FL blog iceblast56

• iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      Registrace: 13.07.2012 Příspěvky: 327
      Ahoj FL žraloci,

po delší době váhání jsem se rozhodl, že přispěju svoji troškou do blogového mlýna :D odkládal jsem to zejména proto, že jsem si nebyl jistý svou hrou a nechtěl jsem se ztrapňovat. Nicméně se chci plně zapojit do dění tady na PS. Listopad pro mě byl oproti říjnu (po 5k handách BE) zadostiučiněním, konečně se začli dostavovat nějaké výsledky mého FL snažení. To byl možná další impulz, proč založit blog. Navíc to bude taková retrospektiva až si jednou budu grindit na FL 200 :s_biggrin: :D :D Ale vážně. Budu se snažit pravidelně updatovat a těším se na Váš feedback, protože to je super cesta jak se zlepšovat.

K pokeru - hraju od července, ale říjen listopad jsem teprve začal hrát pořádně. Mám dva účty PS - tam jsem začínal s vkladem 14$, dostal se na 20 hraním 0.02/0.04, pak začal hrát SH 0.05/0.1 bez zkušeností a rollu, dostal se na 12$ pak opět hraním 0.02/0.04 k dvacítce, opět propad, tentokrát na 8$, protože jsem zkoušel hrát turnaje a další pokerové varianty. Řekl jsem si, že nejprve se naučím pořádně FL a pak začnu zkoušet další věci a od té doby grindím už jen FL. Momentálně jsem na nějakých 42$ s tím že 22$ je za listopad. Celkem mám odehráno na 0.02/0.04 a 0.05/0.1 nějakých 5 k hand. Zde míchám jak Fullring tak SH

Druhý účet mám na PP, kde jsem s pokerem začínal díky Pokerstrategy. Tam jsem měl počáteční kapitál 20$ a momentálně tam mám 95$ s tím, že jsem nedávno dával vklad 15$, abych mohl točit nějaký bonus. Zde hraju výhradně SH a mám odehráno přes 10k hand na 0.05/0.1 s 5.7 bb/100 + něco málo na nižším limitu. Momentálně se pomalu adaptuji na 0.1/0.2 kde proběhlo pár úspěšných shotů.
  • 42 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      Ahoj,
      vítám tě a těším se na tvůj blog.

Pod jakým nickem tě budu na Partypokeru potkávat? Abych věděl kde mít respekt. :s_biggrin:
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      stejný jako tady, mám ho i na PS, čili iceblast56 :s_cool: a mám pocit, že jsme se na party už potkali párkrát :D ale hráli jsme spolu tak 3 hry protože jsem z tebe měl vítr :D
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      Ještě bych dodal, že poslední dobou hraju skoro denně a s volume v rozmezí 200-500 hand, podle toho, jak se ten den cítím. Hlavně, aby to byla moje A game.

Na začátku jsem si stanovil takový plán pro PP, co bych chtěl stihnout do konce roku:

:diamond: uvolnit startovní kapitál od Pokerstrategy.com - splněno
      :diamond: odehrát 10Khand na 0.05/0.1 - splněno
      :diamond: nahrát 100$ a posunout se na FL 20 - částečně, pár dolárku chybí, ale ryby jsou stejné :D :D
      :diamond: získat silver status - splněno
      :diamond: učit se :D - splněno, postování hand je super a dost mi pomohlo, takže v tom budu pokračovat a zkusím pár cizích hand okomentovat... Koukám hodně na videa tady na Pokerstrategy.com, silver články FL mám přečtené a snad pochopené, videa od Štěpána jsem viděl všechny až do silver úrovně :D .. Snažím se pravidelně chodit na tréninky a v poslední době jsem začal nakoukávat i na FL SH advanced v úterý s datsmahname.

Vzhledem k tomu, že moje fishy cíle jsou víceméně splněny, chce to stanovit si cíle nové.
      Plán do konce roku zní:

:club: odehrát alespoň 5k hand na Party na obou limitech a zvednout bankroll
      :club: získat gold status
      :club: učit se - další videa, tréninky, dokončit výzvu učíme se vyhrávat (zatím splněny 3 úrovně, ale podmínky pro zbylé 2 jsem splnil, takže stačí napsat do slosování :D )
      :club: Na Stars odehrát 3k rukou na FR a SH FL10 a dát pár shotů na FL20 FR (pár už proběhlo :s_cool: )
      :club: zvednout na Stárech roll na 60$ a začít hrát 0.1/0.2

na FR jde budovat roll mnohem bezpečněji, i s takto agresivním BRM, ale víc mě baví dynamika SH...

Takže zatím takto pro prosinec a jde se grindit :D GL u stolů :f_cool:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Zdar iceblaste, hezky se nám tu FL fórum rozrůstá, tak ať to dobře swinguje :f_biggrin:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

super že máme dalšího bloggera :s_thumbsup: Držím palce, ať to šlape a budu sledovat :s_evil:
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      Dnešní session trochu v nervech :s_mad: , odhrál jsem 430 hand za 103 minut na stárech, po kterých jsem v součtu -28BB, mohlo to dopadnout hůř, první část byla uplná katastrofa cca -45BB, což je max. ztráta pro den, kterou jsem si nastavil, ale jelikož jsem hrál víceméně OK, chtěl jsem se rybám ještě pomstít a nakonec jsem to trochu stáhnul. Kámen úrazu byli celkem OK karty před flopem, které zásadně nic netrefili samá suited Ana Kurnikovová nebo jiné fajn obrázky, které dostali studenou sprchu v podobě 8 high rainbow flopů :D .. Dále 2 monsterdraw na flopu - nedošel žádný z miliónu autů :D , 5 openended - došla jedna a to sem si ještě naběhl do čtveřice královen :( , z několika flush draw došli 2, ale zaplaceny byli víc než bídně. Pravidlem bylo, že jsem dostával na turnu nebo riveru raise od ryby, která chytla svůj runner runner nebo jí přišel 2. pár.... A to jsem se soustředil abych valuebetoval co nejvíc light a takhle jsem dostal po tlamě :D :D

O něco lépe dopadla sešn na Párty, kde jsem hrál primárně 10/20 centů a prokládal to 5/10 protože tam byl otřesný traffic (hrál jsem dopoledne), zde jsem odehrál 300 hand, za 94 min s profitem 4,4$ (z toho tak 40 centů na 0.05/0.1 :D , protože jsem hrál jen jeden stůl a soustředil se hlavně na FL 20 :D :D )

Závěr je takový, že mám dost problémy s tiltem, zvlášť, když hraju dobře a za svá dobrá rozhodnutí jsem v závěru potrestán :D následkem začnu hrát 4 stoly místo 3, abych rybám ukázal, zač je toho loket a to je brána do pekel, protože takhle prostě nestíhám hrát A game a dělám zbytečné chyby. Navíc stačí prohrát 2 hry a když se to sejde na všech stolech tak jsem rázem > - 30BB :D A ještě jsem vypozoroval, že na FL 20 hraju dost nitty :D musím si zvyknout na větší sázky, ale soupeři mi přijdou na stejné úrovni jako na FL 10
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj,

tak jak pokračuje přivykání na nový limit? :s_cool: Když tak se podívej na toto video, někde uprostřed mluvím o money scared hraní :s_wink:
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      no koukal jsem, ale to je věc, kterou si prostě potřebuje ujasnit člověk sám se sebou, já sem povahově hodně opatrnej na peníze takže tady je zakopanej pes :D

Update v půli měsíce:

Nechci se moc rozepisovat o tom, jak sem ze své hry nešťastný takže to omezím na pouhá data :D

ohledně těch cílů budu rád když se mi podaří splnit cokoliv :D zlato asi nezískám, teď mám nějakých 200 points a to bych musel denně narakeovat X dolarů, abych to pokryl, navíc mi teď začíná zkouškový období, takže poker bude muset jít trochu stranou.

Na Párty to je takhle za prosinec:
      3384 rukou na 5/10centů s winratem 4.65 bb/100 takže nic extra, ale zelený čísla, průšvih nastává na 10/20 centů kde po 1443 rukách - 15.48$ což je něco okolo - 10bb/100 , to je způsobený hlavně jednou nightmare sešn kde jsem propálil 15 $ za jeden den, z toho víc jak půlka jen tilt... hrál jsem zezačátku OK, pak jsem prohrál pár větších potů ale seděl jsem na relativně dobrém stole, takže jsem zůstal a nakonec to dopadlo takhle :s_mad: ... byla to teda sešn za jeden den ale hrál jsem dopoledne a odpoledne se zhruba stejným poměrem "výher" :D .. no děs běs, dneska aspoň po dlouhý době na tomhle limitu plusová sešn.. sečteno podtrženo jsem na párty těsně pod 100$ což je uplně to samý jako když jsem založil tenhle blog ... Ale jsem rozhodnutý hrát pořád 10/20 centů a nějak se s tim poprat...

Na stárech je to dost podobné, s tím že tam hraju jen 5/10 centů
      tam jsem teda po 2300 rukách 2$ v plusu což je takový break even :D :D ... tady jsem měl problém jakoukoliv sešn zakončit v plusu ze začátku měsíce a teď se to začlo zvedat takže uvidíme kam to bude pokračovat... Snad se to zlomí a prosinec zakončm na obou hernách v zelených číslech,

GL u stolů :s_cool:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      iceblast56 původně napsal

...3384 rukou na 5/10centů s winratem 4.65 bb/100 takže nic extra...
      To se ti zdá málo?
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      no je to v big blindech a na tomhle limitu se dá krájet víc :D samozřejmě mít to na 1/2$ tak skáču metr vysoko :D
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Aha, myslel jsem, že to je v big betech
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      I tak cajkovní winrate :s_evil:
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      Takže :D blíží se konec měsíce i roku, takže se to tu pokusím nějak zhodnotit...

Nejdřív stav na hernách:

:club:P P
      za prosinec tu mám 8k rukou z toho 4,5k na 10/20centů. Včera jsem tam odehrál přes tisíc rukou což je můj rekord :D poslední dva dny se vážně nedařilo a já upadal zase do toho stavu, kdy si myslíte, že se celý pokerový svět spinkul proti vám... jak už jsem si poplakával, nabíhal jsem si se 2. nuts do nuts, moje value bety trollili rybky, nejlíp s runner runner věcma na river, hrůza hrůzoucí.. dneska ale naopak super bomba, necelých 300 hand a profit 13$, uplnej opak, draws chodili, soupeři platili, value bety se vyplácely :s_cool: takže to smázlo tu ztrátu posledních dnů a spolu s bonusem 2$ mě to vyneslo na maximum co jsem tam měl, což je lehce přes 114$

Jinak už jsem si zvykl na velikosti sázek, s čímž jsem měl ze začátku problémy, takže budu grindit FL20.. winrate na tomhle limitu mám za prosinec -0,4 BB, takže žádná hrůza, celkově i s listopadem je to pak 0,9 BB při počtu necelých 6k rukou... Na leden mám v plánu přesáhnout 10k rukou na tomhle limitu a zachovat si kladnou winrate, moc bych taky chtěl narakeovat zlatý status tady na Pokerstrategy, abych měl přístup k novým materiálům... za prosinec mám nějakých 400 bodů, ale byla spousta dnů, kdy jsem nehrál vůbec nebo jen mikro volume

Na 5/10c jsem od posledního postu už nehrál. Celkově jsem tedy za prosinec v lehkém profitu 4$ z pokeru (bohužel jen díky hře na 5/10) plus cca 8$ rakeback

:heart:P S

Na stárech jsem přesedlal taky na 10/20centů s tím, že zde budu hrát asi jen fullring, jednak je tam menší variance, nemám na to ještě ani BR (ani ne 300BB) a zásoba fullring games je na stárech obrovská až do low limitů, které stejně následující rok hrát nehodlám :D :D

Co se volume týká, tak je to 5K hand, 3700 na 5/10c SH s winrate -0,5BB a zbytek na fullring 10/20c s nesmyslnym 9BB/100 :D :D :D nemyslím si ale, že by šlo o nějaký extrémní hotrun, i když samozřejmě štěstíčko mi přálo

Celkově mám zde BR na 56$, mohlo to být i těch 60$, ale občas si rád dám turnájek :D což mi ujídá... Asi s tím ale přestanu protože jsem zatím nevyhrál nic :D :D ... párkrát jsem byl už na ITM, dokonce i chipleader v posledních 15 (hraju 90man sitka, občas i 45) ale nesmyslně jsem vypadl ještě na bublině :D

:diamond: FT

zde jsem přišel k rollu asi jako slepej k houslím :D :D využil jsem nabídky od stárů na propojení účtů s fulltiltem a dostal jsem 20$ ring game ticket, což funguje tak že to co máte navíc se vám připíše... nejdřív jsem hrál klasicky fix, připsal 4$ ale pak jsem se propadl na 16$ ring game ticketu a vytáhnout to zas na tu dvacku se mi moc nechtělo, tak jsem zavítal na NL 5/10c :D :D .... tady jsem párkrát vytočil allin, nakonec jsem teda bustnul ten ticket, ale "jen tak" mi to vyneslo dalších 15$ takže tady mám roll necelou dvacku uvařenou z vody :D :D
      ještě nevím co zde budu hrát, uvažoval jsem že bych zkusil NL, ale ještě uvidíme... párkrát jsem to zkoušel, ale projevil se u mě opačný nešvar než mají bývalí NL hráči na FL.. hrál jsem moc fixácky :D čili hraní dominovaných hand a jejich callování i betování tam, kde se mělo složit atd... :D :D nicméně je tu pěkný traffic

Co se mojí hry týká, tak za ten necelý půlrok co to hraju jsem se myslím posunul hodně kupředu, hlavně díky Pokerstrategy, a Strixsrovi za což jim patří můj díky :f_love: nicméně mám ještě asi tak 100x prostor se ještě posouvat :D ale aspoň už jsem schopnej definovat moje leaky a tak na nich můžu začít pracovat.. jsem rád že jsem aspoň jeden z nich trochu zmírnil a to můj 3bet range, původně jsem 3betoval 6% :D :D ale už jsem pochopil že je to super výhodné. Výrazně vyšší fold equity, izolace atd. atd., nevím kolik mám aktuálně, řekl bych kolem 10% (takže pořád spousta prostoru pro zlepšení :D ) za posledních pár tisíc rukou, kdy jsem si tenhle leak uvědomil a snažil se ho napravit..

Uff, kdo to dočetl až sem je borec :s_biggrin: :D :D

Na příští rok chci porazit 10/20centů na obou hernách, potažmo popolíst někam víš, zlepšovat hru, hrát A game a další novoroční klišé předsevzetí :D :D .. pro letošek s hraním končím, doufám že to dodržím :D takže borci hodně štěstí u stolů a celkově v životě a heppy njů jýr :f_cool:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Fajn, že se ti roll zvedá :s_thumbsup:
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      Menší update

Leden pro mě rozhodně neni moc pokerovým měsícem, ze začátku roku jsem řešil nějaký osobní trouble, navíc začlo zkouškové období a já na tu školu dost prděl, takže se muselo a ještě musí dohánět. Alespoň už mám vyřešeno a zkouška zbývá poslední, takže snad se volume zvedne :D

Odehrál jsem na sárech 1900 rukou, kde jsem začal - 40BB propadák, první session roku. To jsem se vůbec nesoustředil na hru, spíš sem hrál, abych nemusel přemýšlet nad těma problémama, ale samozřejmě sem na to myslel pořád a nedával pozor ...Tak jsem si dal zhruba týden pauzu od pekeru a pomohlo :f_biggrin: Winrate 2.3BB/100

Fulltitl jsem nehrál vůbec a na Párty jsem hrál taky jen málo, zejména abych si udržel stříbro. Příští měsíc už ale fakt útočim na zlato :D :D .. S tim souvisí otázka, jak to je se SP, hlavně by mě zajímalo, jak dlouhá je prodleva mezi tim kdy ty body reálně nahraju a momentem, kdy se mi připíšou sem na pokerstrategy. Nevíte někdo? Případně kde bych se to dočetl. A ještě pokud hraju třeba posl. 2 dny v měsíci, což si myslím, že ta prodleva bude tak nějak dlouhá, jestli se ty body přičtou do nového měsíce nebo jestli platí jen to co nahraju za danný měsíc? Na party jsem odehrál jen 1600 rukou zatím s winrate 5BB, na FL20 tady mám celkový winrate 1.85BB za 7,5 k rukou. Rozhodně chci co nejdřív pokořit 10k rukou na tomhle limitu a stačí ještě 100BB a bude 500BB roll na FL 30. Myslím, že únor budu ještě pinkat FL20 a max. shotovat protože bych chtěl být přesvědčen, že tenhle limit porážím. :club:

Těším se na zítřejší trénink, musím říct, že to Štěpán vymyslel fakt suprově :heart:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj :)

prodleva v bodech je většinou 2 dny, pokud body nahraješ např 30 a 31, tak se ti připíšou vždy do toho "starého" měsíce
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      díky :s_cool:
    • iceblast56
      iceblast56
      Bronz
      Fuuuuu, ještě teď se mi motá hlava z cigára, který jsem stáhnul za 2 minuty... Dnešek asi nejhorší den co se ztrát týče. PP - 80BB 460 rukou, stárs - 25BB 450 rukou :/ no me gusta
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      iceblast56 původně napsal
      Fuuuuu, ještě teď se mi motá hlava z cigára, který jsem stáhnul za 2 minuty... Dnešek asi nejhorší den co se ztrát týče. PP - 80BB 460 rukou, stárs - 25BB 450 rukou :/ no me gusta
      ja dal rozluckovou hru s wpt rovnych -100BB :) a jeste mi za odmenu druhy den neschvalily cashout