Blog: Crushing or crushing hard?

• Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      No, rozmýšľal som, že založím blog. Vidím, že hodne ľudí tu bloguje a že sa im celkom darí. Ja sa taktiež nemôžem sťažovať. Od turnajov som prešiel k CG a za pár mesiacov som sa úspešne usadil na 6tablovaní NL100 SH a akurát chcem skúsiť shot na NL200... BR už presahol hranicu 4k dolárov, čo je pre mňa stále hodne. Už len ten rb mesačný je docela silné kafe.

Moje ciele: Prekročiť hranicu 10k dolárov, skúsiť shot NL200, ktorý sa dúfajme podarí. Ešte aby som sa priznal, nepoužívam HUD, čiže aj to by som chcel v dohľadnej dobe zmeniť. Ako som hodne winning aj bez neho, ale uteká mi dosť EV+ spotov... :)
      Dlhodobejšie: Napodobniť Opala a ďalších a usadiť sa na midstakes. :) Už len jeden limit, a som tam!
  • 20 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

vítej u nás a pěkný nový rok. Je super, že je tu další NL100+ hráč. Dost dobře nechápu, jak je možný porážet NL100-NL200 bez hudu + teda spíš by mě zajímalo, jak se změní tvoje winrate, až ho začneš používat.

Jinak je trochu škoda, že máš jenom bronzový status, určitě by bylo fajn, kdyby si se zapojil do Cash Game akademie s TLN, kde by se tvoje hra zase posunula o něco dál a zároveň by si i ty mohl přinýst nějaký poznatky z tvojí zřejmě hodně feelingový hry, což by bylo s TLN matematickým přístupem pokeru určitě hodně zajímavý.

Když by si chtěl někde začít hrát trackovaný a nagrindit si status do akademie, tak postni sem - Poradíme vám kde hrát a my ti poradíme kde by to pro tebe bylo nejvýhodnější hrát, aby si mohl zároveň získávat Strategy Pointy.

Jinak přeju hodně štěstí, nastavuju na blog follow a těším se na další updaty.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Tak po dlhšom čase update, akurát som sa vrátil z lyžovačky + sa to sklbilo s oslavou nového roku ale dnes som už našťastie bol schopný vrátiť sa a odgrindiť 6 hodín na 6 stoloch... Bohužiaľ ma to začína trošku nudiť a asi ich pridám trošku viac.
      Čo je pozitívne, dnes 6BIs up a cca 50 bucks na rakebacku. Mám už len pár mesiacov aby som sa rozhodol či idem na výšku, alebo nejako vyžijem z pokru, kde keď to zpriemerujem bude iba z RB mesačne min. 500 dolls... Plánujem tento mesiac odohrať 250 hod+ čiže bude to o držku... ale aspoň uvidím, reku, či mám na to uživiť sa týmto.
      Ináč veľmi rád by som používal aj HM, mám ho kúpený ale nechce sa mi s tým babrať, nejako sa bugla databáza a neviem čo s tým. Nevadí, zatiaľ beatujem asi keď prijde nejaký ten swing tak sa na to mrknem. Dal som si 1 table NL200 a vyzerá to docela rovnako ako na tej stovke... ešte nejakých 10-20 BI aby som sa tam cítil komfortne a skúsim shotnúť. Držte palčeky! :)
      Aby som sa ešte pochválil, pred pár mesiacmi som začínal na NL2 :) Keď sa spätne obzriem, tak sa mi roll zväčšil 176 krát. (30 --> 5300) Ničmenej sa mi zatiaľ zdá ta nl100 jednoduchá... neviem.. možno je chyba vo mne alebo ? ?( :s_cool:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Vcera v noci a dnes totalna zumpa na NL100, 6BI down a to som bol povacsinou ahead :/ no nic, skusil som akurat tu nl200 a 1.5 BI v +.. je to lepsie na jednom stole mozem sa viac zamyslat + fakt ma neobmedzuje nepritomnost hudu (musim s tym nieco robit) pretoze som si zahral na friendovom pc kde to slape a je to hodne o inom... hranicne veci sa menia na instanty a uz len tym light 3 a 4-betovanim proti nitom asi hodne stracam... stale dostanem raise.. asi si musim spravit status neviem ci mi budu neco este pisat k tym handam ked ich postnem k CG do 0.05/0.1 :/
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Trošičku osobný burnout, čo sa odrazilo aj na pokri a k tomu aj swing, spôsobený B až C game a jedným menším tiltom v závere session... Cca 15BI down, čo nie je relatívne veľký swing na SH, ale keď si to prevediem na bucks... :f_confused: Dám si pauzu a po víkende skúsim znova nabehnúť, tentokrát už s HUDom. :) Fakt to asi má opodstatnenie, no... Prečo si nezvýšiť winrate, keď ma to nič nestojí (kamarát mi poslal key na HM2). Čiže snáď to pôjde v dohľadnej dobe už hore.
    • slemo69
      slemo69
      Bronz
      Registrace: 30.10.2009 Příspěvky: 701
      Ja sa bez Hudu citim ako nahy :D Ale nie, obcas si bez statov zahram ale len 3-4 stoly, aby som si stihal pisat poznamky a vedel si oznacit hracov. Nechapem ako mozes hrat nl 100 a 6 stolov :D Gl
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Dík. :) No dá sa to, ale nemôžes okolo toho robiť iné veci- napr. pozerať fórum. :)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Hoci sa to moc netýka cashky, na ktorú som dnes nemal mindset, tak sa mi aspon podarila trefa za 1.4k usd.. http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=38c864aabc6e49da5f64009476186ff7 .. takze to nebol az tak marny vecer.. final som dominoval odkedy som sa dostal na CL ze totalne + HU hodne easy proti semi-regovi, ktory bol na HU hru ale prilis tight pf a po flope jeho bluffy neboli moc efektivne.. :) a som rad ze na tom nicku som opat medium shark na Sharkscope :) ego boost level 89
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Keďže sa to netýka cashky, na ktorú akurát nemám akosi chuť, tak grindím nejake tie turnájky po večeroch.. svete div se, 128 percentna roi a 2.4 k tisic profit na tom a ani neviem ako :/ som hral 2x 200 dolarove turnaje vcera, jeden za za mincash a druhy som vypadol 13. s TT vs K8 na BB (flop 889) za 950... celkovo ich hodnotim ako hodne weak a easy to beat, cize mozno sem-tam pre spestrenie obcasna session... :f_cool:
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      vyzera ze mas veelmi agresivny BRM ;) najma ked si to teraz prelozil 200usd turnajmi :)

ale nech sa dari snad to nie je len obycajny hotrun :) GL
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Ty seš dobrý zvíře :D ať to šlape, bud dál sledovat ;)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Samozrejme, že do tých 200viek som sa kvalifikoval cez kvaldy. :) Síce agressive BRM mám, ale to už by bolo sebevražedné. :) Dneska si skúsim po dlhom čase cashku a na dlhý večer možno nejaké 20 dolarové rebuyáky a 55 dolarové freezouty... BR na ne mam taky primerane solidny uz cize... :)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Tak dneska som bol trosku frustrovany pretoze som na turnajoch nevytocil nic co som vytocit mal a za cca 120 usd regnute turnaje sli do haja bez jedineho ITM.. (sice hrajem agresivne a do late fazy sa dostavam bud s velkym stackom alebo nedostavam vobec- a potom zacina trosku peklo pre spolusediacich) ale aj tak nic moc prijemne.. tak som si zapol reku nejaky stol a videl som jeden juicy na nl400 :) tak.. povedal som si.. roll na to sice zatial nemas ale jeden-dva buyiny risknes predsa ked si chlap :D jeden stol iba a ideme mindcrushovat semi-regov a nasiel som tam jednu rybicku... tak chlapci nechapali zo mna.. http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=b39e8be5fbd25c267373a6e430f1b5f9 hodinka a pol mi stacila ku stastiu :) ) (staty 49/43 u mna nie su nic nove cize) :s_cool: viac takychto treba... od stredy ked mam naplanovanu ocistu mojho pc, zalohu dat a reinstall winu aby mi HM konecne slapal (nejak som vybabral s postresql a ono mi to vratilo) zacinam asi znova grindit tu nl100..

ciele na najblizsi cas: spravit safe roll na nl200 (cca 7k mi bude stacit aby sa nepovedalo ze som too agro) - teda este 2-3 k mi chybaju.. tak vela stastia pri stoloch nech to crushujete tvrdo a este tvrdsie. :s_grin:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      No nejak som sa k pokru 2 tyzdne nedostal.. (nejake povinnosti, skola) cize pisem az teraz, pustil som si nake 200vky (jeden direct, jeden cez kvaldy), zajtra reinstall windowsu, co sa mi kua nechce.. ale aspon mi uz pojde HUD.. regol som stary a ja hlupak som zabudol insertnut kod z PS.. tak je to dost na hovno ale tak co sa budem stazovat.. tento tyzden v duchu grindu, dam nejake kratke reporty potom (predpokladam ze len po kladnych sessions :D ) dokym som to odoslal som vypadol na obidvoch (AQ Qxx board stackoff vs KK) aj na druhom (KK na flope 9xxss vs K9 ked turn bola dalsia deviatka) no nic.. :/ aspon sa vyspim
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Ach no nejak sa to zas posralo... Windows reinstalujem az zajtra a hoci som mal par session (dokopy cca 4-5BI up) tak neni moc o com pisat.. nejako sa neviem prinutit k dlhsim sessions a celkovo viac asi pozeram videa, citam a jedno s druhym.. studujem :s_cool:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Uz mi facha HUD, bohuzial sa mi nevelmi dari... 6BI v minuse za 8k hands za 2 dni a este 3 pod EV. :/ Uz len 6tablujem a aj tak to nejde. :evil:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Strašne zle to išlo v posledných dňoch, prišiel som o väčšinu rollu keď som zle runnoval a 11 BI pod EV ma moc nepotešilo... Ako stále mám dosť, relatívne, ale tá suma predstavovala aj tak najmenej polku mojho rollu.. tak si trochu rebuildnem na nl50... možno mi spľasne hrebienok.
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,035
      gl
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Dík TLN. Poteší dvojnásobne, keď takáto osobnosť zavíta na môj ne práve najkrajšie vedený blog... Ale robiť krajšie úpravy asi nebude moc EV+ keďže ten čas by som mohol stráviť grindom. Tak som odohral za par dni na NL50 20k hands a spravil som nejakych 16 buyinov.. na to ze nesom zvyknuty grindit 4 az 8 hodinove sessiony a hlavne na 6maxe (tilt issues, focusing a rozmyslanie nad konkretnymi situaciami pokulhava). Taktiez sa docela tesim z raku cize v pohodicke zatim, po tom ako zle to slo, aspon neco je pozitivne. Tak smerom k cieľu, stať sa "Leatherass" 2 , musí to ísť a musím obetovať hodne.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Ide to dosť na houby. Posledné dva týždne, totálne na draka... graf last 2 weeks .. no nic uz aspon zvladnem dlhsie sessiony s brainom zapnutym a po 4 hodinach grindu nesnapujem TPTP na rivri.. cize mensi prerod z LAG bitchky na up to 2 stoloch > grinding 6 tablov predlzovat hranice, zvysovat istotu a crushovat varianci > move na 12-15 stolov a solidne beatovat aspon so 4BB/100.. drzte prsty no. :)
    • 1
    • 2