Blog: Till I Collapse

• patrez
      patrez
      Bronz
      Registrace: 03.06.2011 Příspěvky: 816
      Hi everyone :D
      Predstavenie.

Rozhodol som sa, že si založím blog, dúfam že to bude +EV move :f_biggrin:
      Nedávno som začal hrať NL10 sh, dal som si taký shootik s 20BI a pohodička :f_cool: Aktuálny stav rollu je $298,26. Hold vianoce vôbec neboli také ako som si predstavoval :f_frown: Mlelo to so mnou hore dole :f_o: a skončil som o 2BI ľahší ako pred sviatkami :f_cry: Anyway, ustálil som sa na NL10 a nejdem dole :f_biggrin:

Do silvestra skúsim to čo poodohrať, uvidím aké volume sa bude dať. Potom to už bude horšie, pretože prvý týždeň v novom roku mám 3 skúšky v rozmedzí 2 po sebe následujúcich dní :s_cool: . Takže neviem kedy budem hrať prvý týždeň, ale tak možno hodinka a pol na session by sa našla niekedy :f_confused:

GL! :s_biggrin:
  • 27 odpovědí
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Dnes hrôza :s_mad: Super newska ohľadne party pokru, takže keď sa prestanú pripočítavať sp, tak nothing to do here a berem roll inam :f_confused:

Super session, zaklincovala táta handa :f_biggrin: :f_biggrin:

Party, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $4.90 (49 bb)
      MP: $10 (100 bb)
      Hero (CO): $11.03 (110.3 bb)
      UTG: $10 (100 bb)
      BB: $27.77 (277.7 bb)
      BTN: $9.35 (93.5 bb)

Preflop: Hero is CO with A A
      UTG posts BB OOP, UTG raises to $0.40, MP folds, Hero raises to $1.10, BTN calls $1.10, 2 folds, UTG raises to $10 and is all-in, Hero raises to $11.03 and is all-in, BTN calls $8.25 and is all-in

Flop: ($29.50) 4 8 6 (3 players, 3 are all-in)
      Turn: ($29.50) 9 (3 players, 3 are all-in)
      River: ($29.50) 5 (3 players, 3 are all-in)

Joo 2BI+ :f_love:

Results:
      $29.50 pot ($1 rake)
      Final Board: 4 8 6 9 5
      Hero showed A A and won $1.30 (-$8.70 net)
      UTG mucked T T and lost (-$10 net)
      BTN showed 7 K and won $27.20 ($17.85 net)

hmm :f_eek:

Dosť vymleto som pozeral na results :f_biggrin: . No nič idem na chatu, zajtra to vytočím :s_cool:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

ohledně SPs z PartyPokeru se nic nemění, pořád se budou připočítávat, takže pro tebe vlastně žádná změna....;)

btw. hezká handička.... :f_biggrin:

GL :P
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Ahoj, okej bodíky sú, zostávam :D , sidekick môžem oželieť :f_biggrin:

:heart: Inak skúškové skoro hotové, ešte 2 skúšky: štatistika a matika, uff...musím to dať a môžem si grindiť do aleluja :f_cool:

:spade:D nes po dlhej dobe, vlastne prvá session v novom roku a úspešná. Zhruba 1,5BI+ za hodku, mohlo byť viac, ale sa uskromním :D

:diamond: Short-term ciele: nájsť si čas na učenie sa na skúšky + na jednu krátku dennú session (1,5-2hod), postnúť handy do hj, mám tam ešte nejaké z decembra a bol som lenivý :f_frown: a samozrejme beatnuť skúškové :s_cool:

:club: Midterm ciel: beatnuť nl10, myslím že je to už len otázka času a volume :s_grin:

GL
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Ahoj, skúšky sú dúfam hotové, nemám výsledok ešte z matiky, ale dúúúfam, že som to dal (samozrejme som sa moc neučil, keďže som dal prednosť grindu :f_love: ) - klasika, že? :f_biggrin:

:spade: Poker:

Aj cez neprestajné spewy, odpalovanie stackov, pretože to čo robí súper mi "nedáva zmysel" - to predsa nemôže mať, ale často to samozrejmé má :f_cry: , cez callovanie 3barrelov, yy to bude určite bluff :f_mad: :f_biggrin: , cez 6bet shove AKs preflop 150bb deep, pretože mám blokers a javil sa aggro (a hlavne je to suited - nuts! Okej mal JJ, ale aj tak som to nevytočil :f_rolleyes: ), tak cez tieto miestami retardované moves, roll napočudovanie pekne rastie :s_confused: :s_cool: Aktuálne ~$480, tak môže byť no :f_cool:

Do hry som zaradil light 3bety z LP proti regom. Tých si síce moc neužijem, pretože väčšinou ak není celý stol úplne fishy, tak mám aspoň 2 ryby vpravo a to idem striktne pre value. Ale občas keď vidím psgy membera, tak sa môžem trošku levelovať :f_biggrin:

Občas popadám, že nejavím moc pozornosť menším potom. Mám pozíciu, ryba totálne give-upla a ja idiot to betom nezoberem. Samozrejme moja sd value je 0, takže to putuje kolegovi. Čiže, treba na tom trošku zapracovať :)

Som lenivý postovať handy do hj fóra :f_mad: Mám ich asi 100 označených na postnutie a to som nerobil ešte nejaké session review. Takže si ich znovu prejdem a nejako zredukujem ich objem a niečo pošlem. :f_pleased:

:diamond: Ak niekto hrá / hrával NL25 :diamond:

Čím sa líši od nl10? Treba začať rozmýšlať pri hre? :f_biggrin: Aký roll je optimálny aspoň na nejaký shoot?

GL guys :s_thumbsup:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      víc 3b pre, vůbec víc agro lines od soupeřů. Stačí si počkat na správný spoty a když bude variace při tobě, tak se tam udržíš :) Nahrál bych si min. 3 BIs na shot, protože jinak budeš hodně pod tlakem
    • patrez
      patrez
      Bronz
      @Paulis díky ;) Ak sú tam darcovia aspoň trošku podobní ako na nl10, tak by to malo byť v pohode :f_biggrin: S rollom okolo $600 dám shoot. Máš pravdu, najhoršie je byť money scared, potom nerobíme optimálne rozhodnutia.

Za posledné dni badám v mojej hre zmeny :f_biggrin:

Začínam byť moc spewy a nedodržujem abc hru. Trošku som začal experimentovať s 3bet spotmi a celkovo začal hrať viac agresívne, mal by som sa krotiť :f_mad: . Minraisujem cbety v 3bet potoch :f_biggrin: . Niekedy to funguje, niekedy nie, mal by som hrať straight forward a nie takéto pochybné lajny pri ktorých si ani nie som istý či ten move bol +EV. Idea je, že villain má vyšší 3bet (tak 8+) a skoro vždy cbetuje flop. Pravdupovediac, neviem kedy a ktoré textúry sa oplatí minraisovať, takže to boli len také experimenty :f_biggrin: . "Študovať" tento move asi nebudem (aspoň nie na nl10), keďže ho asi ani nebudem už veľmi využívať a budem sa snažiť hrať viac abc, je to predsa len nl10 a tam azda nie je ani miesto na takúto play. Value tu leží v tom hitnúť a obrať rybu, ktorá sa do nás odsype :f_biggrin: .

BB: $10.15 (101.5 bb)
      UTG: $10.31 (103.1 bb)
      Hero (BTN): $10.05 (100.5 bb)
      MP: $11.14 (111.4 bb)
      SB: $3.29 (32.9 bb)
      CO: $8.63 (86.3 bb)

Preflop: Hero is BTN with K K
      2 folds, CO raises to $0.20, Hero raises to $0.90, SB raises to $1.60, BB raises to $10.15 and is all-in, CO folds, Hero calls $9.15 and is all-in, SB calls $1.69 and is all-in

Flop: ($23.59) 9 5 7 (3 players, 3 are all-in)
      Turn: ($23.59) 3 (3 players, 3 are all-in)
      River: ($23.59) 2 (3 players, 3 are all-in)

Results:
      $23.59 pot ($1.00 rake)
      Final Board: 9 5 7 3 2
      BB showed A A and won $13.02 ($2.97 net)
      Hero mucked K K and lost (-$10.05 net)
      SB showed 5 A and won $9.57 ($6.28 net)

Ach jaj, obv AA. Toto nemá byť crying post ale :D . Musím sa naučiť foldovať KK preflop, možno to znie weak, ale nikdy som nevidel zahrať hráča niečo horšie, ale vždy si poviem, že KK sa nezahadzujú a keď bude mať AA, tak to je setup :f_biggrin: . Ale proti KK+ si stojíme ošemetne a popravde, nič horšie tam nepushne. Čiže v tejto a podobných situáciach začnem foldovať, nit? :f_biggrin:
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Musím si crying postnúť :f_cry:

Asi nič nevyšlo čo malo, necítil som sa, že by som to v túto session otočil, takže som to musel vypnúť :f_p: 10% rollu putovalo preč a tak happy som začínal session, že ešte 1-2 dni si popinkám a idem na nl25 pre shoot, ale nevydalo :f_mad: Potrebujem si dať pauzu, spraviť review a večer sa na to vrhnem znovu :f_biggrin:

:heart: threadsaver:

• patrez
      patrez
      Bronz

MP: $6.05 (60.5 bb)
      CO: $29.60 (296 bb)
      Hero (BTN): $12.39 (123.9 bb)
      BB: $10 (100 bb)
      UTG: $11.06 (110.6 bb)
      SB: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with 9 8
      2 folds, CO raises to $0.40, Hero calls $0.40, 2 folds

Flop: ($0.95) K 9 8 (2 players)
      CO bets $0.60, Hero raises to $1.90, CO raises to $4.60, Hero raises to $11.99 and is all-in, CO calls $7.39

Turn: ($24.93) 7 (2 players, 1 is all-in)
      River: ($24.93) 7 (2 players, 1 is all-in)

Results: $24.93 pot ($1.00 rake)
      Final Board: K 9 8 7 7
      CO showed A A and won $23.93 ($11.54 net)
      Hero mucked 9 8 and lost (-$12.39 net)

Okej, už som sa vyplakal :f_biggrin: Keď si tie spoty ozdobím gifkom, tak to nie je až také hrozné aby som tiltoval z toho :f_biggrin: Je čas býť results oriented a znovu začať s čistou hlavou :s_grin:

:club: Veľmi dobré video pre gold, kde W34z3l rozoberá lajny rekreačných hráčov.

Interpreting Common Lines

Ale v mojej databáze ~35k hands na nl10 som nevyfiltroval absolútne žiadnu situáciu. Bude to spôsobené, tým že sme sa nedostali do showdownu. (asi tým, že donk a min bety zásadne raisujem, treba ubrať na frekvenciach, lebo často mám bluff) :f_biggrin:

:diamond: River raise: Hráči nebluffujú!Raise vždy smrdí nuts, alebo close to nuts. V tom spote by sme, mali nájsť v sebe silu k hero foldom.

:diamond:D onkbet turn: Väčšinou má handu, ktorá je pomerne slabá ako TPWK, 2nd pair (a horšie), overcards alebo draws: (napr.: gutshot): betne, aby si spravil "dobrú cenu" za ktorú sa pozrie na river. Nuts handy sú málo prevdepodobné, kde sa hrá väčšinou slowplay a lajna ch/c prípadne ch/r.

:diamond: Minbet: Často weak handa. Lajna minbet, minbet, veľmi silný bet bude ~monster. Naša hra by mala spočívať v callovaní (dosť široko), ak máme nejakú equity a v raisovaní pre value. Nemali by sme bluffovať, keďže hráč nemusí foldnúť svoj second pair a podobne. (Ja skoro nonstop raisujem, takže popremýšlam nad tým :f_biggrin: )

Hurá na plenov coaching :s_love:
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Karma, biatch!

Aspoň jedna dobrá session :f_biggrin: Tento týždeň bol ale dosť zlý, nakoniec som skončil ~-$2, aspoň že tak :f_p:

UTG: $14.62 (146.2 bb)
      BTN: $37.21 (372.1 bb)
      CO: $10 (100 bb)
      Hero (MP): $16.55 (165.5 bb)
      BB: $3 (30 bb)
      SB: $12.78 (127.8 bb)

Preflop: Hero is MP with A A
      UTG folds, Hero raises to $0.35, CO folds, BTN raises to $0.70, SB calls $0.65, BB folds, Hero raises to $2.80, BTN calls $2.10, SB calls $2.10

Flop: ($8.50) 6 7 7 (3 players)
      SB checks, Hero bets $4.10, BTN calls $4.10, SB folds

Turn: ($16.70) 7 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $9.65, Hero calls $9.65 and is all-in

Sick, asi chytil quads :f_biggrin:

River: ($36) 3 (2 players, 1 is all-in)

Results:$36 pot ($1 rake)
      Final Board: 6 7 7 7 3
      BTN showed A 5 and lost (-$16.55 net)
      Hero showed A A and won $35 ($18.45 net)

Hero (MP): $10.55 (105.5 bb)
      UTG: $18.19 (181.9 bb)
      BTN: $11.46 (114.6 bb)
      CO: $1.98 (19.8 bb)
      SB: $9.03 (90.3 bb)
      BB: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is MP with 7 7
      UTG folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, BB folds

Flop: ($0.70) 3 7 J (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.55, SB calls $0.55

Turn: ($1.80) 3 (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($1.80) 6 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.60, SB raises to $8.18 and is all-in, Hero calls $7.58

Results:$18.16 pot ($0.90 rake)
      Final Board: 3 7 J 3 6
      Hero showed 7 7 and won $17.26 ($8.23 net)
      SB mucked K A and lost (-$9.03 net)

Fakt sranda ako dokáže sizing inducnúť :s_love:
    • patrez
      patrez
      Bronz

Hero (UTG): $13.66 (136.6 bb)
      MP: $4.32 (43.2 bb)
      BB: $10.85 (108.5 bb)
      SB: $7.04 (70.4 bb)
      CO: $12.61 (126.1 bb)
      BTN: $19.01 (190.1 bb)

Preflop: Hero is UTG with 6 6
      Hero raises to $0.35, 2 folds, BTN raises to $0.70, SB calls $0.65, BB folds, Hero calls $0.35

Flop: ($2.20) Q 6 6 (3 players)
      SB bets $2.10, Hero calls $2.10, BTN folds

Hit like a Twinn :s_biggrin:
      Turn: ($6.40) T (2 players)
      SB bets $4.24, Hero calls $4.24

River: ($14.88) A (2 players)

Results:$14.88 pot ($0.74 rake)
      Final Board: Q 6 6 T A
      Hero showed 6 6 and won $14.14 ($7.10 net)
      SB showed A K and lost (-$7.04 net)

Totálne loose pasive fish sa zblázni 3way, dafuq sa deje na nl10?

SB: $11.49 (114.9 bb)
      MP: $16.55 (165.5 bb)
      Hero (BB): $10 (100 bb)
      UTG: $10.08 (100.8 bb)
      BTN: $7.11 (71.1 bb)
      CO: $10.30 (103 bb)

Preflop: Hero is BB with T 6
      UTG folds, MP calls $0.10, CO folds, BTN calls $0.10, SB folds, Hero checks

Flop: ($0.35) T T 3 (3 players)
      Hero bets $0.30, MP folds, BTN raises to $7.01, Hero calls $6.71

Turn: ($14.37) A (2 players)
      River: ($14.37) 4 (2 players)

Results: $14.37 pot ($0.71 rake)
      Final Board: T T 3 A 4
      MP mucked and lost (-$0.10 net)
      Hero showed T 6 and won $13.66 ($6.55 net)
      BTN mucked 5 5 and lost (-$7.11 net)

Každopádne tento týždeň ma priviedol k tomu, že so svojou hrou nie som vôbec spokojný a zisťujem, že vlastne nič nemám vyriešené. Okej, jedna vec je hitnúť, inducnúť/nechať hitnúť aj rybu a stackoffnúť sa a je to, krása + 1BI, weee. Takáto hra mi stačí možno na nl10, ale inak bieda. Nemám zmáknutu teoriu, nerobím si postfop plán, neuvažujem až tak v ranges, mám pocit, že často givupujem a nechám sa vybluffovať. Tieto tendencie teraz začínam badať na nl10 skoro u všetkých hráčov, neviem čo sa deje :f_biggrin: , ale mám pocit, že čo len raz checknem, tak ma začnú barrelovať, dokým to nefoldnem :f_biggrin: To už aby som chodil triplebarrel ako štandard :f_biggrin: Proste strašne veľa leakov v postflop hre, kde strácam bb, ktoré našťastie kompenzujem stackoffovaním totálnych fish.

Takže pokiaľ sa chcem posunúť ďalej, tak musím zapracovať na určitých veciach. Zajtra mi začína semester, do 20:00 pondelok v škole :s_frown: Všetko cviká, takže z toho sa nevyvlečiem :s_biggrin: Anyway, tak to stredy, by som mal zapracovať na:

:spade: zostaviť si defending ranges bvb, bvbtn. Celkovo zapracovať na hre z blindov. Videl som už nejaké videá, ale potrebujem si to znovu prejsť a spoznámkovať.
      :spade: zostaviť 3beting range. Obv je orientovaná na value, sem tam bluff 3bet, ale nemám ju presne zadefinovanú.
      :spade: postflop hra ako pfa. Kedy cbetovať a koľko streets, kedy ch/niečo. Tento bod asi nezmáknem raz-dva, takže postupne na ňom budem pracovať, je to veľmi komplexné.
      :spade: Time management. So začiatkom školy si potrebujem zostaviť schedule, kde potrebujem zahrnúť školu, gf, poker a iné veci. Chcem sa venovať tradimu, na čo som si vôbec neurobil čas X( . Čas na cvičenie a učím sa francúzsky, na to tiež potrebujem mať čas. Ako "relax" čítam knihy, takže vôbec newastujem čas pozeraním tv. Čo je super, ale namiesto toho ho dokážem neproduktívne premárniť pri pc :f_mad: Tieto všetky činnosti zahrnúť do schedule a ísť čo najmenej na úkor volume, čo bude asi problém :f_biggrin:
      :club: Jediné čo mám zvládnute sú asi openranges :f_biggrin: :f_biggrin:
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Menší update :)

Prešiel som na pokerstars, kde hrám nl10 zoom. Mám už roll na shoot nl25, ale počkám asi ešte dokým budem mať 700$. Hlavne po poslednej session :f_biggrin:

Depozitol som si 500$, ešte si depozitnem asi 100$, pretože FDB je nastavený na 600. Musím si ale pozrieť dokedy mám na to čas, ale do cashieru sa pozriem až v nedelu alebo v pondelok, vtedy keď píšem report do Cornieho challenge. :f_biggrin:

:club: depozitnuté 23.3. - do 3 mesiacov depozitnúť ešte 100$ (done) :club:

Inak v porovnaní s party pokrom sa mi zdajú stars viacej pasívnejšie. Nájdu sa ale aj lepší regovia. Celkovo je ale zoom dosť soft.

:club: Plán na týždeň: aktívne využívať hj forum a neflákať sa :f_grin:

:heart: UTG open range:

:diamond: modrá je defaul
      :club: žltá je rozšírená range, keď sú fishe na blindoch
      :spade: ak je za nami aggro hráč, tak nehráme 55,66,T8s,J9s

:diamond: Sizing: 3bb open
      22bb 4bet vs 9bb 3bet
      24bb 4bet vs 10bb 3bet

:diamond: Foldovanie small pp kvôli reverse implieds odds (overseting) + zlá hrateľnosť postflop.
      :diamond: Širšia range vďaka suited connectorom, čo nám umožňuje viacej barrelovať

:heart: vs MP 3bet:

:diamond: Call: QQ-JJ, 1 kombo AA, 3x KK, AQs+, KQs, 6x AKo (#34)
      :club: 4bet/fold: AQo, KQo (#24)
      :spade: 4bet/call: 5x combo AA, 3x KK, 6x AKo (#14)

:heart: vs CO & BU:

:diamond: Call: QQ-TT, 1 kombo AA, 3x KK, AQs+, KQs, 6x AKo (#40)
      :club: 4bet/fold: AJs, AQo, KQo (#28)
      :spade: 4bet/call: 5x combo AA, 3x KK, 6x AKo (#14)

:heart: vs Blinds:

:heart: proti regovi, keď chceme byť balancovaný

Call: 1x AA, 3x KK, QQ-JJ, AQs+, AKo (#36)
      :club: 4bet/fold: AQo (#12)
      :spade: 4bet/call: 5x AA, 3x KK (#3)

:heart: 2. možnosť proti slabšiemu hráčovi, keď nepotrebujeme byť balancovaný. Budeme mať len calling range a 4bet-bluff iba AQo.
    • patrez
      patrez
      Bronz
      NL 25

NL10 som začal hrať s rollom presne $200 a teraz mám presne $700, takže myslím že je načase sa posunúť vyššie. :s_cool: Plánujem shoot so stoplossom 3-4 BI. Neviem prečo, ale asi začínam mať trošku "rešpekt" pred týmto limitom. Dúfam, že sa mýlim :f_biggrin:

:heart:P lány:

:spade:P opozerať cash game gymnázium, kde je kopu dobrých materiálov - hlavne sa zamerať na ranges.
      :spade:O kukovať hj nl25 fórum, aby som sa zoznámil s limitom :f_biggrin: .

:heart: Videá:

:club: pozrieť si blind battles videosériu.
      :club: znovu si pozrieť hru z blindov
      :club: našiel som videoseriu fast fold frenzy, kde si pozriem 4 časť, ktorá je zameraná na nl25. Predošlé časti možno skuknem ak budem mať čas.
      :club: twinn live na nl25
      :club: pink performance prvé 4 časti, keď bude čas.
      :club: Potom som našiel kopu videí od hasenbratena, problém je že sú 4 roky staré, takže neviem či to je ešte aktuálne :f_biggrin:

:heart: Články:
      :spade: ako vykonávať session review
      :spade: red line mýtus

:diamond: Túto stredu začína pleno1 academia načo sa celkom teším :f_love: . Dúfam, že to bude nahrávané, keďže vtedy má coaching aj banker.
      :diamond: Zapojiť sa do tradimo promo :s_love:
      :diamond: Blíži sa koniec semestra, treba odovzdať projekty (ktoré som ešte ani nezačal robiť :f_confused: ), píšu sa final testy...takže tento týždeň na poker času veľmi neostane. A to práve vtedy, keď ho potrebujem :s_cry:
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Prvá session bola myslím celkom v pohode. Na nl25 je veľa zlých hráčov :f_biggrin: . Stretol som tam aj ryby a regov z nl10.

Inak cítim sa jak úplny idiot ohľadom sizingov :f_biggrin: Proste nezvyk - som si dokonca vypísal do notepadu výšku v bb jak total fish, dokým si na to nezvyknem :f_rolleyes:

:club: Niekedy plánujem dokončiť beginner course v eng. komunite, ale radšej dávam prednosť grindu :f_biggrin:

Trošku motivácie :heart:

• patrez
      patrez
      Bronz
      Neviem či v piatok večer hrá veľa regov alebo čím to je, ale na každý môj 3bet som dostával insta 4bet, potom mi to dokonca začali klikať back - no hrôza :f_cry: :f_biggrin:

Každopádne táto handa mi pozdvihla náladu :s_love:

Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

BTN: $29.66 (118.6 bb)
      Hero (SB): $26.98 (107.9 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      UTG: $24.66 (98.6 bb)
      MP: $13.56 (54.2 bb)
      CO: $39.72 (158.9 bb)

Preflop: Hero is SB with A A
      2 folds, CO raises to $0.75, BTN raises to $1.50, Hero calls $1.40, BB raises to $5.50, CO folds, BTN raises to $29.66 and is all-in, Hero calls $25.48 and is all-in, BB calls $19.50 and is all-in

Flop: ($79.71) 2 7 2 (3 players, 3 are all-in)
      Turn: ($79.71) 3 (3 players, 3 are all-in)
      River: ($79.71) 3 (3 players, 3 are all-in)

Results:$79.71 pot ($2.00 rake)
      Final Board: 2 7 2 3 3
      BTN showed K K and won $0.00 (-$26.98 net)
      Hero showed A A and won $77.71 ($50.73 net)
      BB showed A K and lost (-$25 net)

A ešte jedna ukážka ako sa má hrať s nuts :f_o: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

BTN: $25 (100 bb)
      Hero (SB): $26.03 (104.1 bb)
      BB: $15.08 (60.3 bb)
      UTG: $28.15 (112.6 bb)
      MP: $25.01 (100 bb)
      CO: $14.91 (59.6 bb)

Preflop: Hero is SB with 7 7
      UTG folds, MP raises to $0.77, 2 folds, Hero calls $0.67, BB calls $0.52

Flop: ($2.31) K T K (3 players)
      Hero checks, BB checks, MP checks

Turn: ($2.31) T (3 players)
      Hero checks, BB checks, MP checks

River: ($2.31) K (3 players)
      Hero checks, BB bets $0.25, MP calls $0.25, Hero calls $0.25

Results: $3.06 pot ($0.14 rake)
      Final Board: K T K T K
      Hero mucked 7 7 and lost (-$1.02 net)
      BB showed K T and won $2.92 ($1.90 net)
      MP mucked A J and lost (-$1.02 net)
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Podľa videa od oblioo

Bežný leak je menej časté 3betovanie a častejšie flatovanie vs UTG open.
      Range sú tvorené za predpokladu, že hráme proti regom alebo unknown.

:spade:P redpoklady:
      :diamond: Stakes: NL25-NL100
      :diamond: Regovia na blindoch a UTG
      :diamond: ~100bb deep

:heart: Cold call range:

:spade: 22-44 FOLD kvôli oversetingu
      :spade: 55 sú marginálny call alebo fold
      :club: AA,KK - 50% komb je call a druhá polovica 3bet
      :diamond: AJs, KQs - nie je default call

:heart: Default 3bet range:

:club: AA,KK - 50% komb je 3bet a druhá polovica call

:heart: Wider 3bet range vs UTG open 20% a fold to 3bet 70%

:heart: 3bet range vs UTG open 15%

• patrez
      patrez
      Bronz
      :heart: open:

:diamond: modrá je default a žltá je wider range

:diamond: Sizing: 2,5 - 3bb
      :diamond: hlavná je elasticita a range a sizing sa mení podľa hráčov za nami
      :diamond: aggro hráč: tighter range a open 3bb
      :diamond: weak hráč: open 2,5bb a looser range
      :diamond: 3bet vs 3bb open: 8bb

:heart: vs UTG:

:club: vs loose: call AQo, AJs a 3bet/fold KJo, KQo, AJo

:heart: vs MP:

:club: vs LAG:
      call: 87s, 76s, KQo
      3bet/5bet: AKs
      3bet/fold: ATo
      :spade: vs TAG:
      call: 87s, 76s
      3bet/fold: ATo, QJo
      :diamond: vs FISH:
      call aj s gapers: J9s, T8s, 97s
      :heart: vs aggro behind: fold 66,77 a necallovať sc

:heart: vs BU:

:heart: vs SB:

:heart: vs BB:

:diamond: vs aggro môžeme 4bet/call wider aj s AKs, QQ
    • patrez
      patrez
      Bronz
      Podľa pleno1

:club:D efault BU opening range

:club: Opening range vs Shortstack

:club: BU vs UTG open

87s,76s,65s,AQo,KQo - 3bet/fold
      QQ+,AKo - 3bet/5bet
      Ostatné - flat call
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      čau, moc díky za tyto range :) Snad je jednou využiju, až se vyhrabu z té žumpy, kde teď sem .)
    • patrez
      patrez
      Bronz
      :heart: BU vs CO calling range:

:diamond: Niektoré kombá TT, JJ môžeme 3betovať pre value
      :diamond: 22-44, KQo, AJo - 3bet bluff
      :diamond: Ak do range zaradíme aj KJo, tak ho 3betujeme ako bluff
      :diamond: 97s je marginálny call

:spade:P ostflop play: :spade:
      :club: Raisovať na flope by sme mali v pomere: bluff combos 2:1 value combos

:diamond: ATs, Ajs, AQs môžeme floatovať kvôli BDFD
      :diamond: Callujeme: TP, Second Pair, pairs (small pairs fold), Double GS
      :diamond: Raise for Value: Sets
      :diamond: Raise for Bluff: GS+BDFD, kombá s BDSD a BDFD, Baby Ax + BDFD, 3rd pair+BDFD

:heart: BU vs MP calling range:

• 1
    • 2