fair play na hernach

• olgert1
      olgert1
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 7
      Chci se zeptat na vase zkusenosti,Priklad: deposit na PS 10$ a na SnG vyhraju skoro vse az do BR 14$, pak to prestane jit a prohravam AA,AK,QQ... mota se to 13-9, 11-7$ pak nekdo rovna me AK s 94 a vyhraje na 44, je to normalni? kdo z vas by to hral? Ten clovek musi vedet co prijde na flop!je to vse fair play? Dam deposit a pak to zase chvili jde, a zase pryc, sleduju to takhle na PS asi tri roky, to vazne muzu hrat automaty u nas v hospode a vyjde to na stejno.
      Myslite, ze tam jsou vazne placeni hraci, kteri vedi dopredu co spadne na flop a dal? Pripada mi, ze valce se toci a flop pada az podle toho kdo a kolik vsadi...
  • 33 odpovědí
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      můžeš :)
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      je to normalne :)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      ukaž mě jednoho člověka, kterej je dlouhodobě v + na automatech a ukaž mě člověka, kterej je dlouhodobě v + v pokeru... yes, you have right, na automatech nikoho nenajdeš a v pokeru se stačí podívat kolem sebe :)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      konecne! uz dlho sme tu nemali ziadnu konspiracnu teoriu, skus to trochu detailnejsie rozobrat co sa to tam presne deje :)
    • olgert1
      olgert1
      Bronz
      Paulis:neznam ani na pokeru,sri. Jmenuj, kolik investoval, kolik inkasoval ...Nadala vynech, ten je nekde jinde. Nejaky priklad prosteho Cecha z lidu by byl?
    • olgert1
      olgert1
      Bronz
      posledni SnG 1,5 $-za celych 47 min nejlepsi ( a jedina hratelna ) hand AQo ... ..( opet posledni penize )-co dodat? to uz asi neni obycejna smula
    • mrvit3
      mrvit3
      Bronz
      Registrace: 24.08.2012 Příspěvky: 97
      podle me se to deje hlavne na sng..
    • olgert1
      olgert1
      Bronz
      ale skutecne muze herna ovlivnovat svuj system rozdavani? nikdy jsem nehral zivy turnaj a tak nemuzu porovnat zda je to jine nazivo a on-line
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      olgert1 původně napsal
      Paulis:neznam ani na pokleru,sri. Jmenuj, kolik dal, kolik vzal ...Nadala vynech
      Jen tady v tom vlákně vidím minimálně tři. Napovím, já to nebudu :) Nadal asi taky ne :) Ale v automatech jsem breakeven (rozuměj tak, že jsem na do nich nedal ani korunu) Troufám si říct, že co se týče zisku z nich , budu na tom dlouhodobě lépe než ty :)

ale skutecne muze herna ovlivnovat svuj system rozdavani? nikdy jsem nehral zivy turnaj a tak nemuzu porovnat zda je to jine nazivo a on-line

V principu může, co by nemohla. Napadá tě ale nějakej důvod proč by to dělala, když na rake s tebe vytříská pořád stejně ať prohraváš nebo vyhráváš? Naopak je pro ni lepší když tě to baví a platíš déle, než aby jsi se na to po týdnu frustrovaný vykašlal a už tam nepáchl.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      olgert1 původně napsal
      posledni SnG 1,5 $-za celych 47 min nejlepsi ( a jedina hratelna ) hand AQo ... ..( opet posledni penize )-co dodat? to uz asi neni obycejna smula
      ok, dost bolo konspiracnych teorii, radsej ten cas venuj zlepsovaniu svojej hry aby si na tych poslednych peniazoch nekoncil ale aby si vyhraval turnaje.
      Takze moja ponuka je : natoc 30-50minutove video z nejakeho turnaja a ja ti to okomentujem a ukazem chyby ktore robis aby si mal co zlepsovat, a nemusel tu spekulovat o tom ci herna rozdava karty spravodlivo alebo nespravodlivo.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj olgert1

nabídku, kterou ti dal TheLazyGrinder asi jen tak nedostaneš, takže jestli chceš pro svou hru něco udělat, tak doporučuji nějaké video nahrát.
      Pokud by si nevěděl jak na to, tak stačí napsat a někdo ti poradí.
    • TheDandis
      TheDandis
      Bronz
      Registrace: 23.10.2012 Příspěvky: 179
      :D :D :D :D :D :D presne toto som si hovoril ja asi pred rokom mozno dvomi :D
      dam deposit ide mi nahram nieco a potom to ide do riti oni musia vidiet karty to uz neni moze a podobne nezmysli..... zamakaj na sebe a pojde to uvidis a ked tazko znasas prehry a swingy a niesi ochotny ich dostavat tak odinstaluj soft a zacni sportovat :)
      ked chces pozri moju challenge co mam tento mesiac a posledne dva dni a potom mi mozes napisat ci si myslim ze je to OK a v pohode :D
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Zkoušel si s tím jejich systémem vydrbat? Pokud u tebe mají nastavený strop na 14 doláčů, tak si vlož 20 a dostaneš je :)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,441
      To stejný jsem si dřív myslel o bwin a konkrétně o turnajích. Kdykoliv se hra začala blížit placeným pozicím, chip leader stolu mohl chodit do hry s čímkoliv a vždycky "shortstacky" vyřadil. Zažil jsem i situaci, kdy tenhle chipleader šel do hry dvakrát po sobě s něčím jako 74o a 86o. Proti němu vždycky all-in shortstack s něčím aspoň jako AK nebo 99+. A týpkovi dvakrát po sobě přišla na stůl postupka :f_biggrin: A pravidelně takový pojeby každej turnaj. A aby to nevypadalo jako brečení, tak mně se dařilo úplně stejně, když jsem u stolu byl chipleader já. Tolik štěstí v jednom turnaji jsem neměl nikdy v životě :f_love:

Prostě mi přišlo, jako by měli nějak nastavený favorizování těch, co mají chipů víc, aby ti s málo chipama vypadávali co nejrychleji a turnaj skončil co nejdřív - asi aby hráči stíhali hrát víc turnajů a odevzdávali víc raku. Vykašlal jsem se na bwin, začal jsem studovat tady na PS, začal jsem hrát na PP a tyhle turnaje už vůbec nehraju, kromě freerollů.

Že je to nejspíš jen moje konspirační teorie je mi jasný, ale nejlepším řešením je se na tyhle turnaje u bwin vykašlat a mám klidnej život u cashgame, kde je všechno jen o mojí neschopnosti :f_p:
    • azukaj
      azukaj
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 343
      Paulis1992 původně napsal
      ukaž mě jednoho člověka, kterej je dlouhodobě v + na automatech a ukaž mě člověka, kterej je dlouhodobě v + v pokeru... yes, you have right, na automatech nikoho nenajdeš a v pokeru se stačí podívat kolem sebe :)
      Já jsem na automatech v plusu :f_biggrin: Ale hraju jenom hry zdarma, když se někde objeví. I tím se dá pěkně vydělat a zabere to jenom chvilku. Za svoje jsem automaty nehrál nikdy.
      A určitě bude spousta lidí, kteří trefili nějaký vysoký jackpot a jsou díky tomu dlouhodobě ve velkém plusu.
      Cpát prachy do automatů je ale samozřejmě hloupost, rozhodně netvrdím, že není :)
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Jak já ty konspiračky miluju. Zkus napsat na podporu, že bys chtěl být taky chvíli v jejich podporovaném teamu. :D
    • visnak
      visnak
      Bronz
      Registrace: 22.04.2012 Příspěvky: 440
      A když budeš u toho učení, tak se podívej na ICM, případně nashe (nebo aspoň sng wizard).

A bude Ti jasné, že big chip leader může bez problému hrát s any two, když to short stack musí hrát jen nejlepší silné kombinace. :D

Jestli chceš se svojí hrou něco dělat, tak využij nabídku TheLazyGrindera. Nebo si můžeš zaplatit coaching.

Já jsem jeden absolvoval a zatím hraji 1$ SnG FR regular speed na WPT. Zjišťuji své ROI, které je po 513 SnG -0.093664%, se ziskem -48.05$ :D

Nebrečím, vím, že to je mojí hrou. Nepředpokládám, že to v Tvém případě je jiné.

A to, že AA prohraješ s 77, když soupeři dojde na river třetí 7, se jen usměješ :tongue:
      Včera jsem přišel s AA o 1/3 stacku, když jsem přijmul AllIn hráče s 9To a došli mu dva páry na turnu a riveru :tongue:

Tvoje diagnóza bude "money scared". Zvedni si bankroll, hraj A-game a o $ se nestarej. K poražení variance je velký objem her.
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      GumidekB původně napsal
      Jak já ty konspiračky miluju. Zkus napsat na podporu, že bys chtěl být taky chvíli v jejich podporovaném teamu. :D
      +1 :D

ako radia kolegovia, skus zapracovat na svojej hre. pokial urobis v danom momente spravne rozhodnutie a napriek tomu handu prehras, povies si zahral som to spravne a zapnes si dalsi turnaj.
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Registrace: 03.06.2011 Příspěvky: 816
      lol, radšej sa uč hrať. Herňa žije z rake-u a je jedno kto to vytočí
    • 1
    • 2