Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] Q2o

• Axif1
      Axif1
      Bronz
      Registrace: 19.11.2011 Příspěvky: 1,171
      PokerStars - $1.44+$0.06|15/30 NL (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: 445.00
      Hero (BB): 555.00

SB posts SB 15.00, Hero posts BB 30.00

Pre Flop: (45.00) Hero has 2:spade: Q:club:

SB calls 15.00, Hero checks

Flop: (60.00, 2 players) T:diamond: 4:club: Q:diamond:
      Hero checks, SB bets 210.00, Hero raises to 525.00 and is all-in, SB calls 205.00 and is all-in

Turn: (890.00, 2 players) 8:diamond:

River: (890.00, 2 players) 8:heart:

Toto bol prvy villainov limp a kedze som pre flop nebol velmi agresivny, tak mi to prislo ako trash handa, trap tu neprichadzal do uvahy. Mal som dost slabu handu na raise, takze som len checkol.

Flop: ten over bet ma prinutil silno rozmyslat nad jeho rangou, kedze som vylucil trap, tak tu ziaden over par nehrozil a ani ziadne over karty. Sice su tam dva :diamond: :diamond: ale nevidim v jeho limping rangi vela suited kombinacii.
      Neviem si predstavit, ze by takto cudne zahral Qx a ani draw. Ak by mal Qx, tak by betoval ovela menej, aby ma udrzal v hre a s draw by sa mohol pozriet zadarmo na turn a rozhodnut sa, co dalej.
      Najviac som sa priklanal k Tx, ale smrdelo mi to dvoma parmi..

Priznavam, ze som uvazoval nad foldom, ale po tom, ako mi hlavou prebehlo to, co som tu prave napisal, tak som spokojne klikol na call.

S akou handou takuto lajnu superi zvyknu / dokazu zahrat?

Opravte ma, ak som vo svojom myslienkovom procese spravil nejake chyby.. A ja viem, ze som ich urobil.
  • 1 odpověď