[HU] K7o

• Axif1
      Axif1
      Bronz
      Registrace: 19.11.2011 Příspěvky: 1,158
      PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: 460.00
      Hero (SB): 540.00

Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

Pre Flop: (30.00) Hero has 7:diamond: K:heart:

Hero raises to 40.00, BB calls 20.00

Flop: (80.00, 2 players) 8:heart: 4:diamond: 7:club:
      BB bets 20.00, Hero raises to 55.00, BB calls 35.00

Turn: (190.00, 2 players) 2:heart:
      BB bets 20.00, Hero calls 20.00

River: (230.00, 2 players) 4:club:
      BB bets 80.00, Hero ?(

Flop raisujem pre value a takisto pre protection, pretoze na turne by ma potesil len K alebo 7-micka.

Turn je blank a tak som sa rozhodol flatnut, aj ked to mohlo v ociach supera vyzerat dost slabo.

Na rivri neviem co mam robit, vacsinou ked sa hram na hrdinu, tak to nedopadne dobre. Ten sizing vo mne evokuje skor value bet ako bluff.. Aj ked niektori typci volia takyto sizing aj ako bluff lajnu, co ma dost udivuje. Na druhej strane ich to vyjde lacnejsie, ak ich niekto bluff catchuje.

Je to call +EV?
  • 1 odpověď
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      :D

Já bych si to raisnul na turnu ještě jednou pro value. Imo si ahead skoro ve 100% případů, nedával bych moc, soupeřova line mi přijde extrémně weak, raisnul bych třeba 80 a kdyby callnul tak check behind na většině riverů. Fakt pochybuju, že by takhle hrál 8x ever.

Axif1 původně napsal
      Turn je blank a tak som sa rozhodol flatnut, aj ked to mohlo v ociach supera vyzerat dost slabo.
      THIS

Pokud jen callneš takhle na tom turnu, tak vždycky dostaneš o něco větší bet na riveru, protože to vypadá extrémně weak a i fishe tohle jaksi vycítí.

Nobrainer call, máš dobré odds a určitě je call ev+.

Už jsem v podobných spotech viděl dost random věcí, že by mě tu nepřekvapilo, kdyby otočil TJ :D . A ano, určitě jsem tu viděl i různé tricky slowplaying lajny, kdy soupeř otočil nuts čas od času, se kterými se snažil něco inducnout, ale nezapomeň, že nemusíš být pokaždé dobrý, aby si udělal ten call, stačí ti cca 20% takže foldnout je tu fakt špatně.