BLOG: Z 50$ na 10,000$ aneb výzva pro všechny podle Cornieho

• LKHS195
      LKHS195
      Bronz
      Registrace: 09.11.2011 Příspěvky: 38

Zdravím všechny PokerStrategisty !!!

Jmenuji se Lukáš a dnes přišel můj den D, jelikož jsem se rozhodl zapojit se po neustálých odkladech ke Cornieho VÝZVĚ z 50$ na 10,000$ ovšem na herně Poker770.

S pokerem si zahrávám již několik let a popravdě mě celkem mrzí, že ten dlouhý čas, který jsem trávil u pokerových stolů neměl nějaký pevný řád a sloužil prakticky jen pro nějaké odreagování a utrácení finančních prostředků :)

Do této výzvy se chci zapojit, aby má hra získala pevný řád na základě strategických článků, videí a rad od pokerstrategy komunity, abych zde získal nové přátele, abych si vyzkoušel jaké je to psát si svůj první BLOG v životě :) , abych se časem mohl podívat na své výsledky a mohl si říct, že toto je ta správná cesta kterou se ubírám.

Mé krátké představení najdete zde.

Postupně budu plně důvěřovat Corniemu a procházet si postupně jeho blog.
      Na svém blogu se pak s Vámi podělím o to jaké články jsem již prošel, co mi daly do pokerového života, a samozřejmě, zda se tyto nové zkušenosti projevují pozitivně na mé dlouhé cestě. Upřímně mi nezáleží na tom jak rychle se na vysněných 10K dostanu, ale spíše na tom, abych viděl postupné zlepšování své hry a cítil pozitivní reakce od této komunity. Předem všem děkuju za podporu (i kritiku) a jakékoliv připomínky. Své nové zkušenosti se pak budu snažit předávat dál ;)

Lucas (LKHS195)
  • 5 odpovědí
    • LKHS195
      LKHS195
      Bronz

Aktualizace - 29.12.2012, 14:00, START CELÉ VÝZVY A ZÁKLADNÍ ÚDAJE

:diamond:P rostředky k dispozici: Notebook s nainstalovaným Poker770 Software

:diamond:P řed nedávnem úspěšně absolvovaný Bronzový Strategy Test z kurzu "Učíme se vyhrávat"!

:diamond: Bankroll (peníze na hraní) : 51USD vložených na herně Poker770

Všechny bronzové články viz. níže mám v plánu si v příštím týdnu zopakovat hezky jeden po druhém. Ideálně vždy před samotným hraním si přečtu jeden článek a udělám si k němu písemné poznámky do nového diáře.

:spade: 7 tipů, jak se stát úspěšným hráčem na NL
      :heart: Short-handed teorie
      :diamond:P řechod ze Short stack strategie na Big stack strategii
      :club: Short-handed: Základy hry před flopem
      :spade:P okerová matematika: Odds a outy
      :heart:P okerová matematika: Implied pot odds
      :diamond:P o flopu: Iniciativa na vaší straně
      :club:P o flopu: Iniciativu má soupeř
      :spade:P o flopu: Nikdo nemá iniciativu
      :heart: 8 typů hráčů - jak získat jejich peníze
      :diamond:P erfektní úvod do multitablingu
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Bereš to zdá se poctivě, tak hodně štěstí ;) .

Všiml jsem si v HJ foru pár tvých hand, budeš hrát tedy fullring nebo plánuješ do budoucna něco jiného?
    • LKHS195
      LKHS195
      Bronz
      Zdravím a díky za první příspěvek:)
      Já jsem hrál většinou FR a zřejmě u těchto stolů i zůstanu.
      Nevím, zda by bylo dobré míchat více stylů dohromady, ale rád se nechám poučit.
      jistě bych se tomu nebránil, ale hlavně aby to nebylo mému rozjezdu spíše naškodu.
      Ty se specializuješ spíše na SnG turnaje nebo CG?

:diamond: Lucas
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Já hraju CG fullring, právě proto se ptám protože fullring hráčů zase tolik není. Takže tě budu sledovat a držím palce ;) .

Jinak bych doporučoval formáty moc nemixovat, zaměřit se co nejdřív na jeden formát který tě bude bavit a ten hrát a zdokonalovat se v něm.
    • Areshar
      Areshar
      Bronz
      Registrace: 14.07.2012 Příspěvky: 49
      Budu sledovat a držet palce. GL