Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] JTs je to profitabilny spot?

• Axif1
      Axif1
      Bronz
      Registrace: 19.11.2011 Příspěvky: 1,171
      PokerStars - $3.40+$0.10|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (SB): 370.00
      BB: 630.00

Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

Pre Flop: (30.00) Hero has T:diamond: J:diamond:

Hero raises to 40.00, BB calls 20.00

Flop: (80.00, 2 players) 5:club: 4:spade: A:club:
      BB checks, Hero bets 40.00, BB raises to 95.00, Hero raises to 330.00 and is all-in, fold

S tymto hracom uz mam odohranych cez 400 hand, takze tento spot nie je celkom readless. Kedze uz viackrat mi na wet boarde flatol svoje Ax...

Stale je tu moznost, ze bude svoju hru balancovat, pretoze sharkscope hovori, ze je to reg a musim povedat, ze sa mi hra proti nemu neskutocne tazko.

Moze takto niekedy zahrat Ax? Ked vie, ze tento board triafa len velmi malu cast mojej range?
  • 1 odpověď
    • Ohsovi
      Ohsovi
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 65
      Bet/3bet/5bet bluffy jsou můj velmi oblíbený play proti regům. Bohužel tohle není úplně spot kde bych ho dělal. Musíš mít relativně hodně informací, aby si ho mohl dělat profitabilně.

Musíš:
      1. vědět že je to reg. (fish bude mít vždycky nuts)
      2. vědět, že na těch boardech hraje hodně zpět.
      3. vědět, že jde o spot spotu kdy obě vaše range těžko reprezentují nuts (A72 rainbow, 223 bez fd etc.). Většinou je to ve spotech kdy máte capnutou range (limpnuté poty). Určitě je dobré být balancovaný a min 3betovat i hodně silné handy.
      4. si hodně dávat pozor na sizing a být ten poslední kdo shovne.

Tenhle play je dost nestandardní, ale hodně profitabilní a nedělal bych ho moc často. Ac5c4x board se mi nelíbí, protože tu reprezentuješ širokou range a ne jenom nuts, flushdraws všechny pocket pairy etc. villian sice nebude mít často Ax ale bude mít dost věcí, které nefolduje na shove. Proto bych tady bet/foldnul.

P.S. Balancování je to poslední, čím bych se zabýval na 3,5 hu sng :)