Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] range na push? - 5 ze 6, short předemnou

• krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      S jakou rangí bych měl v této situaci pushovat?

1. Shortstack je předemnou, takže na něj přijdou blindy dřív.
      2. Na BTN je fish hrající 35/5 a moc se mi nechce riskovat, že mě callne.

SB hraje 13/8 za 231 her ... od něj nečekám, že mě bude nějak light callovat
      BB hraje 23/18 za 83 her ... od něj čekám, že mě s něčím jako AT už callne

Ongame Network No Limit Hold'em Tournament - t75.00/t150.00 Blinds - 6 players - View hand 2029237
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: t1620.00 10.80 BBs
      BB: t3755.00 25.03 BBs
      UTG: t3565.00 23.77 BBs
      MP: t1305.00 8.70 BBs
      Hero (CO): t1430.00 9.53 BBs
      BTN: t3325.00 22.17 BBs

Pre Flop: (t225) Hero is CO with 8 :diamond: 8 :spade:
      5 folds
  • 7 odpovědí
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Fold. 23/18 je desive. Ale zkus sem davat staty fold na steal. VPIP 40 a vic je jasne, ale hodne hracu ze statama jako tenhle s 23/18 je docela tight na call pri stealu. Jak kdo. Hlavne ten jeho stack a staty je odrazujici na push s 88.
    • krtek14
      krtek14
      Bronz
      Myslím, že ani ten člověk na BB mě nebude callovat nějak přehnaně light. 23/18 je sice celkem loose na DONy, nicméně ani on se imo nechce nějak zbytečně odhodit.
      Spíš jsem se bál té ryby na BTN.
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Na jake to hrajes sajte ? To jsou nejake turba ? Zacinate s 1500. Dala jsem to do wizardu. Kdyz dam loose range pro tu rybu na BU a average pro blindy vychazi ti KK+. Kdyz dam blindy very tight ( coz mimochodem nejsou), vyjde ti JJ+AK+. Ty osmicky mi tam moc nevychazi.
    • krtek14
      krtek14
      Bronz
      Už jsem to psal u nějaké handy, ale nevadí, napíšu to znova :) . Momentálně hraju na Bwinu, FR, regular speed za $3.30. Ale spíš se zatím tak nějak rozkoukávám.

Wizard zatím nemám ( možná pořídím ). Pravděpodobně je to fajn pomocník, nicméně v určitých situacích je imo lepší spoléhat se spíše na intuici. Jinak řečeno, wizard nezahrnuje dynamiku na stole, psychické rozpoložení hráčů ( tilt apod. ). Navíc si myslím, že wizard pracuje s tím, že ti hráči budou dělat to, co mají, neboli co je matematicky správně a to podle mě 99% hráčů dělat nebude ( alespoň teda tam kde hraju já ).
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      To si pletes s Nashem, to je neco uplne jineho. Wizard jede podle ICM modelu. Ale da ti zakladni strategii, kterou samozrejme upravujes podle dynamiky jak rikas, tiltu atd. Jestli hrajes jen podle intuice, nevidim to s tvym rollem optimisticky. Pro me 88 push je tady intuitivne spatne a wiz mne v tom utvrzuje. Od urcitych blindu uz neberu na wiz zretel, nezahrne tam ze te zvalcuji blindy. 300/600 nekdy 200/400. Jinak je wizard ZAKLAD pro uspesnou hru DoNu !
      Zkus si o tom neco precist, clanku tu na PS je k SNG hodne.Nash nebo Bubble factor
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Intuitivně je to pro mě špatně vzhledem k tomu, že je bublina a navíc ryby za tebou. Kdyby jste byly v 8 hráčích, tak prosim, to bych tam možná poslal.

Range, kterou nabízí wizzard se my ale zdá trochu přehnaná, posílat jen KK+ je strašná málo. Já bych volil TT+, AQo, AQs, možná AJs, ale vzhledem k těm rybám za mnou asi bez toho AJs. A u TT bych vlastně taky trochu váhal vzhledem k popisu stolu.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      jj suhlas s dakraa, KK+ mi pride az supertight na to ze aj s JJ/QQ kompletne crushujeme calling range toho 23/18 villaina. Ale 88 by som rovnako este neposlal pri tychto blindoch. Keby to bolo 100/200 s ante tak by sa mi to pozdavalo o dost viac.