Statusy - navrhy na zlepseni

• zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Ahoj,
      libi se me system statusu (bronz, stribro, zlato, platina, diamant), ktery zde je, ale prijde me trochu divne, ze po mesici neaktivity hrac, ktery mel treba diamant spadne hnedka na bronz. Tuto sitauci castecne resi status Black Member, pro hrace, kteri nahrali urcity pocet bodu (v tomto pripade 500K) ze zajistuje trvaly pristup k diamantovemu obsahu.

Napadlo me ze by bylo spravedlive po urcitem poctu celkove nahranych bodu garantovat hracum nejaky vyssi minimalni status nez je bronz. Napriklad jako uvadim v nasledujici tabulce, ktera je propoctena podle pomerne dle vztahu Black Member -diamant

Nahrano bodu - Pristup k obsahu statusu
      500 000 - Diamant
      166 667 - Platina
      33 333 - Zlato
      6 6667 - Stribro
  • 11 odpovědí
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj,
      systém statusů je dán centrálně, takže se obávám, že šance na změnu moc velká není. Avšak feedbacku si nesmírně vážíme, takže tenhle topic eskaluju k rozpravě :s_cool:

Určitě by se na tom dalo najít hodně pro a proti, ale osobně to spíše vnímam jako motivaci pro hráče, aby hrál každý měsíc a to ho tlačí i k tomu aby se zlepšoval. Navíc dle mých zkušeností, pro hráče se 100 tisíci a více body, je status diamanta poměrně snadná záležitost.

Nesmíš taky zapomínat, že po 500 000 bodů se uživatel stává Black Memberem =)
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj Zizelevaku,

díky za pěkný feedback i s propočtem statusů. Malo už tu řekl základní důvody aktuálního statusového systému. Nutno ještě přidat, že trvalý black member status vs trvalé ostatní status je poměrně velký rozdíl.

Zároveň by to i trochu postrádalo smysl, protože člověk který narakuje takové množství SP´s si může statusy zlato a stříbro narakovat každý měsíc poměrně snadno. Ostatně ani ta platina není náročná.

Když se na to podíváš z hlediska PokerStrategy, tak imo ani nejsou moc důvody k tomu na nějaký podobný systém přecházet. My logicky chceme, aby hráči hráli pravidelně přes nás a je podle toho nastavený ten business model. Imo už ten Black Member status je dost unikátní a doživotní přístup ke všem materiálům bez nutnosti jakékoliv aktivity nebývá uplně zvykem v prakticky žádném bonusovém/laylity systému ;)

EDIT: jinak co se týče měsíční aktivity/neaktivity, tak si myslím, že je to v pořádku timeframe. S určitou pravidelností je měsíc dostatečně dlouhá doba pro nahrání příslušného statusu.
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      Ono třeba to stříbro není problém udělat za 3 večery na NL4, zlato je taky docela v pohodě. Takže tohle snad ani nepotřebuje nějaký záchranný body. A platina už zase nemá tolik materiálů (myslím), takže to už je pak na každým, jak vysoko míří.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Přesně jak říká Honza +1 :s_cool:
    • ondracu
      ondracu
      Bronz
      Registrace: 28.12.2011 Příspěvky: 202
      No to zlato je v pohodě, ale jsem na párty a body to nepřičítá a myslím že ani už nebude. Spoustu heren nemám zarigistrovanou přes PS, tak mi taky body chodit nebudou. Využívám Cash Game Gymnázium pro učení, tak prostě od příštího měsíce nemám nárok tam nakouknout :-(
      Docela mě to mrzí, když už jsem tu rok. Myslím, že zlatý status by se měl získávat na pořád.
      Ale to česká komunita neovlivní, takže to sem stejně píšu zbytečně :D GL
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      ondracu původně napsal
      No to zlato je v pohodě, ale jsem na párty a body to nepřičítá a myslím že ani už nebude.
      tohle myslíš proč? Body se budou přičítat do konce roku 2015. Aktuálně se jedná o dočasný výpadek.
    • mrakoplas
      mrakoplas
      Bronz
      Registrace: 04.06.2011 Příspěvky: 190
      Nedalo by sa to zariadiť, pokiaľ už sú technické problémy so získavaním bodov, aby sa robila nejaká extrapolácia?

Napríklad:
      Na Party chýbajú body za štyri dni. Zisk každého hráča (z PP) sa prenásobí (zvýši) koeficientom 31/27.

Mne teraz (v týždni so samými voľnými dňami) dosť tesne ušlo zlato*, čo je pre PSGY
      veľmi -EV, keďže som sa plánoval poctivo vzdelávať. :D

--------------------------------------------------------------
      *ušlo mi kôli nepripísaným bodom ktoré mi prináležia
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Extrapolace bodů je zajímavá myšlenka, i když možná moc komplikovaná :) Chápu, že v poslední době se s nepřipisováním bodů trochu zotrhl pytel, ale věřím, že je to jenom krátkodobě a všechno se vyřeší co nejdřív.

Pořád ale pokud vám chybí status, tak napište na podporu a tam vám s tím pomůžou dřív než řeknete Daniel Negreanu pozpátku ;)
    • ondracu
      ondracu
      Bronz
      Registrace: 28.12.2011 Příspěvky: 202
      Hucas původně napsal
      ondracu původně napsal
      No to zlato je v pohodě, ale jsem na párty a body to nepřičítá a myslím že ani už nebude.
      tohle myslíš proč? Body se budou přičítat do konce roku 2015. Aktuálně se jedná o dočasný výpadek.
      No proto, že je tohle téma absolutně tabu. Možná by bylo lepší stávajícím hráčům doporučit jinou hernu, než to držet v nejistotě.
      Ale je to jen názor nic za tím nehledej ;)
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      Hade, od teď jsem zkoušel desetkrát říct Daniel Negraneu pozpátku :f_biggrin:

a nejde mi to :f_cry:
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      ondracu původně napsal
      No proto, že je tohle téma absolutně tabu. Možná by bylo lepší stávajícím hráčům doporučit jinou hernu, než to držet v nejistotě.
      Ale je to jen názor nic za tím nehledej ;)
      Nevím jestli se tu chápem a jestli si viděl update tady v originální novince

Pro stávající hráče plánujeme udělovat StrategyPoints do konce roku 2015.

Pigment původně napsal
      Hade, od teď jsem zkoušel desetkrát říct Daniel Negraneu pozpátku :f_biggrin:

a nejde mi to :f_cry:
      :D Je to sick.