[DoN] jak nehrat kingy

• realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Party Poker No-Limit Hold'em, 6 Tournament, 50/100 Blinds (7 handed) - Party-Poker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (BB) (t1910)
      MP2 (t2280)
      CO (t2040)
      UTG (t4540)
      Button (t1960)
      SB (t3630)
      MP1 (t3640)

Hero's M: 12.73

Preflop: Hero is BB with 8, 6
      UTG calls t100, 5 folds, Hero checks

Flop: (t250) Q, K, 7 (2 players)
      Hero checks, UTG checks

Turn: (t250) J (2 players)
      Hero checks, UTG bets t100, Hero calls t100

River: (t450) 3 (2 players)
      Hero checks, UTG bets t225, Hero raises t450, UTG raises t450, Hero calls t225

Total pot: t1800

Results:
      Hero had 8, 6 (flush, King high).
      UTG had K, K (three of a kind, Kings).
      Outcome: Hero won t1800

Turn ch/c s tim, ze z toho zkusim ziskat vic na rivru. Pokud by prisla dalsi herce a nejaky velky bet, tak to asi polozim. Popravde dostala jsem se do teto handy aniz bych chtela. A vic to asi nema cenu hrotit ten river nebo ? Byla jsem i rada, ze to tam neposlal cele. Blbe se to calluje, ale mam na nej malo hand, tak bych mu to stejne musela dorovnat, at vim wocogo. Kazdopadne takhle sehrat kingy mi prijde strasny.
  • 8 odpovědí
    • krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      Já bych si už asi lehce betnul ten turn. Chtěl bych získat value z nějakých Kx hand soupeře, flush draw ( jestli soupeř drží nějaké Ax handy s Esem v srdcích, tak by mohl něco callnout ). Navíc bych nechtěl riskovat to, že soupeř checkne behind na turnu a já z té handy nic nedostanu. Navíc pak na river může přijít další srdce, díky kterému už naše handa tak silná nebude.
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Jsem mimo pozici, vyjadruji se prvni. A po 3 herci na turnu se mi nechce sazet a zbytecne ho plasit. Vim ze tu hru muzu na rivru ztratit po dalsi herci a nejakem velkem betu, na ktery budu muset slozit. Ale taky tim muzu ziskat, kdy mu ch/r river, ale zas jen o tolik, aby mi to bud dorovnal nebo jak pan predvedl jeste raisnul. Vem si jak jsem se do te hry dostala. Po jeho limpu. Kdyz ten turn betnu co tam muzu prezentovat ? A pak budu muset betnout i river a dostanu jen call, bo ta flash tam bude hrozit evidentne. Kdyby ten turn nevsadil, budu muset samoze vsadit jako prvni river a donutit ho k nejake akci. Ta jeho line me taky fascinuje. Limp z UTG s KK. Check flop v pozici, po trefenem setu a nebezpecnem flopu s FD. Pak na turnu se snazi prezentovat ja nevim co. FD nebo primo flash ? A ten jeho 4 bet na rivru ? Na hrozici flash uz davno zapomenul a snazi se zachranit neco, co zachranit nejde.
    • krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      Nevím no, napsal jsem svůj názor :) .

P.S.: Čekám tě na skypu ;) .
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      krtek14 původně napsal
      Nevím no, napsal jsem svůj názor :) .

P.S.: Čekám tě na skypu ;) .
      Fpoho, vubec netvrdim, ze muj pohled je ten spravny. A respektuji nazory druhych. Jen jsem chtela napsat sve myslenkove pochody, proc za me ne bet turnu.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,754
      Já bych spíš uvažoval o tom riveru. Jestli by nebyl lepší nějaký rozumný valuebet, protože zdaleka nemáme jistotu, že soupeř jen checkne. Zvlášť asi tenhle limper. Já bych se k tomu přikláněl.

Každopádně je to komis, nejvíc rybí barvičku na něj. :f_biggrin:
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      mne sa tato tricky lajna prilis nepaci, je tam hrozne vela predpokladov a riskantnych rivrov ktore ti to cele mozu prekazit. Imo si len mala stastie ze ti to este reraisol na rivri a ziskala tak nejaku dalsi value.

Ja by som siel bet pot na turne a na rivri takisto , mozno ze aj overshove.
      Ak predpokladame ze villain je standardna pasivna ryba, tak ten Jh na turne je pre teba dream karta, lebo to triafa takmer vsetko co moze z jeho kvazi " trapping" range, JJ+ nam tam nikdy nezahodi + moze to skusit hrat agresivnejsie a ty sa dostanes do all inu uz na turne.
      Taktiez tam vsetky brodways, ktore mohol slowplayovat na flope uz maju bud 2pary alebo par+ SD ,nehovoriac uz o tom ze tam moze mat aj FD navyse.

Ten check turn je problematicky v tom ze obcas ti tam checkne back, ty mas v pote 250 a aj ked nepride Xh na river tak sa nemozes spoliehat na check/raise river a musis to leadnut sama a vyhras ovela menej oproti tej lajne bet bet .

Dalsi problem ako sama pises je ze pride na river Xh a ty si v spote v ktorom si vobec byt nechcela, lebo miesto toho aby si z neho dostala tak dalsich 500-600 , dostanes v lepsom pripade 250 pri x/c aj to blufcatchujes.

A to ze ho svojim betom nechces na turne vyplasit je imo dost blbost, on sa svojich brodways a setov nikdy nepusti, a z 22-99 aj tak value nedostanes .
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Souhlas, mate pravdu s Dakrou. Nevim jak si tohle uvazovani vymlatit z hlavy :s_confused: . Porad tem rybam davat vetsi edge v uvazovani nez bych mela. A hral bys to tak jak pises jen proti rybe, nebo i proti slusnejsimu hraci pripadne regovi ktery na tebe zkousi neco vymyslet ?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      aj proti regovi..chcem value tahat pokial mozem a nie ked budem nuteny crying foldovat... navyse maloktory reg ti na turne zhodi 2p/set na boarde kde hrozi flush. minimalne 1 streetu dostanes a urcite je lepsie si to zobrat na turne ako na riveri. Lebo moze sa stat ze z dobreho rega bude predsa len horsi reg a zaplati ti aj dalsi vbet na river a miesto 1 streety ziskas 2 :)