Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] bublina - SB vs BB, double raise

• krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      Hra už při docela vysokých blindech. Hráč předemnou mě docela často jen double raisoval a já mu zatím všechno foldoval ( řekněme, že to dělal tak v 75%, když k tomu měl příležitost ).

V toto situaci 1. když foldnu, tak se stanu super shortstackam a pak už to budu mít těžký
      2. soupeř double raisoval SB vs BB dost často, takže by mohl na můj push foldovat
      3. i když mě soupeř callne, tak mám relativně solidní handu

Jinak soupeř hrál 13/10 za 150 hand.

Ongame Network No Limit Hold'em Tournament - t200.00/t400.00 Blinds - 6 players - View hand 2029419
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: t2505.00 6.26 BBs
      CO: t2630.00 6.58 BBs
      BTN: t2350.00 5.88 BBs
      SB: t3310.00 8.28 BBs
      Hero (BB): t1620.00 4.05 BBs
      UTG: t2585.00 6.46 BBs

Pre Flop: (t600) Hero is BB with J :diamond: K :club:
      4 folds, SB raises to t800, Hero raises to t1580, SB calls t780

Flop: (t3160) 3 :heart: 6 :diamond: 9 :heart: (2 players)

Turn: (t3160) 5 :heart: (2 players)

River: (t3160) 7 :diamond: (2 players)
  • 4 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Naděje, že ti to složí tady neni skoro žádná, i kdyby stealoval s 95o, tak ti to z jeho pozice často dorovná. Nevim, neviděl sem moc často, že by v situaci, kdy mu chybí na call nějakých 780 pro pot 3160(= zřejmě výhra v turnaji) zahodil.

Důležitý jsou staty ze SB, případně BTN, celkový staty nám tady moc neřeknou, jestli píšeš, že stealuje skoro pokaždý, budem z toho vycházet.

Když bude kolega pushovat 75% hand a nikdy nezahodí, tak nám to dle ICM vychází jako špatný call.

Dokonce i v případě 100% pushing range hráče na SB nám radí dát call s 77+, AQo+.

A tady bych souhlasil->fold.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Ten call sa mi nepaci, mame este stale rozumny stack a mozme si dovolit mu ten blind nechat ukradnut. A radsej si to shovneme sami dalsi handu. S 1200 stackom este stale budes mat pri 200/400 fold equity, kedze tam nemas na stole ziadneho bigstacka a oni by riskovali 1/2 svojho stacku, takze by som sa toho az tak neobaval ze budes supershortstack.

To co pises ze este mas nejaku FE na shove mi pride hooooodne optimisticke, ta FE tam bude jedine ze villain missclickne :)

Ja by som tu calloval tak AT/AJ+ a nejake 77-88+ .. keby bol villain fakt agro dement tak mozno aj KQs
    • krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      Souhlasím s vámi. Věřit, že mi tady soupeř ještě foldne bylo opravdu hodně naivní z mé strany :) .

Nicméně pořád si myslím, že v případě foldu už to v další fázi hry budu mít složité. Budu mít necelé 3 big blindy. Na druhou stranu ani soupeři by tady neměli chtít callovat na můj push nějak přehnaně light.

Dakraa: ty hraješ FR nebo 6max DONy? Jaké stakes? Díky.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Naštěstí soupeři nemají o tolik víc, takže případný call by je stál relativně hodně=>máš furt vynikající fold equity.

Teď sem začal hodně hrát klasická 6-max sitka.

Ale z oblasti DoNů mam jasně největší zkušenosti s fullringem za 6-11 dolarů na Party, stejně jako realka.