Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] 3,5 fifty na PS 55 na co

• Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Registrace: 02.03.2011 Příspěvky: 274
      Poker Stars, $3.26 Buy-in (20/40 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 10 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

dufam že to patri sem, sng som vela nenahral

SB: 1,410 (35.3 bb)
      BB: 1,455 (36.4 bb)
      UTG: 1,500 (37.5 bb)
      UTG+1: 1,620 (40.5 bb)
      UTG+2: 1,560 (39 bb)
      MP1: 1,425 (35.6 bb)
      MP2: 1,620 (40.5 bb)
      MP3: 1,560 (39 bb)
      Hero (CO): 1,455 (36.4 bb)
      BTN: 1,395 (34.9 bb)

Preflop: Hero is CO with 5 5
      UTG folds, UTG+1 calls 40, UTG+2 raises to 80, 3 folds, Hero calls 80, 3 folds, UTG+1 calls 40

Flop: (300) 2 5 T (3 players)
      UTG+1 checks, UTG+2 bets 80, Hero raises to 160, UTG+1 calls 160, UTG+2 raises to 240, Hero calls 80, UTG+1 calls 80

Turn: (1,020) 2 (3 players)
      UTG+1 checks, UTG+2 bets 200, Hero raises to 400, UTG+1 calls 400, UTG+2 raises to 720, Hero calls 320, UTG+1 calls 320

River: (3,180) A (3 players)
      UTG+1 checks, UTG+2 bets 200, Hero raises to 415 and is all-in, UTG+1 calls 415, UTG+2 calls 215

Results:
      4,425 pot
      Final Board: 2 5 T 2 A
      UTG+1 mucked K A and lost (-1,455 net)
      UTG+2 mucked A Q and lost (-1,455 net)
      Hero showed 5 5 and won 4,425 (2,970 net)

otázky -
      1. preflop som sa len chcel dostať čo najlacnejšie na flop tak len call. Na flope som reraisoval aby som zistil viac info. čo ak by ma 3betoval na flope? fold alebo allin?
      2. ako zahrať turn ak by sa mi nesparoval board?

inak bez info, jedna z uplne prvych hand, este mi nenaskoili staty na stole.
  • 7 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Můj názor:

1)Preflop bych spíš foldoval, protože už nás to stojí 1/15 stacku a settiming se my spíš nevyplatí.

2) Když už to zahraju takto. Tak pak flop bych zahrál podle toho, jak proti komu. Tohle zahrání se my nezdá uplně špatný. A stack-off? Asi jak proti komu. Těžko říct. Ale stack-off by se my tu i docela líbil.

Když tě 3-betne, tak bude většinou mít dva páry, někdy slabou flush. Nuts flush a většinu dobrých flush tu soupeř nebude hrát příliš agresivně, protože se tě bude chtít bát vyhnat. Navíc ti pořád hrajou outy, i kdyby jí měl.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      preflop skor fold, ale da sa to aj callnut,ak ti hraci su horsi a schopni stackoffnut sa s TP pripadne nejakym combo a zaplatia nam tak nas trafeny set.

Celkovo sa mi ta postflop hra vobec nepaci, cele to reraisovanie vyzera otrasne zo vsetkych stran.

Skus vysvetlit preco ten flop iba minraisujes ? To iste na turne
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      preflop hram tak, lebo chcem ist lacno na flop a trafit set, ak nie vacsinou potom fold, sem tam nejaky blaf
      na flope volim len miniraise, nechcem nafukovat pot a chcem otestovat silu handy raisera ci ide len o cbet, pripadne ma vysoku draw. Dosť často sa mi tu stavalo ze takyto minibet na raise dorovnaju a na dalsi raise na turne foldnu. Keďže mi to 3betoval, to sa nedalo foldnut a nepozriet si lacno dalsiu kartu. Na turne ak by sa mi nesparoval board pravdepodobne zahodim, mozno by som dosiel na showdown keby takto minibetoval. Kedze sa mi board sparoval chcel som dat uz do potu vsetko ale tak aby mi to zaplatilo co najviac hracov, tak som sa snazil miniraisovanim neukazat okato silu handy. Mozno ak by som siel na turne all in ten treti hrac by to polozil, takto uz bola len velmi mala pravdepodobnost ze ma niekto este porazi.
      Takto som uvazoval ja, neviem ci je to spravne ale vela SNG odohranych nemam.
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      preco skor zahadzovat pary na CO. Ten mini raise podľa mnňa veľa neznamena. Veľakrát som videl takto raisovať JT,KQ,KJ pripadne suited conectory.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Tak ono to neni asi tak jednoznačný. Minraise pro mě často značí sílu handu, naopak all-in často značí trochu horší kombinaci. Teď aby soupeř uvažoval tak, jak chceš ty. :f_cool:

Zahazoval bych, protože jednoduše nemam odds, dlouhodobě nevyhraju tolik, jako prohraju.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      OK tak skusim to nejak vysvetlit co sa mi na tom nepaci:

na tom flope ta vec o nejakom testovani sily ruky ci cbetu mi prilis nedava zmysel, ja by som tam raisol ovela viac s tym ze ideme gedin, kedze na tychto limitoch ti ludia nezlozia akykolvek TP+ FD, pripadne 2 pary a podobne, chces tahat value pokial este mozes, predsa len moze prist dalsi club na turne ktory ti zabije akciu ( bud zmaze ich 2 pary, alebo im completne flush a tvoja handa strati na equity) Navyse ste 3 way, a villain po UTG limpe preflop iba minraisoval co moze znamenat aj to ze ma nejaky monster s ktorym sa ti stackne na flope, neverim ze ti tam zhodi niekedy overpar.

Ten turn je imo dalsia tragedia, neviem ale vobec si neuvedomujes ze viac face up to uz asi zahrat nemozes? Skus napisat ake dalsie handy by si zahral rovnako ako tento set

Keby si mal nejake KT, AT..tak by si to tiez takto minraisol? A to si fakt myslis ze minraisovanim skryvas silu handy? Ze to ma vyzerat slabo, ze mam JTo a preto budem minraisovat aby som tam udrzal vsetkych v hre lebo mam top pair good kicker?

Ved predsa uz ked ako sam vravis ze mas full house a chces z nich vytiahnut co najviac tak nechapem preco to na turne iba necallnes, ved ten pot bude uz tak velky ze uplne easy to tam dostanes cele na riveri.

Lebo tebe po tych minraise wars aj tak ostalo uz iba 400 chipov behind na riveri.

Urcite by som to nehral takto face up, snazil sa to dostat do all inu uz na flope, ak nie tak pripravit si stacksizovo tak ten flop aby som to mohol easy poslat na nonclub turne a neskusal by som nejake taketo tricky lajny, imo si mal akurat stastie na 2 donkov, ale u regov by si prilis nepochodil. Taktiez sa na to musis pozerat trochu z dlhodobejsieho hladiska, odporucam precitat zopar clankov o balancovani ranges, lebo to ti v long rune prinesie ovela viac chipov.
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      na toto uz mozem len povedat : idem si citat dalsie clanky :D

nie ale teraz vazne. Nemam toho odohrate na sng vela, pisal som len to ako som ja uvažoval. Niekedy mam pocit ze hrám prilis tight, inkokedy zase loose ale stale sa len ucim a hladam si ten spravny styl. Asi je na case zacat uvazovat nad nejakym trenerom. :D

Diky za vysvetlenie , po precitani zopar clankov aj ja tu handu uz vidim trochu inak.