[PLO] BLOG: trpaslik bojuje s omahou

• trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      Registrace: 09.11.2011 Příspěvky: 460
      Caute,
      takze na zaciatok by som asi mohol napisat nieco o sebe:

Predstavenie

Mam 19 rokov, studujem na jednom gymnaziu v Kosiciach a vlastne tohto roku ma uz caka maturita, co vlastne obmedzuje cas na poker, kedze sa uz treba aj niekedy ucit. :)

Preco zakladam blog?

Blog si zakladam, aby som mal miesto, kde sa mozem pochvalit ako mi to ide a kde mozem postovat zaujimave hand, miesto, kde mozem riesit ako zlepsit svoju hru alebo aby som v buducnosti mohol lahsie sledovat svoj vyvin, akym som presiel. :D A ak by ste chceli vediet, ze preco som nazval svoj blog tak ako som ho nazval, tak je to preto, lebo ako LetMeTiitU hovori o omahe, ze je to peklo tak ja s nim suhlasim.

Preco omaha?

S omahou som zacal este pred tym, ako som mal 18 rokov na play money stoloch. Stale sa mi tato hra zdala viac matematicka ako holdem co mi vyhovuje. :) Postupne som teda zacal hrat omahu a zlepsovat sa v nej a tato faza zlepsovania stale trva, kedze mam stale velke medzery v nej. :(

Zaciatky s pokerom o realne peniaze

Takze poker som zacal hrat o peniaze takmer hned ako som dovrsil veku 18 rokov. Vyuzil som ponuku inej stranky, kde mi ponukli startovny kapital 25$ na PartyPoker a hned v prvy den som skoncil druhy na omahovskom turnaji, cize som vyhral okolo 100$. To ma povzbudilo a zacal som hrat omahovske turnaje. Na zaciatku som bol dost uspesny (stastie zaciatocnikov :D ) no neskor na mna dolahla negativna variacia. Uz vtedy som vedel o Pokerstrategy a hlavne o depositor freerolloch, ktore su velmi EV+ a tak som zacal hrat najme tieto turnaje a vlastne stale ich hravam. Takto som si pomocou tychto freerollov ale aj hre na omaha stoloch za rok zarobil okolo 900 eur.

Co sa hraje a bude hrat?

Tak momentalne mam celkom dobry bonus na PKR-ku. Takze momentalne sa hraje 6 max PLO 10 prave na tejto herne. Popritom si niekedy zahram aj uz vyssie spomenute depositors freerolly. Kedze na PKR je vcelku dost fishiek tak je to celkom EV+ tu hrat pre mna, len skoda, ze tato herna nie je stavana na poriadny grind tak hrajem momentalne len dva stoly. Pri viach stoloch som sa uz stracal, lebo je to dost neprehladne.

Ciele

Tak hlavnym cielom by bolo do buduceho septembra si dokazat zarabat pokerom tak, aby som si vedel platit vacsiu cast z nakladou na vysokoskolske studium, hlavne ak pojdem byvat na internat. :)

Tak to, by bolo asi na zaciatok vsetko. Este by som tu teraz chcel postnut zaujimavu handu zo vcerajska, kde bola variacia konecne pri mne :D

PKR $10.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players - View hand 2022799
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $9.10 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 25, AF: 0,0, Hands: 22
      BTN: $9.75 - VPIP: 69, PFR: 16, 3B: 0, AF: 1,4, Hands: 32
      SB: $10.05 - VPIP: 30, PFR: 16, 3B: 0, AF: 1,5, Hands: 100
      BB: $12.92 - VPIP: 82, PFR: 6, 3B: 0, AF: 0,8, Hands: 34
      Hero (UTG): $14.17 - VPIP: 25, PFR: 9, 3B: 6, AF: 1,9, Hands: 621

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with 4 :heart: 5 :diamond: A :club: A :heart:
      Hero raises to $0.35, CO raises to $1.20, 2 folds, BB calls $1.10, Hero raises to $4.85, CO raises to $9.10, 1 fold, Hero calls $4.25

Flop: ($19.45) 8 :heart: 5 :spade: T :heart: (2 players)

Turn: ($19.45) K :spade: (2 players)

River: ($19.45) Q :heart: (2 players)

Final Pot: $19.45
      CO shows A :spade: 7 :spade: 8 :spade: A :diamond:
      Hero shows 4 :heart: 5 :diamond: A :club: A :heart:
      Hero wins $17.51
      (Rake: $1.94)
  • 39 odpovědí
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Ahoj, vítej už ve výše zmíněném pekle :) Jsem zvědavý na tvůj progres, protože tvoje handy postnuté v HJ vypadaj vcelku nadějně :) Doufám, že se staneš na dlouhou dobu aktivním členem omahové sekce, ať nás tady je víc.

Do budoucna přeji hodně štěstí a síly ať neutečeš z tohoto pekla ;)
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      dakujem boarrderovi za privitanie :)

takze dneska som hral PLO 10 na PKR-ku.. takze graf je tu:

takze pozitivne na dnesnom dni bolo, ze hraci mi radi zozaciatku prispievali:

PKR $10.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 2023578

SB: $10.10 - VPIP: 36, PFR: 7, 3B: 13, AF: 1,1, Hands: 73
      BB: $12.88 - VPIP: 75, PFR: 38, 3B: 0, AF: 1,0, Hands: 8
      UTG: $16.40 - VPIP: 85, PFR: 33, 3B: 14, AF: 3,2, Hands: 27
      MP: $8.33 - VPIP: 32, PFR: 0, 3B: 0, AF: 2,0, Hands: 19
      CO: $7.51 - VPIP: 68, PFR: 18, 3B: 22, AF: 6,0, Hands: 28
      Hero (BTN): $10.00 - VPIP: 27, PFR: 9, 3B: 6, AF: 2,0, Hands: 897

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with A :diamond: T :club: A :club: T :heart:
      UTG raises to $0.35, 1 fold, CO calls $0.35, Hero raises to $1.55, 1 fold, BB calls $1.45, UTG calls $1.20, CO calls $1.20

Flop: ($6.25) J :club: 6 :club: 3 :club: (4 players)
      BB checks, UTG checks, CO checks, Hero bets $3.20, BB calls $3.20, UTG folds, CO folds

Turn: ($12.65) 5 :diamond: (2 players)
      BB bets $8.13, Hero calls $5.25 all in

River: ($23.15) 6 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $23.15
      BB shows J :spade: 8 :club: K :spade: 3 :diamond:
      Hero shows A :diamond: T :club: A :club: T :heart:
      Hero wins $21.15
      (Rake: $-0.88)

na konci bohuzial som zacal uz robit prilis vela chyb (myslim, ze to vidno dost na grafe)... nejaku tu handu som dal aj dal ohodnotit, aby som vedel ako to lepsie zahrat nabuduce :)

takze na PKR-ku mam momentalne: 205,55$

mozno sa cudujete, ze preco hrajem PLO 10 s takym malym bankrollom, ale mam na inych hernach a na moneybookers dost velky bankroll aby som mohol hrat uz PLO 10.. :)
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      takze presiel tyzden odkedy som dostal bonus na PKR-ku.. takze by sa patrilo si ukazat graf a tak :)

z 50$ bonusu co tam mam som uz vyclearoval 1/5... cize 10$ sa mi pripisalo :)

takze momentalny bankroll na PKR: 214,86$

dneska co som hral tak som najprv bol v pluse 20$ vdaka tiltu jednej rybicky (na grafe to vidno ako posledna zelena dohora iduca ciara) no potom sa mi prestalo darit (ako to je znovu vidno), zacal som robit vela chyb a to ma stalo takmer vsetko co som dneska vyhral :( takze nakoniec som dneska bol na stoloch v pluse len 4.41$ ;(

takze vlastne z 137.98$ som spravil 214,86$ za tyzden.. :)
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj, taky tě vítám, tak snad se nám to tu konečně rozjede :s_evil:

Do začátku za mě dvě věci:

- přečíst The Mental Game of Poker od Jareda :) , protože správný mindset je v omaze půlka úspěchu a v začátcích možná více...

- zajistit si dost dobrý rakeback deal :)

Každopádně hodně štěstí a těším se na další novinky.
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      dakujem LetMeTiitU za privitanie :) tu knihu si urcite precitam... su teraz vianocne prazdniny tak cas bude aj na to :P

no takze mensi update:

trosku sa prestalo darit.. ale to nevadi.. som sa z toho trochu poucil, dufam.. :)

pri session review som nasiel zopar (no vcelku dost :D ) chyb a snad som sa aj poucil :)

takze momentalny bankroll na PKR: 177,26 $

z toho vyplyva, ze som trosku prehraval.. z casti som za to mohol ja.. z casti aj smola

kedze sa cashovka nevyvijala tak ako som ocakaval.. tak som si na chvilu dal od nej pokoj a zahral si par turnajov na 888 pokri... tam hrajem turnaje preto, lebo ono tam sa vlastne aj hraju nejake tie omahovske turnaje s nizkym buy-inom, co nie je vsade.. :D no a vela, velmi vela, ryb to hraje :D

a este som tam mal vlastne nejakych 8 dolarov z nejakeho freerollu, ktore mi umoznili hrat bez toho aby som musel nieco depositnut.. :D

cize graf:

takze z 8$ som za tych 32 ci kolko turnajov spravil prijemnych 286.22$
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      no, je tu novy rok :) v prvom rade prajem vsetko dobre kazdemu kto si cita tento blog :P

tak velmi zhrnat minuly rok netreba.. :) kto chce vidiet co sa dialo minuleho roku u mna pri pokrovych stoloch tak si moze precitat prispevky vyssie (vela ich nie je predsa :D )

no kedze mam tu uz nejake grafy ale jedem mi tu chyba.. kedze najviac hand som zahral na poker 770 :D

po 10 496 kartach na PLO 2 (6486 kariet), PLO 4 (2684) PLO 10 (zvysok) som v pluse $6.50 :D

ale to vobec nevadi, kedze na cash mashine bonusoch som cez 100 dolarov v pluse... pozitivne je, ze hlavne PLO 10 robi ten plus (kde som v pluse $24.79) :D

a ciele v tomto roku:
      :spade: zlepsovat hru, ucit sa, hrat, dalej vylepsovat hru.. :D
      :heart: dostat sa na PLO 50 (keby sa podarilo tak aj PLO 100 by nebolo odveci :D )
      :diamond: porazat PLO 50 tak aby som si s tym dokazal platit vysku
      :club: byt nadalej uspesny aj v turnajoch ak si niekedy nejake pustim :)

nepokrove ciele:
      :spade: zmaturovat
      :heart: dostat sa na vysku :D
      :diamond: zarabat si aj mimo pokru :)
      :club: a dalsie ciele by som tu dal.. :D ale do tych vas tu nic nie je :D
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      porazat PLO 50 tak aby som si s tym dokazal platit vysku

Myslím, že PLO50 na takových devíti stolech ti určitě v ČR zajístí slušný příjem během vysoké :) Určitě skvělý plán.

Zaměř se na tři věci:

:diamond: mindset!!!!!!!
      :diamond: mindset!!!!!!!!!!!!
      :diamond: foldování (možná jsi vyjímka, ale naučit se foldovat je v PLO problém skoro všech, obzvláště s větším holdemovým pozadím.

Pokud umíš anglicky, tak bych ti doporučil nějáké materiály.

PLO50 je nízký level, který jen tak neumře, kde budeš ještě dlouho dost ryb.
      A hlavně bych se zbytečně netlačil na tu stovku. Už je to znatelně těžší a s velkou variancí by sis tam mohl ničit roll, takže něják bych nespěchal. Na pajde není vůbec problém se dostat na 400kč/h.
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Myslím, že PLO50 na takových devíti stolech ti určitě v ČR zajístí slušný příjem během vysoké Určitě skvělý plán.

Tak tohle můžu doporučit, protože to mám i odzkoušeno :)
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 873
      kedze sa cashovka nevyvijala tak ako som ocakaval.. tak som si na chvilu dal od nej pokoj a zahral si par turnajov na 888 pokri... tam hrajem turnaje preto, lebo ono tam sa vlastne aj hraju nejake tie omahovske turnaje s nizkym buy-inom, co nie je vsade.. :D no a vela, velmi vela, ryb to hraje :D

Ahoj, mohol by si prosim ta trochu upresnit tie turnaje, celkom ma to zaujalo.
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      LetMeTiitU původně napsal

Myslím, že PLO50 na takových devíti stolech ti určitě v ČR zajístí slušný příjem během vysoké :) Určitě skvělý plán.

Zaměř se na tři věci:

:diamond: mindset!!!!!!!
      :diamond: mindset!!!!!!!!!!!!
      :diamond: foldování (možná jsi vyjímka, ale naučit se foldovat je v PLO problém skoro všech, obzvláště s větším holdemovým pozadím.

Pokud umíš anglicky, tak bych ti doporučil nějáké materiály.
      fuha... na deviatich stoloch? :D to este ma caka dlha cesta aby som sa dostal na plo50 s 9 stolmi.. :) momentalne hrajem len 4 stoly plo 10 a citim sa pritom komfortne :)

k tomu mindsetu.. prave studujem uz tebou vyssie spomenutu knihu The Mental Game of Poker

anglicky viem takze nie je problem :D ak by si mi teda doporucil nejake materialy tak by som bol povdacny :)

@matokiko: tak ja som tam hral PLO a PLO 8 turnaje.. vyhoda je, ze sa tam hraje asi 8 takych turnajov s buy-inom pod 3$ za den, co nenajdeme vsade.. +fishe su tam.. asi len tu sa moze stat, ze do heads-upu sa dostane clovek s niekym kto nevie, ze musi pouzit dve svoje karty plus 3 karty na stole :)
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 873
      Dik, pozriem, 3$BI je ok.
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz

znova cash game na PKR... co dodat.. za poslednych 1000 kariet -90$ a z 30$ nad EV krivkou som sa dostal uz pod nu... vytaca to stale horsie a horsie a ja uz neviem co s tym :(
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Tohle špatné období se stává každému :) Důležité je teď dělat session review, aby jsi si byl jistý, zda-li neděláš chyby :) Přeju ať se to brzy zlomí
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz

takze tento vikend som clearoval cash mashine bonus.. :D mozno vidiet tak som ho vyclearoval dost :D

takze teraz mam co analyzovat... najst si chyby..

tu cast od cca 850 kariet po 1200 mi proste nic nechodilo.. a ak aj prislo tak flop prisiel velmi zly.. alebo ak som dostal nieco dobre, tak som nedokazal vytiahnut od supera nic.. :(
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      takze co je noveho:

:spade: zacal som hrat na Betfairy kde budem clearovat bonus
      :spade: dneska som odohral session uplne pokojne, z coho mam radost, pretoze ako to tu bolo spomenute tak mindset je vsetko v pokery a v omahe zvlast
      :spade: budem sa snazit hrat castejsie, podla toho ako skolske ale aj ine povinnosti pustia
      :spade: samozrejme postovat handy do HJ fora
      :spade: asi by bolo vhodne castejsie updatovat blog :)
      :spade: rozmyslam, ze pojdem vo february si urobit zlaty status aby som sa mohol dalej vzdelavat a pozerat dalsie videa
      :spade: treba uz docitat The mental game of poker!! :D a hlavne to uviest do praxe

takze mozem tu dat graf z dnesnej session:

ta karta ktora ovplyvnila celkovy vysledok:

IPoker Network $10.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 2084159

BB: $5.93 - VPIP: 60, PFR: 25, 3B: 11, AF: 3,8, Hands: 55
      UTG: $16.79 - VPIP: 32, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1,9, Hands: 214
      MP: $22.17 - VPIP: 24, PFR: 15, 3B: 8, AF: 4,7, Hands: 287
      CO: $17.10 - VPIP: 64, PFR: 25, 3B: 7, AF: 1,5, Hands: 122
      Hero (BTN): $10.20 - VPIP: 16, PFR: 8, 3B: 3, AF: 2,4, Hands: 522
      SB: $31.21 - VPIP: 60, PFR: 25, 3B: 11, AF: 3,8, Hands: 55

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q :diamond: A :heart: T :diamond: 8 :heart:
      UTG raises to $0.35, 1 fold, CO calls $0.35, Hero calls $0.35, 1 fold, BB calls $0.25

Flop: ($1.45) 7 :heart: 9 :club: 2 :heart: (4 players)
      BB checks, UTG bets $1.08, CO raises to $3.51, Hero calls $3.51, BB folds, UTG raises to $15.49, CO raises to $16.75, Hero calls $6.34 all in, UTG calls $0.95 all in

Turn: ($44.18) K :heart: (3 players - 2 are all in)

River: ($44.18) 4 :club: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $44.18
      UTG shows K :club: J :heart: 6 :club: 9 :heart:
      CO shows 6 :spade: T :spade: 8 :club: 9 :diamond:
      UTG wins $13.18
      CO wins $0.31
      Hero wins $29.00
      (Rake: $1.69)

neviem ci by sa to dalo zahrat nejak lepsie.. mozno rovno all-in na flope aj ked ja som sa do toho nejak nehrnul ocividne :D

dneska som hral po prvykrat na 6 stoloch naraz, cize o dva viac ako som hral doteraz a nemyslim, zeby sa tym zhorsila moja hra, cize asi od teraz uz 6 stolov sa pomaly stane standartom...

a este mi napadlo, ze by bolo mozno fajn spravit v HJ fore temu kde by mohli hraci postovat svoje karty ak by sa chceli len uistit, ci to zahrali dobre (ze si myslia na 95% ze ok a len chcu pocut ze ok, vyborne atd.)

a ak by tu niekto poznal nejake knihy o mindsete okrem vyssie spominanom The mental game of poker tak by som bol velmi vdacny ak by to tu postol :D dakujem :P
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Handa je super sehraná :)

a este mi napadlo, ze by bolo mozno fajn spravit v HJ fore temu kde by mohli hraci postovat svoje karty ak by sa chceli len uistit, ci to zahrali dobre (ze si myslia na 95% ze ok a len chcu pocut ze ok, vyborne atd.)

Určitě se takové handy neboj postovat do HJ fóra ;) Slova chvály píšu rád :)

Přeji hodně štěstí na 6 stolech a ať tam udržíš A-game ;)
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      takze co je noveho :)

hrajem momentalne na betfairy kde sa snazim hrat momentalne PLO 10 :D

graf, ktory znazornuje celkove vysledky:

mierny plus tam je..

este ked k tomu pripocitam 10$ z bonusu tak som tu za tyzden v pluse 26,34$

a bol by som este viac, ak by dnesok nebol taky nestastny akym bol :(

dnesny graf:

ako mozete vydiet tak dneska nebol moj den..

trikrat ide krivka velmi dole.. takze tieto handy:

IPoker Network $10.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 2095140

SB: $11.85 - VPIP: 38, PFR: 14, 3B: 7, AF: 1,6, Hands: 226
      Hero (BB): $10.00 - VPIP: 16, PFR: 8, 3B: 3, AF: 2,5, Hands: 2146
      UTG: $17.94 - VPIP: 23, PFR: 18, 3B: 6, AF: 3,8, Hands: 329
      MP: $12.61 - VPIP: 24, PFR: 15, 3B: 4, AF: 4,0, Hands: 515
      CO: $10.10 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 0, AF: 2,3, Hands: 199
      BTN: $10.50 - VPIP: 38, PFR: 14, 3B: 7, AF: 1,6, Hands: 226

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K :heart: J :heart: J :club: 3 :diamond:
      UTG raises to $0.35, 3 folds, SB calls $0.30, Hero calls $0.25

Flop: ($1.05) 7 :club: 4 :club: J :spade: (3 players)
      SB bets $0.78, Hero raises to $2.70, UTG folds, SB calls $1.92

Turn: ($6.45) 7 :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.00, SB calls $2

River: ($10.45) T :spade: (2 players)
      SB checks, Hero bets $3.20, SB raises to $6.80, Hero calls $1.75 all in

Final Pot: $20.35
      SB shows 7 :heart: 7 :spade: J :diamond: A :club:
      SB wins $19.00
      (Rake: $1.35)

co k tomu dodat.. jedina karta v baliku mu prisla na turn.. to bola prva hovadina dna.. :) ale no problem ideme dalej.. ked

IPoker Network $10.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 2095141

MP: $21.37 - VPIP: 38, PFR: 14, 3B: 7, AF: 1,6, Hands: 226
      Hero (CO): $11.56 - VPIP: 16, PFR: 8, 3B: 3, AF: 2,5, Hands: 2146
      BTN: $3.53 - VPIP: 71, PFR: 43, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 7
      SB: $15.41 - VPIP: 24, PFR: 15, 3B: 4, AF: 4,0, Hands: 515
      BB: $10.88 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 0, AF: 2,3, Hands: 199
      UTG: $10.73 - VPIP: 38, PFR: 14, 3B: 7, AF: 1,6, Hands: 226

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A :spade: A :club: 4 :heart: J :spade:
      UTG raises to $0.35, MP calls $0.35, Hero raises to $1.40, BTN calls $1.40, 2 folds, UTG calls $1.05, 1 fold

Flop: ($4.70) T :club: 3 :club: 3 :diamond: (3 players)
      UTG checks, Hero bets $2.00, BTN folds, UTG calls $2

Turn: ($8.70) Q :spade: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $8.16, UTG calls $7.33 all in

River: ($23.36) 8 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $23.36
      UTG shows T :spade: T :heart: 9 :club: 6 :spade:
      UTG wins $21.81
      (Rake: $1.55)

mozno tu som to nezahral uplne spravne.. ocakaval som flush draw (aj napriek tomu, ze som mal A vo farbe, nabuduce sa asi budem musiet viac zamysliet nad nim..) a tym padom all in bol logicky... to by bolo uplne v pohode vsetko.. vsak som si nahral straty naspat.. ked prisiel maniak, ktory posuva definiciu maniactva uplne na inu novu uroven, takze enjoy:

IPoker Network $10.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players - View hand 2095143

BB: $11.83 - VPIP: 41, PFR: 14, 3B: 10, AF: 6,5, Hands: 37
      UTG: $10.20 - VPIP: 83, PFR: 48, 3B: 17, AF: 1,1, Hands: 23
      CO: $2.00 - VPIP: 100, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1,0, Hands: 7
      BTN: $23.23 - VPIP: 24, PFR: 15, 3B: 4, AF: 4,0, Hands: 515
      Hero (SB): $11.99 - VPIP: 16, PFR: 8, 3B: 3, AF: 2,5, Hands: 2146

CO posts a big blind ($0.10)

Pre Flop: ($0.25) Hero is SB with Q :heart: Q :club: J :club: 2 :heart:
      UTG raises to $0.45, CO calls $0.35, 1 fold, Hero calls $0.40, BB calls $0.35

Flop: ($1.80) 8 :spade: 4 :heart: Q :spade: (4 players)
      Hero checks, BB checks, UTG bets $1.80, CO folds, Hero raises to $7, BB folds, UTG raises to $9.75, Hero calls $2.75

Turn: ($21.30) 5 :spade: (2 players)

River: ($21.30) 7 :heart: (2 players)

Final Pot: $21.30
      UTG shows 7 :spade: 6 :diamond: K :club: T :heart:
      UTG wins $19.88
      (Rake: $1.42)

ak by sa nasiel niekto kto by dokazal logicky vysletlit spravanie daneho cloveka tak mu budem povdacny... medzi oblubene praktitky tohto hraca patri aj all-in preflop s JJ95ss a podobne... samozrejme, ze tym porazil AAss... po tejto prehre som ostal omraceny... a to myslim doslova :) prehral som este 1/2BI a radsej to zabalil pretoze tilt uz prichadzal... :D
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      tak hlavne kdyz se ti stane neco takovyho, tak nemuzes hned se vzdavat. Ono je radost mit na stole nekoho s VPiP 83, jen musis s nim hrat a ne utikat. co ja bych za to dal mit takovy ryby na PLO100 :-) .
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      rosta: ako mas pravdu, len ide o to, ze som to trochu nezvladol psychicky tak som sa radsej rozhodol ukoncit session.. ono tych ryb na PLO 10 je vela takze nie je problem prist v iny den a si zopar vylovit :)

no takze za posledny tyzden som hral tri dni, nahral som dokopy 1660 kariet a bol som v minuse: -8.86$, kedze som jeden den sa odhlasoval zo stratou dvoch BI-nov a zvysne dva dni som bol v miernom pluse...

takze graf za posledny tyzden:

graf za cely cas na betfairy:

ono prisiel som na jeden svoj leak, ktory ma len na betfairy stal apson 4BI.. takze na ten sa zameram.. (samozrejme sa jedna o to, ze niekedy callnem all-in co nemam: napriklad all-in na turne s 2 FD aj napriek tomu, ze je takmer jasne, ze super ma uz full house..)

celkovy som teda na betfairy zahral okolo 3800 kariet a som v pluse 7.48$ a potom este z rakebacku som dostal uz 20$ cize dohromady 27.48$

takze ak sa naucim este viac foldovat tak myslim, ze by sa dalo byt vcelku v pluse :)

a pozitivum je, ze oproti minulemu tyzdnu som teda v pluse :D 1.14$ :s_love:

a na zaver este nejaka zaujimava karta:

IPoker Network $10.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 2104555

MP: $2.00 - VPIP: 64, PFR: 4, 3B: 0, AF: 1,5, Hands: 56
      CO: $8.00 - VPIP: 39, PFR: 4, 3B: 2, AF: 2,4, Hands: 170
      BTN: $18.03 - VPIP: 53, PFR: 23, 3B: 14, AF: 5,0, Hands: 57
      SB: $13.76 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 6, AF: 2,3, Hands: 259
      Hero (BB): $18.13 - VPIP: 17, PFR: 9, 3B: 2, AF: 2,6, Hands: 3806
      UTG: $11.49 - VPIP: 64, PFR: 4, 3B: 0, AF: 1,5, Hands: 56

CO posts a big blind ($0.10)

Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with 4 :spade: K :diamond: 2 :club: 7 :club:
      UTG calls $0.10, MP calls $0.05, CO checks, 1 fold, SB calls $0.05, Hero checks

Flop: ($0.50) 7 :heart: 4 :club: 7 :diamond: (5 players)
      SB bets $0.25, Hero raises to $1, UTG calls $1, MP folds, CO folds, SB calls $0.75

Turn: ($3.50) 8 :heart: (3 players)
      SB checks, Hero bets $2.60, UTG calls $2.60, SB raises to $12.66, Hero calls $10.06, UTG folds

River: ($31.42) 4 :heart: (2 players)

Final Pot: $31.42
      SB shows 7 :spade: K :club: Q :spade: T :spade:
      Hero wins $29.42
      (Rake: $2.00)

to, zeby mal 78** alebo 88** je malo pravdepodone cize pohodovy all-in :)
    • 1
    • 2