Pokertracker prosim poradte

• 8 odpovědí
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      1. nastav ukladanie HH v lobby herne
      2. nastav v PT pri nastaveni herne cestu k zlozke kam sa ti ta HH uklada, pravdepodobne teda tam kam tvojmu priatelovi, len posledna zlozka cesty bude tvoj nick
    • AAlucinkaKK
      AAlucinkaKK
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 41
      maikpp původně napsal
      1. nastav ukladanie HH v lobby herne
      2. nastav v PT pri nastaveni herne cestu k zlozke kam sa ti ta HH uklada, pravdepodobne teda tam kam tvojmu priatelovi, len posledna zlozka cesty bude tvoj nick

Dakujem za radu mam to nastavene a ulozi mi to max 4 handy a potom napise PokerStars: Hand observed but not imported ukaze sa mi mala ikona PT na stole HuD sa nezobrazuje ale napriklad show last hand funguje nechapem to :(
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Ahoj,

prepac bol som mimo netu.. podarilo sa ti to vyriesit ?? ako mam ucet na .com aj na .fr tak sam mam v PT dva nicky.. takze by to nemal byt problem. To iste sa moze stat na inej platforme napr. ongame.. kde sa da hrat napr z betfairu i europokru a potrebujes dva odlisne nicknames.

Hladal by som chybu prave v spravnosti ukladania HH a odkazu na tu zlozku v PT, ci to vsetko sedi.
    • AAlucinkaKK
      AAlucinkaKK
      Bronz
      maikpp původně napsal
      Ahoj,

prepac bol som mimo netu.. podarilo sa ti to vyriesit ?? ako mam ucet na .com aj na .fr tak sam mam v PT dva nicky.. takze by to nemal byt problem. To iste sa moze stat na inej platforme napr. ongame.. kde sa da hrat napr z betfairu i europokru a potrebujes dva odlisne nicknames.

Hladal by som chybu prave v spravnosti ukladania HH a odkazu na tu zlozku v PT, ci to vsetko sedi.
      Ahoj no upravila som to a uz sa mi zobrazuje Hud ale ked v PT napisem svoj nick tak ho nenajde a neukazuje mi to ani graf myslis ze to je tym ze mam este malo hand odohratych ? Ukazuje mi to brachov nick
    • AAlucinkaKK
      AAlucinkaKK
      Bronz
      No zas mi to ani hud neukazuje uz som zufala... ked si idem nastavit v PT hand history manualne napise mi to Hand histories cannot be saved in the "Processed Files" folder or sub-folder.
      The preferred location to save your hand histories is the default poker site hand history folder or a sub-folder of "Documents". a ked dam auto detect tak sa nastavi ale je to s chybou. PS mam nastavene na C:\Users\Viťo\AppData\Local\PokerStars\HandHistory a auto detect mi to najde na tu istu adresu akurat su tam znaky ktore nejdu skopirovat... dalsia vec ked otvorim zlozku kde sa mi uklada od PS hand history tak je prazdna neda sa to cele nejak prenistalovat a zmazat celu databazu ? este mi rpide divne ze hand history sa mi uklada do inej zlozky ako mam nainstalovanu hernu tomu tiez nerozumiem....
    • AAlucinkaKK
      AAlucinkaKK
      Bronz
      Dalsiu vec co som si vsimla ze ak idem rucne najst zlozku kde sa mi uklada history z PS tak tam proste neni najde mi ju jedine cez PT alebo PS ja uz tomu fakt nechapem asi to vsetko odinstalujem a skusim zova
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      App data je primarne skrytá zlozka.buď to daj ukladat inam, alebo ju v total commanderi zviditelni.. postup lahko vygooglis.
    • AAlucinkaKK
      AAlucinkaKK
      Bronz
      Okej diky uz som to spravila :) konecne !!