Reštart

• MrSkrobo
      MrSkrobo
      Bronz
      Registrace: 14.03.2012 Příspěvky: 9
      20. jún 2012: zakladám účet na Partypokri, vkladam prachy, kupujem 800k hand z poker table ratings, začíanam grindiť nl10. O dva týždne na to som 33 buy inov v mínuse, hmm......

Ale pekne od začiatku, s pokrom som sa prvýkrat stretol možno tak 10 rokov dozadu, ked sme hravali ako deti klasický "kovbojský" five card stud o zápalky. S Holdemom a potom aj s inými variantami tak niekedy pred 6 rokmi, keď som mal 17, a to v PC hre myslím, že sa to volalo WSOP (podtiul si už nepamatam, ale chodil tam vo videách po Las Vegaských kasínach nejaký ujo v škaredej čiernej bunde a rozprával... ako som neskor zistil, bol to Phil Helmuth). Hra nás s bratrancom bavila tak sme, aj keď sme riadne nepoznali pravidlá, začali hrávať homegame, kupili sme žetóny v Tescu pribrali pár kámošou a gamblili sme o drobné, bola to pecka. Bolo nás tak 8-9, kupili sme pivo a hravali SnG (vtedy sme to tak samozrejme nevolali) o 100-200Sk, neskor cashku 1/2Sk potom aj 2/4. Hra ma bavila a v tejto konkurencií, aj keď to nieje asi spravne slovo, som vyhrával. Našiel som super videa na nete, hlavne High Stakes Poker, Poker after dark. Už si ani nepamatám ako som sa dostal k onlinu, ale bol to unibet kde som začal hrávať freeroli, ak sa dobre pamatám hrali sa o 20:00, 500€ Grnt, 800ch na začiatku, 2x som skončil na finalovom stole, teraz nechapem ako som to urobil, mal som nejaké teda nejaké drobné, tie som míňal na turnaje, lebo som ani nevedel, že existuje niečo ako online cash game :) Regol som sa na asi 20 herní, niečo ako bonusy alebo rakeback som neriešil, malokedy som tam však niečo vložil :) Regol som sa tiež na Pokerstars, tu som začal velkým štýlom. 30usd 6max Sng, potom 60usd. S asi 300 dolarovým bankrolom to išlo pekne, potom to spadlo, čudné...
      Viacmenej náhodou som sa dozvedel o Žilinskom klube Bluff, tak som si tam musel skočiť. Pod Kazačkom celkom pekna herňa, úroveň hry ma tu trošku zaskočila, myslel som si, že na živom turnaji v klube bude hra niečo mega, ale... Bolo to pre mňa trošku divné ako to tí hrači, česť výnimkam hraju na hovno ba až hlúpo. Moc vela som tam nechodieval, parkrat som tam nejake turnaje vyhral, aj ITM bolo.
      Hral som tu svoju prvú živu cash game, to sa už platilo eurom, hralo sa 0,5/1. Táto season vyzerala tak Break even, ale dostal som zaplatené pre flop esa, takže nakoniec som išiel domov vysmiaty s 200€ plus.
      Kým som chodil na vysokú, krásny jeden rok mojho života, som bol pokrovo BE, na live mi to celkom išlo ale stíhal som to topiť na stároch. Vklad - bust, vklad - bust, vklad - bust.... Po vysokej som nastupil do práce, založil si rodinu.
      Pracoval som (ešte pracujem) v Prahe. V tejto ČSR Makke pokru, som si musel ísť samozrejme niekde pinknuť. Moj prvý turnaj tu bol v Cardcasine, hrala sa tam vtedy re-buy seria, alebo tak nejak sa to volalo. V 200 Kč rybujaku som skončil druhý za nejakých 10k, to ma vtedy nakoplo, hlavne psychicky, veď ja budem semi-pro.
      Do stovežatej prišiel študovať aj moj už spominaní bratranec. začali sme spolu obiehať nočnu Prahu a okrem krčiem a barou a chlastania sme chodievali aj na cashky. Prvu si pamatám celkom dobre. Zavitali sme na Václavak do Kasina Aleks (podnapitých nás tam zvábil taky černoch, aký stávaju aj pred bordelami a inymi podnikmy) Hralo sa 25/50Kč, za stolom sedelo tak 5 rusakov, 1 starší Číňan alebo Vietnamec (toho som stretaval na cashkam často) a jeden tight dedo. S týmto dedom som mal preflop konfrontáciu AK vs. KK v tak 15 000 pote, Eso na rivry ale všetko dalo na strávnu mieru a pot sa hrnul ku mne :) Táto season, z ktorej sme odchadzali obidvaja s pekným plusom (pekný plus to bol aj po odčitaní tej sumy čo sme potom prepili) to nás nakoplo a na cashky sme chodievali pomerne často.
      Neni všetko zlato, čo sa bliští. Chodiť po nociach hravať a cez den do roboty je dosť na hlavu plus flustracia s prehier, pomaly sme naše výlety zriedili a stopli, zabil ich potom prechod bratranca na školu mimo Prahu.
      Po obmedzení živej hry som sa rozhodol venovať online cashke, niečo malo som mal s pokru zarobené. rozhodol som sa časť bankrolu depozitnuť na Partypoker, že to budem hrať zodpovedne a dobre a že vystupam ku hviezdam. Po asi dvoch týždnoch som bol mínus 33BI, nasraty, flustrovaný a bezmocný som s tým sekol a od pokru som odpočival. Sem tam som zapol PS kde som mal ešte asi 100 dolarou, tych som skresal na 9. A tu sa dostavame k tomu reštartu, niečo mi prdlo v hlave, možno som sa dostal na ten spravny pokrový mindset ale určite to tak teraz cítim. Zahodil som sny o pokerpro a začal som to hrať tak ako ma to baví. Hrám teraz NL2 zoom, limit na ktory by som nešiel kedysi nikdy, a poker ma baví viac ako keď som hraval v svojích divných superbankrolmanagmentovych alko seansach HU PLO200.
      Odohral som zatial 40k hand s profitom 85 dolárou, do dalšieho príspevku možem hodiť aj graf ak to vlastne niekoho bude zaujímať a teraz prechádzam na nl5 zoom a som úplne spokojný :) Do pokru teda online pokru už nechcem dať ani korunu, dúfam, že mi to výjde. GL
  • 5 odpovědí