BLOG: Nohyhovina

• Nohyhovina22
      Nohyhovina22
      Bronz
      Registrace: 01.09.2012 Příspěvky: 79
      Vítej.
      Následující video by Ti mohlo cca nastínit úroveň tohoto blogu.

Konečně, konečně se mi podařilo se překecat k tomu, abych začal psát blog. Uvidím, k čemu to ve finále bude, nicméně faktem je, že poslední dobou mám se školou, s pokerem a koneckonců sám se sebou docela problémy, které mám v plánu tady rozebírat, abych se dobral k nějakému řešení.
      Abych se někam hnul, tak hned postnu graf. Jedná se o nl50 (ze začátku). Posléze převážně nl100, na kterém momentálně válčím. Red liny si nechám pro sebe, jsou bídný…

[img][img]http://s9.postimage.org/q49lkvv8b/garph.jpg[/img][/img]

Jedná se o graf na Party P., kde jsem začal hrát v zaří, takže je jasný, že moje volume je prostě strašně malý. Sotva se dokopu nahrát jeden gemstone měsíčně, i když vím, že mám v pohodě na ty dva, možná i tři.
      Budu sem postovat poměrně často, tímhle threadem jsem jen potřeboval založit si vlákno. Živo na tomto fóru je dost, což by mohla být dostatečná motivace. Dnes bych už rád jen zmínil, že přestup na pokerstrategy byla ohledně pokeru asi nejlepší věc, která mě mohla potkat. Zlepšování a postup kupředu je jasné nepřichází samo, ale většinou tady vždy najdu potřebnou motivaci. Někdy si naopak přečtu blogy nebo posty, které mi promluví docela hluboko do svědomí. TLN camp byl naprosto nuts z hlediska coachingu a motivace do další hry, jen doufám, že nebyl poslední…
      Původně jsem chtěl něco napsat něco o párty ve Vídni, ale už jsem docela mrtvej, takže na to už kašlu….

gl na stolech
  • 24 odpovědí
    • Zogon
      Zogon
      Bronz
      Registrace: 28.08.2012 Příspěvky: 618
      Wow, o takovém grafu si může nechat většina lidí jen zdát. Kolik dělá winrate? Nl50 je to těch 50k hands, nebo ses pak tak výrazně zlepšil? Nebo obojí? :)
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      Nohyhovina22 původně napsal
      Původně jsem chtěl něco napsat něco o párty ve Vídni, ale už jsem docela mrtvej, takže na to už kašlu….
      a nie je pravdivy dovod ten ze si nic nepamatas? :s_biggrin:

inak graf luxus :s_o:
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,046
      :s_grin: konečně! Budu sledovat! GL, ať to takhle brzy drtíš na nl200 :) !!
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Nice, pekny graf, doufam, ze se budes zapojovat do analyzovani :) A pekna ruka, Batman obv turnuje 77 na bluff.
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      batman nikdy nemusi turnovat nic na blaf !! :s_biggrin:
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Registrace: 12.04.2008 Příspěvky: 584
      gl,gl,gl
    • Nohyhovina22
      Nohyhovina22
      Bronz
      Zogon: nl50 je presne 30k hands a jsem z toho asi jen 10BI plus - presne podle ev. Zbytek je stovka, kde jsem 9BI nad EV. Pravděpodobně to je tím, že nl50už hraju převážně když hraji víc stolů a chci něco narakovat a tudíž hra neni moc optimální - spíš špatná. A co se týče obratu, tak je pravda, že ten hot upswing začal 3 dny po TLN kempu ;)

russo: trošku to je ten důvod, ale tak občas se mi něco vybaví, ale dohromady bych tu pozdější část noci a rána nedal :D

matus: zacnu postovat, dokopal jsem se k blogu, dokopu se i k handam a analyzam ;)
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      neumim_to_hrat nebo jesus_on_party??:-D
    • Nohyhovina22
      Nohyhovina22
      Bronz
      momentálně Jesus :D
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Registrace: 22.10.2008 Příspěvky: 173
      Wow...pekne strmáky v tom grafe... :s_biggrin:
      GL v nasledujucich bojoch...budem sledovat...;)
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      momentálně Jesus :D
      hustej nick:-D A koukal sem ze to tam celkem valcujes... taky si me uz nekolikrat ownul:) nejakou sweat bys nekdy nedal? potrebuju na tom kilu okoukat od nekoho lepsiho jak ze se to vlastne ma hrat^^
    • Nohyhovina22
      Nohyhovina22
      Bronz
      Tak dodatečně malé ohlédnutí za prosincem. Opět jsem kvůli škole nestihl odehrát téměř žádné volume (21k hands) a ve chvíli, kdy jsem si konečně našel chvilku, hrál jsem tragicky. Měl jsem pocit, že jsem vše nové úplně zapomněl. Jako station jsem předváděl úplně strašný cally, nic jsem nevymyslel, žádné kreativní lines, zkrátka vůbec nic. Celkově jsem skončil BE, neměl jsem sice moc dobrý run, ale stejně asi můžu být rád za tu mojí hrůzu. Opět jsem podobně jako v listopadu odehrál cca půlku celého volume poslední 3 dny v měsíci.

Vánoce jsem si semi užil, sice jsem měl možnost pořádně zakalit s příbuzenstvem, na druhé straně jsem před sebou měl děsivou vidinu práce do školy, kterou budu muset udělat. Díky dohánění alespoň diamant statusu jsem koncem měsíce neudělal žádnou práci a navíc jsem ani nedostal gemstone, takže přicházím o 300 usd - paráda.

Ale kašlu na to, co bylo, je potřeba se koukat vpřed a pozitivně. Vzhledem ke stavu a potenciálu mého oboru na VŠ (stavařina - mrtvý obor v době dnešní krize, směšné platy, minimální zájem o absolventy) jsem poměrně pevně rozhodnutý, že další semestr strávím v zahraničí a rád bych se fulltime věnoval pokeru. Přestože slýchám odevšaď, jaký nesmysl je přerušovat školu, jdu do toho. Budu to brát jako zkoušku, nebaví mě dělat věci tak nějak napolo. Poker mne baví a každým měsícem mám pocit, že mi ujíždí vlak. Zkusím se tomu věnovat např. 7 měsíců naplno a uvidím, jestli pro mne má význam počítat s pokerem do bližší budoucnosti nebo ne. Školu na 100% hodlám dokončit a chápu obavy rodičů, že už se k tomu bude těžko vracet. Na druhou strany my, jako pokeroví hráči máme obrovskou výhodu vůči ostatním, jelikož málokdo si může ukázat prstem na globus a odcestovat do tamější lokace třeba na půl roku. To je příležitost, kterou si nenechám ujít, mám strach, že bych toho později litoval. Rok už jsem strávil ve státech a ta zkušenost je zkrátka k nezaplacení.

Co se týká lokace a s kým pojedu - nemám páru :D . Kontaktoval jsem kamarádku v Bangkoku, jestli by se mi nepodívala po pár bytech ( dluží mi big favor z minulosti ). Ale jsem otevřen všem lokacím, kde je hlavně teplo a ne moc draho, spíš levno.

Tento post, kdo by měl třeba podobný chutě vypadnout třeba na půl roku, berte jako otevřenou výzvu. Ideální by byli tak 3-4 hráči, nicméně je to tak narychlo, že na 90 % stejně pojedu sám :D Rád bych odjel nejpozději v únoru, takže se momentálně snažím doklepat zkoušky ve škole abych to mohl naplno řešit.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Fuha doufam ze ti to vyjde a za 2-3 mesice uz se budes nekde opalovat(a hrat poker ofc^^). Urcite bych se pak vypravil na vylet ale maximalne tak v ramci cca 2 tydnu. Gl u stolu:)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Odporucam Island. Sice nesplna ani jedno kriterium, ale je tam pekne. ;)
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181

Co se týká lokace a s kým pojedu - nemám páru :D . Kontaktoval jsem kamarádku v Bangkoku, jestli by se mi nepodívala po pár bytech ( dluží mi big favor z minulosti ). Ale jsem otevřen všem lokacím, kde je hlavně teplo a ne moc draho, spíš levno.

Tento post, kdo by měl třeba podobný chutě vypadnout třeba na půl roku, berte jako otevřenou výzvu. Ideální by byli tak 3-4 hráči, nicméně je to tak narychlo, že na 90 % stejně pojedu sám :D Rád bych odjel nejpozději v únoru, takže se momentálně snažím doklepat zkoušky ve škole abych to mohl naplno řešit.
      ja idem na filipiny za 12 dni, na 10 mesiacov, medzitym aj thajsko. kludne sa pridaj ak chces, na filipinach je dobra partia grinderov
    • Zogon
      Zogon
      Bronz
      Registrace: 28.08.2012 Příspěvky: 618
      Sakra jak já tomuhle přístupu fandím! :) Ať už se vydáš kamkoli, určitě to bude stát za to, ať se tam líbí!
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Taky plánuju něco podobného a máš naprostou pravdu že bysme tu šanci měli využít dřív než bude pozdě. Mohli bychom předběžně zkusit dat do hromady nějakou cz /sk group. Kolem 6 lidí a pak si pronajmout nějakou vilku na filipínách nebo někde tam v asii. Jen já bych měl asi ještě dodělat aspoň tu střední , takže v blízké budoucnosti nejsem available :s_cry:
    • Nohyhovina22
      Nohyhovina22
      Bronz
      Zdravim !!
      Můj další post bude jen krátké lehké shrnutí zaneprázdněného ledna a začátku února. V podstatě celý měsíc jsem neodehrál téměř vůbec nic, převážně kvůli škole. Samotný důvod možná ani není časová vytíženost. Nicméně celou dobu jsem měl pocit, že bych se měl učit, ale ve finále jsem se učil jen zlomek času a snažil čas trávit čímkoliv jiným, jen ne právě tím učením. Ve finále jsem ani nehrál poker kvůli tomu psychickému bloku.

zde bídný graf k včerejšímu dni( volume od posledního postu do včera)

Ale k pozitivům: Včera jsem dal poslední zkoušku, paráda a hlavně obrovská úleva!! Začal jsem zase grindit, první dva dny hned -1K downsing :D , další dny o trošku lepší. Hra mě nicméně hodně baví!! Přestože mam pocit, že jsem opět hrozná station, mam chuť s tím opět něco dělat.

Nemám teď potřebnou koncentraci, rozptylujou mě drobnosti. Dělám poslední přípravy na odjezd na Filipíny (očkovaní, vyřízení s pojišťovnou, hlavně hroty s přerušením ve škole, přerušení podnájmu doma atd prostě komplikace :D ) Ale už se hrozně těším do tepla,

let there the grind begin
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Je Honzo, já si vůbec nevšim, že si začal blogovat. Nastavuju follow :f_grin:
    • 1
    • 2