STT Slowplay 1$ 90man

• winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Zdravím,

s kamarádem si hodnotíme handy kdo by co jak zahrál. Dostali jsme se do rozporu, protože já za sebe tvrdím že vůči stacku a pro mě i bublině jsem zahrál handu správně, ale kamarád se se mnou pře, že jsem měl na riveru dát reise kvuli value bet....řekněte mi prosím jak by to mělo být správně zahráno:

http://www.boomplayer.com/cs/poker-hands/Boom/1466950_00DBE5C3BC
  • 2 odpovědí
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      Tvůj kamarád má pravdu.
      Na riveru je skutečně lepší bet for value (2000-2500 by tomu slušelo), protože je dost malá šance, že soupeř bude po tvé lajně valuebetovat 9x, popř. 6x na boardu, kde nebyla žádná draw. Také blank na riveru mu nedává moc příležitostí k bluffu (kdyby s tím někdo nesouhlasil, tak můžeme říct, že šance, že bude bluffovat po tvém checku, je prakticky stejná, jako že dá all-in na tvůj bet).

Pokud dáš bet ty, tak ti pravděpodobně callne 6x, určitě 9x a s Kx tě pravděpodobně pošle do all-inu, tak jako tak.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Raise preflop na 2.4x, chceme sebrat blindy a ante. Následně půjdeme bet na všech streetách pro value. Těmi checky dáváš soupeři možnost checkovat behind handy se kterými by dorovnal tvůj value bet. (Jak zahráno je check na flopu celkem ok, protože board je super dry, nicméně turn je už potřeba betovat).