*** ChRiStMaS TiMe 2012 ***

• Accountko
      Accountko
      Bronz
      Registrace: 01.06.2012 Příspěvky: 56
      * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
      * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
      * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
      * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Hou Hou Hou... Zdravím vás pokroví priatelia! Už o chvíľu je tu čas vianoc... čas lásky, radosti a pokoja :) Už o pár dní sú tu sviatky na ktoré sa tešíme celý rok...
      Počas roku 2012 sme zažili množstvo výhier či sklamaní... Bol to rok úspechy, či skôr prehry? Rok radosti alebo smútku? Stratili sme niečo a na druhej strane sme zas niečo získali? Povedzte mi o vašom roku 2012, pretože možno je to posledný rok a možno sa vám aj uľaví ;) Napíšte to tu... a ja vás vypočujem :)
      Možno je táto Téma na hovno... no možno ani nie... :) Hoďte tu nejaké svoje handy, ktoré vám takmer vyronili slzy z tváre, či nejaké iné, smutné či vtipné zážitky z roka 2012... Povedzte aj o tom, čo by ste chceli v roku 2013 zmeniť... na čo by ste nabrali odvahu, čo by ste chceli vyskúšať a čo naopak obmedziť :) Tak hor sa do toho :) Som tu a čakám na vaše príspevky ;)
      Váš Santa
  • 9 odpovědí
    • 14jaroslav14
      14jaroslav14
      Bronz
      Registrace: 18.11.2012 Příspěvky: 383
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      SB:
      $0.78
      BB:
      $1.24
      UTG1:
      $0.93
      UTG2:
      $2.40
      MP1:
      $2.12
      MP2:
      $2.36
      MP3 (Hero):
      $1.98
      CO:
      $2.00
      BU:
      $1.21

Preflop: Hero is MP3 with 3, 3.
      2 folds, MP1 calls $0.02, MP2 folds, Hero calls $0.02, CO folds, BU calls $0.02, SB folds, BB checks.

Flop: ($0.09) 7, 3, T (4 players)
      BB checks, MP1 checks, Hero checks, BU bets $0.04, BB calls $0.04, MP1 folds, Hero calls $0.04.

Turn: ($0.21) Q (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.15, BU calls $0.15, BB raises to $1.18, Hero raises to $1.92, BU folds.

River: ($3.46) Q (2 players)

Final Pot: $3.46.
      Results follow:

Hero shows a full-house, threes full of queens(3 3).
      BB shows a full-house, queens full of sevens(7 Q).

Hero wins with a full-house, threes full of queens(3 3).
      BB wins with a full-house, queens full of sevens(7 Q).
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Přesunul sem téma do salónku.
    • Accountko
      Accountko
      Bronz
      Pre: 14jaroslav14
      Jardo... tento tvoj odkaz mi vyronil takmer slanú kvapku slzy z oka :f_cry:
      Ale uteším ťa a budem citovať jedného veľmi múdreho človeka, ktorý raz povedal: "Tučniaky by dokázali lietať, no majú zakrpatené krídla..." Dúfam, že teraz sa už cítiš lepšie ;) Prajem ti Šťastné a Veselé Vianoce
      Tvoj Santa
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      Mily Santa,

chcel by som schudnut. dik :D
    • Accountko
      Accountko
      Bronz
      Pre PumaPerez
      Teší ma, že si napísal Puma. Schudnúť môžeš ;) Len sa musíš držať citátu, ktorý teraz odcitujem... Ten, kto ho kedysi dávno vyslovil, bol tiež tučný a za to veľavážený človek... Povedal, že človek sa prejedá, pretože je hladný a nehladuje preto lebo je!
      Ako som vravel, tento citát ti už aj teraz možno otvoril oči... však Puma? ;)
      Šťastné sviatky... Tvoj Santa
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Uz som to na forum raz daval, no nezaskodi vyronit este jednu slzu pri spomienke na jeden z mojich prvych NL400 shotov:

Drahy Santa;
      ak skutocne existujes, hod mensiu bombu do kancelarii PartyPoker IT teamu. Sidlia niekde v Izreali afaik, takze nasa spolocnost je na to viac-menej zvyknuta a nikto ta nebude podozrievat. Cokolvek pride po nich uz moze byt len lepsie. Zo srdca dakujem! :f_love:
    • Accountko
      Accountko
      Bronz
      Pre opal99
      Prepáč, že som neodpísal skôr, no až dnes ráno som nabral odvahu... Celú noc som kvôli tebe nedokázal zaspať, slzy stekali sťa by ligotavý potok z mojej tváre a pod mojou posteľou urobili menšie jazierko, dokonca sám sob Rudolf ma utešoval... bohužiaľ nepomohlo... :s_cry: :s_cry:
      Kiež by to bolo možné... kiež by som tam mohol poslať menšiu bombičku... aj ja mám nepekné skúsenosti s PartyPoker... (ale len medzi nami, že Santa hráva poker ;) )
      Každému som zatiaľ pomohol vložením nejakého citátu, tak aj tebe sa pokúsiť vniesť svetlo na tvoju cestu...
      Raz jeden významný človek povedal: "Nauč vtáka lietať... a on bude lietať!"
      Ak si tento citát dočítal, spoločne stebou žmúrim na tvojej ceste a začínam vnímať svetlo, ktoré sa pred tebou zjavuje... Neďakuj mi ;) Som predsta tvoj Santa.
      Prajem príjemné sviatky :f_cool:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      opal99 původně napsal
      Drahy Santa;
      ak skutocne existujes, hod mensiu bombu do kancelarii PartyPoker IT teamu. Sidlia niekde v Izreali afaik, takze nasa spolocnost je na to viac-menej zvyknuta a nikto ta nebude podozrievat. Cokolvek pride po nich uz moze byt len lepsie. Zo srdca dakujem! :f_love:
      som si dnes spomenul na tento tvoj post, ked som prechadzal dva a dva fora. myslim, ze jadro celeho problemu je inde ;)
      http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=36588523&postcount=8192
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      něco na tom bude :)