Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] BTN - ATo - tight hráči na blindech + BB na shortu

• krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      Je tady raise/fold správná hra? Mám 7,5 blindu, takže na první pohled blbost, jenže ;) ...
      SB - 19/10 za 113 her, zatím celkem disciplinovaně folduje na stealy
      BB - 8/5 za 620 her, 3-bet 1%, na steal nefoldnul jen jednou z 34! případů, folduje i na minraisy - vůbec se nebrání, často nechá svůj stack spadnout klidně na 3-4bb

Nepříjemný je, že když mi to BB pushne, tak už bych to možná "měl" callovat, protože budu doplácet relativně málo. Na jednu stranu na něj mám info, že hraje jen silné handy, na druhou stranu už ho tlačí čas a musí něco hrát, takže mi to může poslat i s něčím, co nebude tak úplně silné.

Nejlepší by bylo, kdybych foldnul a SB pushnul a zatlačil tak na hráče na BB, ale SB zrovna moc často nestealoval.

Ongame Network No Limit Hold'em Tournament - t75.00/t150.00 Blinds - 6 players - View hand 2034232
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): t1130.00 7.53 BBs
      SB: t1515.00 10.10 BBs
      BB: t845.00 5.63 BBs
      UTG: t1145.00 7.63 BBs
      MP: t7925.00 52.83 BBs
      CO: t2440.00 16.27 BBs

Pre Flop: (t225) Hero is BTN with A :spade: T :diamond:
      3 folds, Hero raises to t300, 2 folds
  • 2 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Ono je na tom strašně těžký to, že máš na danýho hráče evidentně nějakej specifickej read, kterej já nemam. Takže k tomu svůj názor můžu dát spíš obecně:

Za normálních okolností bych jednoznačně pushoval, protože
      a)Máme 7,5 BB a při restealu máme problém (co pak? zahodíme a tim se dostanem na 5,5 BB, což je obrovskej rozdíl)

b)Hráč na BB podle mě často má širší range na resteal, protože se mu nelíbí malej stack a dělá co může aby se z něj dostal a tady cítí šanci. Navíc se mu většinou nechce pushovat do monsterstacka, pokud takhle minraisuješ často, tak tě prokoukne a vytrestá tě.

=>I kdyby to byl sebevětší trouba, tak i ten podle mě musí mít resteal range znatelně širší, než calling range (i kdyby měl resteal range extrémně tight jako JJ+,AQs,AKo oproti calling range KK+ =utopie), tak bych volil push. Právě kvůli tomu riziku restealu. A ATo je moc dobrá karta, než abysme jí zahazovali hráči na BB na resteal. Zrovna k němu chipy hrnout nechceme.

Třeba u nějakého 98s by se to, pokud máš specifický ready třeba dalo (i když já si to v týhle situaci představit neumim). Ale s ATo bych chtěl vyvinout maximální tlak, vyloučit jakejkoliv resteal a donutit soupeře složit.

Za mě i tak push, pokud ty ready nejsou extrémně speciální.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      suhlas s daakrom, stacksizovo ti to uz nevychadza minraise/foldovat..navyse si tym hrozne skazis hratelnost v dalsom orbite, a ATo je prilis silna handa na btn aby sme museli r/f , kedze stale ti tam mozu reshovnut nejake 55-99 s ktorymi by ta este nemuseli callovat. Otazne je ci by boli schopni takto reshovnut aj horsie suited esa, ak ano tak o dovod viac pre shove. Keby sme mali stack okolo 1400, tak by sa mi r/f pozdaval trochu viac.