak by niekto potreboval vediet, ako na to, tu je postup:
      Nainstalovat TB znova(v pripade, ze pracuje na pozadi a napriklad v CCleaner nieje k dispozicii)
      Pri instalacii na novo, dat vsetky kvacky prec a nechat len kvacku (program files)
      Tam sa potom subory prepisu a obnovia.

A dalej ako pisal frisbald
      Restart, nahodit nudzovy rezim a tam to odinstalovat(zmena casi nieje potrebna, aspon u mna nebola)

Restart a program by mal byt odinstalovany, teraz ho idem na dobro zmazat z PC a ponecham s len spomienku :D

Dakujem velmi pekne vsetkym , ktori sa zapojili do tohoto vlakna.

Pekny vecer zelam a GL!

micro
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      inak teda ja myslim, ze to je prave vlastnost toho programu. prave aby sa to nedalo len tak lahko obist, ked si na tilte. to by bol potom program na nic, keby si ho na tilte mohol vypnut.odinstalovat a hrat dalej a znicit si cely bankroll :)

inak teda tu je napisane, kedy sa odinstalovat neda. musia byt splnene iste kriteria, aby to slo. teda chyba je skor za vasimi klavesnicami, ze to tam niekto nastavil zle :)
      http://tiltbreaker.com/faq/#G1b
    • frisbald
      frisbald
      Bronz
      Registrace: 30.03.2009 Příspěvky: 238
      ad. micro:
      super, su rád, že jsem pomohl :f_grin:

ad. puma:
      Jasně, kdyby to šlo odinstalovat během session (resp. během "lockdown" time, kdy je splněna tebou nastavená podmínka a TB tě nepustí ke hře) snadno, neměl by takový program smysl. Jak píšeš, problém vznikne, když to nastavíš špatně, což byl můj a asi i microhydův případ. Hlavně, že to dobře dopadlo a můžem vesele hrát dál :s_cool:
    • microhyd
      microhyd
      Bronz
      PumaPerez:

http://tiltbreaker.com/faq/#G1b

Toto je hned prvy sposob, akym som sa to snazil odstranit, ale neslo to :)
      Ak mam byt uprimny, nastavoval som tam vsetko mozne v celku zhruba 3 hodiny a neslo to ani podla toho navodu ...

No je pravda, ze niekomu inemu to mozno pojde podla toho navodu z ich stranky(TB), no ako pisem, mne to neslo a pokusal som sa dost dlho myslim si :D

A ako pisete obaja, presne preto , ze je to vlastne ZAMOK, neda sa odinstalovat nejak jednoducho, ale myslim si, ze ked vypnem vsetky procesy okrem windowsu, mohlo by to ist , ale neslo :D

frisbald:
      Presne tak, v tvojej poslednej vete je to presne vystihnute :)