Sázky bez rizika

• 8 odpovědí
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      obcas sa to este najde, ale uz nie ako kedysi. Je to strasne zlozite. Musel by si mat velky kapital, pretoze potrebujes ho mat rozlozeny vo viacerich stavkovych. Dalsia vec, ze musis pocitat s limitmi stavkovych kancelarii, cize je mozne, ze ti v nejakej nebudu chciet podat tiket a dovolia ti podavat len za apr drobnych. Potom si musis precitat pravidla stavkovej, lebo je mozne, ze v niektrej ti mozu upravit kurz aj potom, ako si podal tiket atp. No a na zaver, musis si to vediet odsledovat, cize v konecnom dosledku to az take surebety nie su a koli tym par dolarom to vazne nestoji.
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      "Abychom měli 100% jistotu výhry, musíme mít spočítané, že když vsadíme na výhru domácích u jedné sázkovky, na tentýž zápas na remízu u jiné a na výhru hostí u třetí sázkovky, vsadíme dohromady méně, než kolik vyhrajeme v případě jakéhokoli výsledku."

je to vlastne porovnanie kurzov v stavkovych kancelariach. rozdiely v tych kurzoch su v desatinach, takze by si musel vsadit obrovsku sumu, aby sa ti to nejako prejavilo v penazenke.
    • RoyalJane
      RoyalJane
      Bronz
      Registrace: 28.08.2012 Příspěvky: 40
      No dají se najít surebety kolem 4% třeba včera na bet365 a expekt. A kdyby se rozložilo 70 000 ne tyto dvě sázky tak to hodí celkem pěkny zisk. Ty si to někdy zkoušel ?
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      to už je lepší trading na betfairu
    • RoyalJane
      RoyalJane
      Bronz
      Registrace: 28.08.2012 Příspěvky: 40
      A to je co jestli se mohu zeptat.
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      betfair je stavkova burza. nemozem sem davat link, ale nastav si v googli slovencinu a daj si vyhladat "bfexplorer," tam najdes zakladne informacie.
    • N3bojsa
      N3bojsa
      Bronz
      Registrace: 03.06.2012 Příspěvky: 151
      surebety existují, ale je to víceméně utopický scénář - na single příležitost tě sázkovka nikdy nenechá vsadit dostatečně vysokou částku vzhledem k poměru k možné několikaprocentní výhře na surebetu. Jestli se ti s tim chce hledat, tak si uvědom, že si veškerou práci dáváš pro pár korun z dané sportovní příležitosti.
      Co se týče betfail burzy, dobrá věc, pokud se zajímáš pouze o nějakou disciplínu - například já jsem před pár lety obchodoval kurzy v nižších anglických soutěžích.
      Dám příklad: měl jsem vysledované týmy co jim fyzička vystačí na cca 70 minut utkání. Takže před zápasem jsem naložil a chvíli po druhé půli jsem svou value prodal... Nebo obráceně.
      Nebo podobným příkladem mohou být dostihy - například víš, že jistý kůň běhá dobře tvrdý povrch, ale na blátě nic moc. Naložíš koníka za pěkný kurz, přijde déšť a obratem svůj kurz prodáš.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      sorcerer777 původně napsal
      betfair je stavkova burza. nemozem sem davat link
      ale mozes, kedze betfair je partnerom PokerStrategy: http://cs.pokerstrategy.com/betfair-poker/