Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] DON 6 max

• rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 1,289
      Known Players:
      MP2: 1840 - 46 bb
      MP3: 2300 - 58 bb
      CO: 1820 - 46 bb
      BU: 1940 - 49 bb
      SB: 1920 - 48 bb
      BB: 2180 - 55 bb

20/40 No Limit Hold'em Tournament (6 Handed)
      Hand recorder for this hand: PokerStrategy.com SideKick 1.0.51221.1

Preflop: Hero is MP3 with A:spade: , 2:spade:
      SB posts small blind (20), BB posts big blind (40), MP2 folds, Hero raises for 80, 2 folds, SB calls, BB calls

Flop: (240 - 6 bb) 9:diamond: , 8:spade: , 4:spade: (3 Players)
      SB checks, BB bets 120, Hero calls, SB folds

Turn: (480 - 12 bb) 7:diamond: (2 Players)
      BB bets 1980 and is all in, Hero calls

River: (4440 - 111 bb) Q:diamond: (2 Players)

ukazal [/b] Q:spade: , 6:spade: a bol som von :-)
  • 4 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Turn nemůžeš dorovnat podle mě.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      da fuq?

snap fold turn :)
      tam mozes callovat tak 2p+ a nie FD
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Problem v tom ako si to zahral je ze jednoducho nemas odds na call voci tomu rangu, s ktorym to on zahra. Toto by som callol mozno tak v nejakom rebuy turnaji ale urcite nie v done, kde by si mal primarne hrat tight.

Ono uz preflop by som tieto handy prilis neotvaral, skor nejake silnejsie suited esa ako AJ/AQs+ ktore sa ti budu hrat po flope o nieco lepsie.

Co sa tyka flopu tak tam je to v podstate standard. Ale na tom turne je to fold, kedze on ide all in 2k do 500 potu. Ako som pisal uz vyssie nasa calling range by tam mala byt 2p+ , mozno nejake overpary by sa dali callnut tiez, kedze on tam nebude mat prilis casto monster handu, skor nejaku draw, alebo combodraw voci ktorej by sme boli ahead, ale nasa sucasna handa nie je dostatocne silna na ten call.

Si to skus hodit do pokerstove a uvidis sam.
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 1,289
      sw este len zacnem pouzivat, mam kupeny HEM len mi tam vadia tie statistiky na prilis malych oknach stola, musim zohnat vacsi monitor

dakujem, aj ked som mal citak ze som na tom lepsie ako on, nemal som nahodou skusit ja AI este na flope, ako ste videli on zacal s handou ktoru ja neotvaram, podla man A v mnohych pripadoch vyhrava, teda asapon proti mne standart A2 voci mojim KK :-)

dik za analyzu.