Kde vytvářím chybu , která ze mě dělá FISH?

• mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 547
      Moje pohnutka!

Už jsem zde na PSGY více jak 15měsíců , ale bohužel za tu dobu jsem neuměl být dlouho době ziskový.Jednu dobu jsem sice byl až na 110$ ze SK (50$) , ale od té doby vše jde strmě dolů a já si neumím říci proč se to děje! ?( .
      Je sice pravda ,že nejsem člověk co drtí každý den články nebo sleduje pro svůj status coachingy , ale nechal sem si vytisknout BSS preflop handy jak hrát tyto věci dodržuji snažím se přemýšlet nad tím jak určitou handu zahrát , nebo kdy položit správně cover páry atd.
      Jen by mne zajímalo jak správně dojít k tomu být ziskový aniž bych četl jak vůl články , které podle mě nejsou až tak důležité , protože člověk nemůže odhadnout protihráče , tak skvěle ikdyž by 5hodin denně četl články navíc soft. mne strašně znervózňuje viz. HM2 , takže ho raději nepoužívám a snažím se hrát sám za sebe a ne za HM..

Tímto bych se chtěl dopídit tomu jestli to , že tu sou články o pokeru jsou to pravé ořechové k online pokeru , protože jsem zde zatím neviděl články týkající rovněž real pokeru.
  • 14 odpovědí
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,737
      no ta chyba bude asi ta lenost ... ty clanky co ti neprijdou dulezite jsou hodne dulezite..a videa rovnez.. ono jak se rika tezko na cvicisti lehko na bojisti .
      jestli chces byt prifitabilni taky pro to musis neco vic udelat nez jen hrat :f_biggrin:
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      Ja myslim ze sis sam odpovedel, jestli si clovek co nekouka na videa a necte clanky nemas se odkad naucit hrat poker. To bys musel byt absolutnej talent a excelentnej matematik aby to jen tak lavou zadnou zvladl sam a pochopil aspekty hry.

To ze ses na Pokerstrategy z tebe neudel dobreho hrace, dobreho hrace z tebe udela az studium veci ktere ti PS poskytuje takze kdyz se ti nechce nikdy z tebe dobrej hrac nebude.

To jako kdyby si sel delat atomoveho inzinira bez predchoziho studia a ptal se proc ta elektrarna pod tvym vedenim nevyrabi elektrinu a proc to nejde. Skratka proto ze sis to nenastudoval a nevis to spustit no :)
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      vyskusaj videa, zacni teoretickymi, potom pozri videa z live sessions a coachingov a nakoniec si nechaj leakfindery
    • matokiko
      matokiko
      Stříbro
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 864
      Ak chces hrat ziskovo poker, tak sa ho musis najpr naucit hrat, co nie je zatial moj pripad :D , ale clanky, videa ti v tom velmi pomozu a to uz moj pripad je. Chce to usilie studovat, dokopat sa nieco urobit a vysledky sa urcite dostavia. Materialu na studium je tu dost.
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      Registrace: 29.07.2012 Příspěvky: 189
      Rozhodně videa ti pomůžou ze všeho nejvíc :)
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Jo jo bohužel v tom bude ta lenost.Sakra musím si to rozvrhnout nějak , abych se dokopal k tomu si to číst pochopit ty články a vědět více okolo pokeru a ne jen ty základní věci , které přes 5 let co poker hraju znám.
      Bohužel mě , ale toto dostalo tam kam sem nechtěl už jsem zde 4x vybíral výplatu 50$ což by byl solidní SK ke článků a těm začátečním limitům.Jak mě to sere pánové/dámy si ani neumíte přestavit.Za další kolikrát jsem na WH z 1$ udělal min. 8-9€ , ale do 2 dnů jsem to projel , protože jsem hrál pak jen freezeouty.
      Musím se naučit hrát pořád tu samou hru a ne skákat od CG k SnG pak k MTT..
      A nebo poslední možnost být jen rekreační hráč pokeru!
    • matokiko
      matokiko
      Stříbro
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 864
      Ako pises, zameraj sa na jednu hru a tej sa venuj, teoria, ucenie a hranie a nehraj raz jedno a potom zas druhe.
    • Kamenice
      Kamenice
      Platina
      Registrace: 09.07.2012 Příspěvky: 625
      navíc soft. mne strašně znervózňuje viz. HM2 , takže ho raději nepoužívám a snažím se hrát sám za sebe a ne za HM..

Kde jsi přišel na to, že nějaký software hraje za tebe, programy jako HM a PT jsou jen tvým pomocníkem, který ti ukazuje statistiky hráčů. Časem se stejně s jedním z nich budeš muset naučit, bez toho se daleko nedostaneš.
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Jsem to blbě napsal neber to co sem napsal v potaz.
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      Kamenice původně napsal
      navíc soft. mne strašně znervózňuje viz. HM2 , takže ho raději nepoužívám a snažím se hrát sám za sebe a ne za HM..

Kde jsi přišel na to, že nějaký software hraje za tebe, programy jako HM a PT jsou jen tvým pomocníkem, který ti ukazuje statistiky hráčů. Časem se stejně s jedním z nich budeš muset naučit, bez toho se daleko nedostaneš.
      s tim bych moc nesouhlasil, treba nejlepsi ceskoslovensky sng hrac Alkaatch hraje uplne bez HUDu. Ja ho vyuzivam taky minimalne(VPIP/PFR) a driv se zameruju na matematickej aspekt hry
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Mě trvalo xlet začít být aspoň break even. Studovat-články, vida, a zejména HJ forum. A pořád dokola analyzovat svoji hand history a ostatních vyhrávajících hráčů.

Do toho porazit varianci a sám sebe co se týká mindsetu.

P.S. poslední měsíce hraju bez softwaru protože mě rušil jak na stole, tak jsem statům přikládál moc velkou váhu ..než jsem zjistil že to basically hraju vlastně celý blbě, přestože "nastudován"...
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Hlavně, že sis sám odpověděl. Tak se z toho pouč a začni něco užitečnýho pro tvojí pokerovou kariéru dělat, teda pokud máš zájem. ;)
    • 1systemfailure
      1systemfailure
      Bronz
      Registrace: 17.12.2011 Příspěvky: 356
      studovat studovat studovat.. ak nehras pravidelne obzvlast.. mas tu toho kopec, podobne som to riesil ja, niekde tu na fore je moj flame post o rigged situaciach, nez som sa dokopal k tomu znova studovat. heh, az by som sa nafackal, po tom, co som checkol par videi znova :D tabulky su super, ale nieje to navod na to ako byt uspesny hrac.
      pred session minimalne jedno video pozri, vysledok zhodnotis sam.. a uvidis, ako ti to dobre pojde :s_cool:
      prve pozitivum je priznanie si fishie chyb. ak o nich vies, mozes na nich zacat pracovat :D
      mne to trvalo 3 mesiace,priznat si a najst leaky vo svojej hre. a zas hram s chutou :evil:
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Jo jo musím se do toho ponořit dokaď mám na vše dostatek času :) Jen čekám na poslední 2,50$ za doporučování abych si mohl zažádat o výplatu do té doby budu muset prostě studovat :)