Výměna Skrill-Herna?

• mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 547
      Zdravím chtěl bych zde najít člověka kdo by směnil 50$ , které mi dojdou za pár dní na Skrill od člověka kdo by měl zájem bych chtěl aby měl účet na Pokerstars nebo na PP.

Nákup USD 19,071 CZK
      Prodej dám USD 19,000 CZK

Jen prosím seriózní lidi a ty co už mají nějaký poslaný stacking apod.
      Nechci totiž platit ze Skrillu na PS,PP poplatek 45kč což jsou 2$ a nějaké drobné.

Jelikož sem pred 15 minutami zadal výplatu a kvůli svátků počítám , že bych mohl mít peníze na MB někdy začátkem dalšího týdne , takže kdo bude chtít počkat a směnit toto ať se mi ozve zde do PM.

Díky
  • 12 odpovědí
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 719
      Ze Skrill na účet herny se něco platí? Nevšiml jsem si toho.
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Spatně jsem to napsal mělo tam být Skrill-Skrill
      Hern-Herna
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Stale som nepochopil co vlastne chces...
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Jak mi přijde 50$ na Skrill tak kdo by měl zajem , tak pošlu na jeho Skrill účet
      peníze jakmile mu to dojde , tak mi pošle těch 50$ na buď z PP na PP nebo z PS na PS. Abych nepřišel o ty 2$ je to tak líp napsaný docela sem spěchal jak sem to psal:)
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      No pořád je to nějaký divný. Převod ze Skrillu na hernu tak i opačně. Z herny na Skrill je bez poplatku. Nebo se pletu?
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      jakoubek původně napsal
      No pořád je to nějaký divný. Převod ze Skrillu na hernu tak i opačně. Z herny na Skrill je bez poplatku. Nebo se pletu?

50$ pošlu ze svého skrill účtu na jiný skrill účet dotyčnému kdo do toho půjde, potom následně mi dotyčný pošle 50$ ze svého učtu z herny na můj nick na herně je to lépe napsáno?
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Je to celkem dobře popsáno už od začátku. Ale já se od začátku snažím říct, že dobití přes Skrill na hernu => je bez poplatku. (PP i PS)

Poplatek zaplatíš jen když budeš chtít vybrat na kartu nebo bank. účet/šek.
      poplatky
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      jakoubek původně napsal
      Ale já se od začátku snažím říct, že dobití přes Skrill na hernu => je bez poplatku. (PP i PS)
      presne tak! :rolleyes:
    • illbemillionaire
      illbemillionaire
      Stříbro
      Registrace: 18.06.2012 Příspěvky: 150
      to vypadá na nějakou šmelinu , postrádám v tom smysl
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      No jelikož jsem na PSGY požádal o výplatu za doporučování přátel a na Pokerstars mám účet, ale netracknutý. Bohužel kdybych si poslal 50$ ze Skrill na Pokerstars , tak tím ztratím 2$ za ten poplatek , tak proto chci využít to , že mi někdo dá svůj email a jméno na Skrillu já mu na jeho skrill účet pošlu 50$ a pokud dotyčný má účet na Pokerstars a má tam dostatek peněz pošle mi na starech z jeho účtu na můj účet 50$ není to ani šmelina jen jednoduchá věc není nad tím nic k zamyšlení jen sem to na p*ču napsal a ted se tu musím pořád dívat a odpověd jak blbec :D Sorrry
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      jakoubek původně napsal
      Je to celkem dobře popsáno už od začátku. Ale já se od začátku snažím říct, že dobití přes Skrill na hernu => je bez poplatku. (PP i PS)

Poplatek zaplatíš jen když budeš chtít vybrat na kartu nebo bank. účet/šek.
      poplatky
      Tak to potom jo , ale proč mi to v září když sem si tam posílal peníze z výplaty mi to ubralo 45 kč jako poplatek za poslání peněz nebo sem fakt tak tupej? :D
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Tak to vím, troufám si říct přesně. To byl nejspíš poplatek za směnu měny. Protože jestli máš Skrill v USD tak je to pro převody asi ta nejblbější varianta. Když pošleš z karty nebo bank. účtu peníze na Skrill (předpokládám, že máš účet i výplatu v CZK) - tak probíhá převod z CZK na EUR a až poté z EUR na USD konečně na Skrill. Pokud máš Skrill v USD.
      Mě to vždycky dělalo pár korun protože jsem nikdy neposílal moc, max. do 30 USD ale jestli jsi tam posílal větší obnos tak se to klidně mohlo vylézt na 45 CZK.

Zkus mrknou ta easychange.cz (snad mě to moderátoři nesmažou) je to paráda, když nechceš zbytečně platit za převody, ale vyplatí se až od větších částek.