[HU] 8bb deep vs reg

• Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      (PT4 mi žere handy tak jsem nenašel hh)

Blindy 200/400/25
      Eff. stack 3200.

Hero is BB with T :spade: 7 :spade: .
      SB raise to 800.
      Hero???

---------------------------------------------
      Soupeřem je PlayerSvk.
      Myslím, že trash tu foldne a středně silné handy pushne --> má silnou range se kterou raisuje pro induce.
      Plán: jelikož vím toto, můžu celkem dobře určit jestli ho trefil flop. Tj. chci jít c/r na téměř všech non A, non K boardech. Ok or stupid idea?
  • 4 odpovědí
    • Ohsovi
      Ohsovi
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 65
      Záleží. Nash řiká T7s 7.4 BB na call proti pushy. Vzhledem k tomu, že reg tady nebude mít raise/folding range a bude spíš raise/callovat lepší handy a pushovat slabší, tak bych spíš foldoval. Jestli víš, že raise/folding range má tak bych pushoval.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Push vůbec nepřichází v úvahu, já vím že tu má dost silnou range. Otázka je, jestli to může exploitnout callem a následnou hrou post flop s využitím této informace?
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Beatlemanic původně napsal
      Push vůbec nepřichází v úvahu, já vím že tu má dost silnou range. Otázka je, jestli to může exploitnout callem a následnou hrou post flop s využitím této informace?
      Nejsem moc velkej fanoušek toho, se pokusit někoho přehrát 8bb deep s Thi když víme že má super silnou range. Podívej se někdy jak Negreanu hraje tv cash games a uvidíš, že to není až tak dobrej nápad ani milión bb deep :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Pokud ever mr/folduje tak je to push.